Vianek, Seria Niebieska, Nawilżający krem pod oczy

Vianek, Seria Niebieska, Nawilżający krem pod oczy

Lekki krem o nietłustej konsystencji nawilża i uelastycznia cienką i delikatną skórę wokół oczu. Połączenie właściwości ekstraktu z lnu oraz oleju z kiełków pszenicy gwarantuje wygładzenie, ukojenie i poprawę kolorytu. Do stosowania na dzień, pod makijaż, a także na noc, również w formie maseczki.

Ulubiony

W tym momencie jest to mój ulubiony krem pod oczy i jeden z niewielu, który daje widoczne efekty.
Wielki plus za opakowanie z pompką airless. Świetnie nawilża i uelastycznia skórę. Stosowałam go na noc i na dzień, sprawdza się pod makijażem.

Nie dla mnie

Nie widzę efektu. Nawilżenia brak, nie niweluje cieni pod oczami, skóra nie jest odżywiona. Jest tak lekki, że aż jakby go wcale nie było. Nałożenie większej ilości też nie pomaga. Nie polecam.

Wspaniale nawilża

Wcześniej stosowałam wersje odżywczą, która powinna być bogatsza, ale nie była. Nie zachwyciła mnie ona, więc zamówiłam sobie tym razem wersję nawilżająca.

Opakowanie z pompką jest rewelacyjne, ponieważ krem pod oczy używamy minimum 3 miesiące, więc słoiczki są bardzo nie higieniczne.

Krem jest dużo bardziej bogatszy (ale nie tłusty !) niż ten odżywczy.

Konstancja jest lekka, ale bardzo kremowa, bardzo nawilżająca. Krem dosyć szybko się wchłania i super sprawdza się pod makijaż, bo nic się na nim nie roluje.
Cudownie odżywia i nawilża skórę pod oczami. Czuć tutaj to duże nawilżenie, którego przy wielu kremach nie miałam.
Jest jak taki nawilżająco, łagodzący kompleks pod oczy. Cudo!

Skóra jest po nim bardzo odżywiona, bardziej taka gładka i napięta.

Kosztuje ok.25 zł.

Dla mnie super. Mam 22 lata i delikatne zmarszczki mimiczne pod oczami, więc zależy mi na porządnym nawilzeniu zanim sięgnę po kremy już przeciwzmarszczkowe.

Bardzo polecam i na pewno jak będę w Polsce, to sobie go kupię ponownie.

Możesz wypróbować

Lekki krem, który dobrze się wchłania nie pozostawiając tłustego filmu pod okiem. Doskonały pod makijaż.
Opakowanie z pompką ułatwia jego aplikację. Bez problemu można nabrać odpowiednią ilość produktu.
Jak za tą cenę produkt godzien uwagi

Słaby

Nie zauważyłam żadnych efektów, nawilżenie bardzo słabe. Konsystencja tak lekka, że grubsza warstwa na noc w celu wzmocnienia działania prawie nic nie pomaga.

Słaby

Miałam kilka produktów z Vianka. Jeden krem uwielbiam, inne produkty uważam za poprawne ale ten jest słaby.
Lekki aż za bardzo, musiałam wspomagać innym, bo skóra się domagała.
Z racji, że nie dawał rady, to tak trochę zepchnęłam na tył półki a że szkoda było, to doklepywałam ale szybko się chyba zepsuł (bo jednak eko formuła) i zaczął podrażniać.
Dla mnie nietrafiony zakup.

Warty uwagi.

Krem bardzo dobrze się wchłanie, nie pozostawia tłustej skóry. Jest idealny pod makijaż.
Wydajny. Fajne, poręczne opakowanie. Można bez problemu nabrać niewielka ilość preparatu.
Czego chcieć więcej, za tak niewielką kwotę. Produkt jak najbardziej adekwatny do ceny.
Wyprobuj! Polecam!

nautralny

ten krem ani nie szkodzi ani nie pomaga. O taki sobie krem - nie zauważyłam, żadnej poprawy a nawet pogłebiły mi się sińce pod oczami. Jak dla mnie konsystencja jest zbyt wodnista, zdarzyło mi się że krem rolował się pod makijażem. Jestem na NIE

Nic nie robi

Lubię Vianka, ale ten krem to jedno wielkie nieporozumienie. Nie robi ZUPEŁNIE NIC. Nie mam wymagającej skóry pod oczami, ale no po prostu zero różnicy po nałożeniu. Zero nawilżenia, rozświetlenia, wygładzenia, no nie.

Fajny kosmetyk

Bardzo ciekawy kosmetyk ,natknęłam się na niego przypadkowo,ale nie żałuję kupna.Fajnie nawilżający krem pod oczy.Kosmetyk o przyjemnym zapachu. Krem jest jedwabisty w dotyku,łatwo rozprowadza się po skórze i szybko wchłania. Krem jest lekki.

Niestety nie robi nic

Bardzo lubię markę Vianek, a ta niebieska seria to dla mnie nieporozumienie...
Plusy:
- wygodne opakowanie
- dostępność
- wydajność
- cena
Minusy:
- krem nie robi kompletnie nic. Mogłabym sobie wklepywać pod oczy wodę - efekt byłby pewnie taki sam.
Niestety, nie wrocę do niego.

Świetny produkt

Moja skóra pod oczami jest dosyć problematyczna, ponieważ posiadam mocne cienie i niewielkie zmarszczki (nie z racji wieku tylko od częstego uśmiechania się