Vianek, Seria Niebieska, Nawilżający krem pod oczy

Vianek, Seria Niebieska, Nawilżający krem pod oczy

Lekki krem o nietłustej konsystencji nawilża i uelastycznia cienką i delikatną skórę wokół oczu. Połączenie właściwości ekstraktu z lnu oraz oleju z kiełków pszenicy gwarantuje wygładzenie, ukojenie i poprawę kolorytu. Do stosowania na dzień, pod makijaż, a także na noc, również w formie maseczki.

Słaby

Miałam kilka produktów z Vianka. Jeden krem uwielbiam, inne produkty uważam za poprawne ale ten jest słaby.
Lekki aż za bardzo, musiałam wspomagać innym, bo skóra się domagała.
Z racji, że nie dawał rady, to tak trochę zepchnęłam na tył półki a że szkoda było, to doklepywałam ale szybko się chyba zepsuł (bo jednak eko formuła) i zaczął podrażniać.
Dla mnie nietrafiony zakup.

Warty uwagi.

Krem bardzo dobrze się wchłanie, nie pozostawia tłustej skóry. Jest idealny pod makijaż.
Wydajny. Fajne, poręczne opakowanie. Można bez problemu nabrać niewielka ilość preparatu.
Czego chcieć więcej, za tak niewielką kwotę. Produkt jak najbardziej adekwatny do ceny.
Wyprobuj! Polecam!

nautralny

ten krem ani nie szkodzi ani nie pomaga. O taki sobie krem - nie zauważyłam, żadnej poprawy a nawet pogłebiły mi się sińce pod oczami. Jak dla mnie konsystencja jest zbyt wodnista, zdarzyło mi się że krem rolował się pod makijażem. Jestem na NIE

Nic nie robi

Lubię Vianka, ale ten krem to jedno wielkie nieporozumienie. Nie robi ZUPEŁNIE NIC. Nie mam wymagającej skóry pod oczami, ale no po prostu zero różnicy po nałożeniu. Zero nawilżenia, rozświetlenia, wygładzenia, no nie.

Fajny kosmetyk

Bardzo ciekawy kosmetyk ,natknęłam się na niego przypadkowo,ale nie żałuję kupna.Fajnie nawilżający krem pod oczy.Kosmetyk o przyjemnym zapachu. Krem jest jedwabisty w dotyku,łatwo rozprowadza się po skórze i szybko wchłania. Krem jest lekki.

Niestety nie robi nic

Bardzo lubię markę Vianek, a ta niebieska seria to dla mnie nieporozumienie...
Plusy:
- wygodne opakowanie
- dostępność
- wydajność
- cena
Minusy:
- krem nie robi kompletnie nic. Mogłabym sobie wklepywać pod oczy wodę - efekt byłby pewnie taki sam.
Niestety, nie wrocę do niego.

Świetny produkt

Moja skóra pod oczami jest dosyć problematyczna, ponieważ posiadam mocne cienie i niewielkie zmarszczki (nie z racji wieku tylko od częstego uśmiechania się

Skuteczny opatrunek

Worki pod oczami nie są moim permanetnym problemem. Mam młodą cerę, w organizmie wciąż przeważa synteza kolagenu nad procesami jego degradacji. Mimo to, stres, zmęczenie, niewyspanie dotykają skórę w każdym wieku, a szczególnie ich oznaki odbijają się w postaci worków pod oczami. Z pomocą przychodzi krem pod oczy Vianka.

Grubą warstwę aplikuję na noc pod oczy oraz na powieki, a rano budzę się z wyrównanym kolorytem skóry i wygładzoną do maksimum powierzchnią skóry. Wszelkie cienie, worki pod oczami, nawet maleńkie grudki - znikają. Po prostu: jak ręką odjął.

Dodatkowo krem jest zamknięty w higienicznym opakowaniu z pompką, dzięki której można wydobyć odpowiednią dozę produktu. Bezzapachowy. Bardzo wydajny, mimo, że naprawdę go nie żałuję i nakładam grubą warstwę. Cena jest wręcz śmiesznie niska w porównaniu do wszystkich perfumeryjnych, wysokopółkowych produktów. W ich przypadku istnieje ryzyko uczulenia, które w kremie Vianka jest wręcz niemożliwe, skład jest naturalny, delikatny i nieagresywny.

Nie ustępuje swoim siostrzanym produktom z serii nawilżającej Vianka, jest równie świetny. Cała gama nawilżająca jest naprawdę udana.

Ok

Bardzo przyjemny kremik. Sprawdza się pod makijaż dobrze nawilża i przede wszystkim nie szczypie. Niestety dosyć szybko i nieoczekiwanie się skończył :(

Lekki krem dla niewymagającej skóry pod oczami

Krem ma kremową, lekką konsystencję. Łatwo się rozprowadza, szybko wchłania, nie pozostawia wyczuwalnego filmu, jest delikatny dla oczu (gdy przez przypadek dostanie się do środka nie powoduje pieczenia). Brak wyczuwalnego zapachu. Krem ma według mnie genialne opakowanie z pompką, która dozuje idealną ilość produktu. Jeśli chodzi o design opakowań firmy vianek - mnie nie urzekły, ale nie o wygląd tu chodzi, a o działanie, które spełnia obietnice producenta. Skóra jest nawilżona, miękka, świeża. Krem dobrze współpracuje z korektorem, nie waży się, nie roluje. Jest bardzo wydajny. Myślę, że dla młodej skóry, bez widocznych problemów typu cienie, worki, zmarszczki jest genialny. Ja niestety wszystkie te mankamenty mam, dlatego będę szukała dalej.

Nie dla mnie

Niestety krem się u mnie nie sprawdził, a wielka szkoda, bo miałam co do niego wielkie nadzieje.
Konsystencja kremu bardzo fajna, szybko się aplikuje, po chwilowym wklepywaniu go, szybko wchłania się w skórę. Nie pozostawia uczucia lepkości. To z pozytywów w moim odczuciu byłoby na tyle.
Niestety bardzo słabo nawilża, co więcej miałam uczucie przesuszonej skóry wokół oczu używając tego kremu. Na pewno nie zauważyłam poprawy kolorytu, wygładzenia czy ukojenia.
Zapach wg. bardzo irytujący, nie przypadł mi do gustu.
Opakowanie tak chwalone przez wiele wizażystek również mnie nie zachwyciło. Niby fajne, zgrabne i poręczne opakowanie ale w dzióbku dozownika, zawsze pozostawały resztki produktu, które zastygały, tworząc gluta, którego przy kolejnej aplikacji musiałam wywalać z palców. Nie dość, że irytująca systuacja, to jeszcze marnowanie produktu.
Dla mnie nieciekawy produkt

Spodziewałam się więcej

Szczerze mówiąc nic specjalnego. Ani nie rozjaśnia, ani jakoś super nie nawilża, ot mgiełka, która nic nie robi, a szkoda, bo cena jego nie jest najniższa. Dodatkowo po użyciu pieką mnie po nim oczy. Jedyne co, to podoba mi się jego opakowanie, bardzo estetycznie wykonane i super rozwiązanie z tą pompką.