L`Oreal Professionnel, Tecni.art, A-Head Gum (Krem włóknisty do modelowania)

L`Oreal Professionnel, Tecni.art, A-Head Gum (Krem włóknisty do modelowania)

Krem przeznaczony do nadawania fryzurze struktury pasemek i jednocześnie nabłyszczania włosów. Lekko usztywnia, ułatwiając modelowanie zwłaszcza krótkich postrzępionych fryzur.

Cena ok. 65 zł

db

Jeden minus, bedacy przeszkoda dla KWC - cena.
Poza tym - super.
Wydajny, swietnie modeluje, ladnie pachnie.
Ladnie nablyszcza wlosy.
Cena dosc wysoka, jednak jakosc rownie wysoka.
Dobra inwestycja.

Używam tego produktu od:dawna
Ilość zużytych opakowań:nie pamietam ;)

ok

bardzo dobra pasta.
Dobrze modeluje.
daje naturalny efekt.
tzn włosy potrafią byc w nieladzie, który nie wygląda jak plastikowy chełm.
lekko usztywnia.
Daje naprawde duze pole popisu, jeżeli chodzi o rozmaitość fryzur.
Bardzo wydajna!
wystarczy tylko odrobina!
Nie przyspiesza przetłuszczania włosów!
[dla mnie bardzo ważne!]

Używam tego produktu od:2 msc

kokosowy

Znalazlam krem do modelowania wlosow ktory mi ich nadmiernie nie przetlusci ani nie sklei... przy czym wygladzi i zapobiegnie ich puszeniu sie. Uzywam go po prostowaniu wlosow zelazkiem - szybciutko doprowadza przesuszone koncowki do porzadku.
Ladnie pachnie i dlugo pachnie kokosowo. Przy tak ogromnej wydajnosci producent powienien go pakowac w mniejsze opakowania.. Na moje wlosy, sredniej dlugosci opakowanie 150ml starczy na kilka lat.. ale do tego czasu skonczy sie termin przydatnosci..juz dzis wiem ze wyrzuce polowe.

Używam tego produktu od: miesiac

Do czego służą te przedmioty? [Odpowiadają mężczyźni]

b dobra!

Świetny produkt. Ja używam najczęściej do zlikwidowania tzw. "wichrów" mam długie, proste włosy i często wyglądają jakby były potargane przez wiatr :) wystarczy bardzo niewielka ilość ( przez co jest strasznie wydajny ) a włosy są wygładzone i sie błyszczą :) krem ma wlóknistą jakby jedwabną konsystencje ktora bardzo mi odpowiada :)

bomba

Zaskocze wszystkie dotychczasowe uzytkowniczki tej Gumy do włosków.JA używam jej do podkreślenia moich naturalnych loków.Uważam też że włoski są b.sprężyste i lepiej sie kręcą.Mam włosy cienkie więc porcja orzeszka laskowego wystarcza.Wcieram we włoski już podsuszone potem dyfuzor i BOMBA!!!Kokosowy zapach milutki aż tak nie drażni mi noska.połysk o.k.Bardzo wydajny.Lekko usztywnia.

Rewelacja!

Mam włosy półdługie i używam Gum do podkreślania i nabłyszczania pasemek a także modelowania końcówek. Uważam, że jest rewelacyjny - nie obciąża włosów przy jednoczesnym bardzo dobrym utrwaleniu, ma przyjemny zapach i lekką, nietłustą konsystencję. Jest superwydajny - od roku używam pierwszego opakowania przy częstotliwości 4 - 5 razy w tygodniu! Cena nieco niższa od podanej: 55 zł.

Polecam kazdemu

Kupilam ten produkt dlatego, poniewaz bylam zachwycona tym, co wyczarowala na mojej glowie fryzjerka bez zadnego modelowania szczotka, a tylko przy uzyciu tej pasty. Teraz po 1,5 roku moge robic z moimi niesfornymi wlosami to, na co mam ochote. Mam wlosy krotkie i cala mase pazurkow wiec dla mnie jest idealna, lecz uwazam, ze nadaje sie do kazdej fryzury i dlugosci. Super utrwala fryzure zachowujac jej lekkosc,nadaje naturalny wyglad (jezeli zachowa sie umiar w ilosci) , oraz delikatny polysk. Nie rozstane sie z tym produktem chyba do konca zycia :)

rewelacja!

uwielbiam te paste-zel do wlosow. Mimo ze generalnie nie znosze zapachu kokosow - tutaj lubie (skutecznie zabija won papierosow po pobycie w miejscu zadymionym). Daje fajny polysk, fajnie rozdziela koncowki. Nadaje sie chyba do kazdej dlugosci wlosow. Bardzo wydajna. No i jeden z niewielu srodkow do ukladania wlosow ktory robi z moja strzecha to co ja chce (a nie to co chce strzecha)
Niestety - obciaza i natluszcza wlosy, za to jedna gwiazdka mniej.

bardzo dobry

Bardzo dobry preparat do modelowania włosów, dzięki któremu można zapanować nawet nad najbardziej niesfornymi kosmykami. Lekko usztywnia, ale nie pozbawia włosów elastyczności. Ładnie nabłyszcza, przy czym należy pamiętać o umiarze w jego stosowaniu. W przeciwnym wypadku fryzura staje się ociężała, a włosy wyglądają jak przetłuszczone. Najlepiej go nakładać na pojedyncze pasemka, które chcemy podkreślić ("pazurki", pasma innego koloru). Ma bardzo miły kokosowy zapach.

już się uzależniłam:)

bardzo fajna pasta świetnie nabłyszczająca włoski.Mam długie ,gęste,niesforne włosy i dzięki tej pascie udaje mi sie nad nimi zapanowac tzn.ułozyć je według życzenia.Jest bardzo wydajna,używam jej od 3 miesięcy a w pudełeczku prawie nic nie ubyło.Polecam do włosów gęstych bo cieńkie-delikatne może nieco obciążać.

polecam!

Dobry, nie zlepiający włosów produkt, który pomaga uporządkować zbyt roztrzepane włosy i jednocