Nivea Visage, Mleczko do demakijażu oczu i ust

Nivea Visage, Mleczko do demakijażu oczu i ust

Szybko i dokładnie usuwa wodoodporny tusz do rzęs, trwały eyeliner, kredkę i pomadkę o przedłużonej trwałości.
Dzięki łagodnej formule wzbogaconej ekstraktem z rumianku nawilża delikatną skórę wokół oczu, minimalizując ryzyko podrażnień. Uwalnia twarz od zanieczyszczeń czyniąc skórę wyjątkowo gładką. Łagodny dla skóry. Przebadany oftamologicznie.
Może być stosowany przez osoby noszące SZKŁA KONTAKTOWE.
Poprzednio sprzedawany pod nazwą Gentle Waterproof Eye Make-up Remover (Łagodny płyn do demakijażu wodoodpornego oczu i ust).

Skład: Aqua, Isohexadecane, PEG-8, Glycerin, Poloxamer 124, Paraffinum Liquidum, Panthenol, Tocopheryl Acetate, Chamomilla Recutita, Bisabolol, Steareth-20, Ceteth-20, Sodium Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Glycine Soja, Trisodium EDTA, Phenoxyethanol, Methylparaben, Cetrimonium Chloride

Nie radzi sobie z makijażem, szczypie

Kupiłam go z myślą o zmywaniu wodoodpornego tuszu, ale bardzo się zawiodłam. Zmywa makijaż wodoodporny lepiej, niż zwykły płyn, ale wciąż niewystarczająco dobrze. Trzeba użyć go w dużej ilości, przez co jest bardzo nieywdajny. Pozostawia tłusty film na skórze. Szczypie w oczy, a nawet odrobina produktu, po dostaniu się do oka, zostaje w nim na długo i jest prawie niemożliwa do usunięcia. W tej chwili używam go do mycia pędzli.

Nie działa

Producent obiecuje że poradzi sobie z wodoodpornymi kosmetykami. Niestety nie. Miał problem ze zmyciem tuszu (NIE wodoodpornego) a jeśli chodzi o eyeliner lub kredkę to potrzebowałam kilku wacików i porządnego pocierania.

Wydajny średnio, zapach standardowy, delikatny Nivea.

Nie podrażnił mnie, ale co z tego jak zwykły tusz zmywałam wieczność?

Nie polecam.

Używam tego produktu od: Miesiąca
Ilość zużytych opakowań: Połowę jednego

przerost formy nad trescia

Szukalam produktu ktory nie bedzie plynem, bo mialam wrazenie ze plyn bardziej szczypie. Tak trafilam na mleczko Nivea.
Generalnie jesli chodzi o konsystencje, to faktycznie delikatniej niz plyn obchodzi sie ze skora, ale kosztem tego ze jest mniej wydajny. Rowniez dlatego, ze jest gesty, dosc sporo zostaje go w opakowaniu pod koniec uzywania i trudno jest go wydostac. Tak wiec cos za cos.
No wlasnie, liczylam na to ze wyeliminuje podraznienie skory podczas demakijazu, ale niestety, mleczko bardzo szczypie w oczy.
Jest jeszcze gorzej. Mleczko niestety nie domywa zwyklego dziennego makijazu oczu (przez to mam na mysli tylko tusz, niewodoodporny).
Za ta cene, fakt, ze jest niewydajne, ze szczypie w oczy oraz niestety niedokladnie zmywa makijaz, nie kupie go wiecej.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiaca

Zrób sama kosmetyk - serum z witaminą C

Jest ok.

Nie wiem skąd tak niskie opinie, bo mleczko jest na prawdę przyzwoite.

+ Dokładnie zmywa makijaż - z wodoodpornym nie próbowałam.
+ Nie podrażnia.
+ Cena.
+ Wydajność - 3 miesiące stosowania.
+ Opakowanie.
+ Nie pozostawia tłustej warstwy.

- Czasem gdy za dużo nałożyłam go na wacik powodował u mnie efekt mgły na oczach. Ale to w końcu była moja wina, przyznaje ;)

Używam tego produktu od: czerwiec 2014

Nie polecam

+ nie podrażnia oczu

- bardzo ciężko nim zmyć wodoodporny tusz, właściwie dokładne zmycie jest niemożliwe, trzeba mocno trzeć wyrywając przy tym rzęsy
- zdecydowanie za drogi jak na wielkość i jakość, dałabym max 4zł

Ogólnie nie polecam, zdecydowanie lepsze są dwufazowe płyny.

Używam tego produktu od: 3 tygodnie

Nie bardzo

Kupiłam tylko i wyłącznie dlatego, że nie było tego czego szukałam. Kierowałam się ceną.

Zalety:
-cena
-dostępność
-ilość, mam wrażenie, że się nie kończy
-nie pozostawia tłustej warstwy
-łagodny
-zapach

Wady:
-trzeba się namachać, żeby zmyć makijaż, a nie używam tuszy wodoodpornych
-może trochę podrażnić

Używam tego produktu od: Trzy miesiące
Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

Całkiem, całkiem

Stale poszukuje jakiegoś odpowiedniego mleczka czy innego produktu do demakijażu oczu, ale ten produkt jest naprawdę całkiem dobry
-dobrze oczyszcza nawet ten najtrwalsze tusze czy cienie do powiek,
-nie podrażnia,
-ładnie pachnie,
-cena

Jednak zawsze znajdzie się jakieś ale, no jak dla mnie jest mało wydajny, szybko się kończy niestety

Z czystym sercem go polecam !!!

Estetyczne opakowanie a w nim złoty środek.
Kto to taki?
To Mleczko do demakijażu oczu od NIVEA.
Używam go od roku, wcześniej stosowałam różne inne mleczka i płyny – lecz żaden nie podbił mojego serca, jak ten, który Wam tu prezentuję.
Łatwa aplikacja mleczka – wyciskam tyle, ile w danej chwili potrzebuję, nie muszę się martwić, że mleczko gdzieś wyskoczy, ponieważ konsystencja nie jest rzadka a raczej bym powiedziała w sam raz.

Większość mleczek, które stosowałam do usuwania makijażu podrażniały moją skórę. Szczególnie narażone było moje oczy.
Od kiedy stosuję Nivea :
+ nie mam podrażnionych oczu – to zapewnia nam ekstrakt z rumianku
+ mam dobrze zmyty makijaż
+ z przyjemnością go stosuję, gdyż jest bardzo łagodny dla skóry – nie podrażnia, nie piecze
+ jest bardzo wydajny
+ nie pozostawia tłustej warstwy
Dzięki delikatnej formule nawilża wrażliwe okolice oczu.

Używam tego produktu od: ROK

Nie mam się do czego przyczepić!

Po prostu spełnia moje oczekiwania - dobrze zmywa makijaż nie podrażniajac oczu.
Maluję się intensywnie - cienie, kredka, eyeliner, tusz - również wodoodporny.
Mleczka używam dwukrotnie - nakładam palcami na oczy i zmywam wacikiem. Pierwszy raz uzuwam "grubsze" warstwy, potem już tylko doczyszczam. Całość wykańczam jeszcze płynem mincelarnym, którego używam do twarzy.

Konsystencja sprawia, że jest delikatny, łagodnie usuwa zanieczyszczenia. Czasem trwałe tusze są bardziej kłopotliwe - ale wtedy po prostu moczę wacik w gorącej wodzie i tym zmywam mleczko z rozpuszczonym na powiece tuszem. Działa! Nie lubię płynów do demakijażu oczu - unikam ich tarcia płatkiem kosmetycznym.
Bardzo atrakcyjna cena.
Opakowanie jest proste, wygodne w użytkowaniu. W czasie krótkich podróży służbowych używam go także do demakijażu twarzy - świetnie się sprawdza również w tej roli. Jedno opakowania starcza mi do 2 miesięcy.
Nawet nie szukam już innego produktu - ten jest tym, którego potrzebuję w codziennej pielęgnacji.

Ilość zużytych opakowań: ok. 10 standardowych opakowań

za tą cenę super!

+ dobrze zmywa makijaż
+ dzięki ekstraktowi z rumianku jest delikatne i nie podraznia oczu
+ Łagodne dla skóry, nic nie piecze
+ nie powoduje wysypu niedoskonałości
+ jest wydajne
+ nie pozostawia tłustej warstwy (ktorej nienawidzę)
+ delikatny zapach

- cena ;)

Zdecydowanie NIE

To mleczko kompletnie mnie załamało. Używam kilku kosmetyków Nivea które dobrze się sprawują, ale ten to kompletna porażka.

Plusy:
+ powieka nie posiada tłustej powłoczki po użyciu

Minusy:
- bardzo mało wydajny
- po użyciu strasznie piecze oczy
- aby zmyć makijaż trzeba się troszkę natrudzić
- cena nieadekwatna do jakości, niewart swojej ceny

Używam tego produktu od: ok. 3 miesiące

podrażnia oczy

+wydajny
+ładny zapach
+wygodne opakowanie
+nie zostawia tłustego osadu
+cena (+częste promocje na produkty nivea do twarzy)

+/- nieźle zmywa wodoodporny tusz, ale trzeba się trochę namęczyć

-podrażnia oczy, kiedy coś się tam dostanie, bardzo szczypie
-okolice oczu, jak i same oczy są po jego użyciu zaczerwienione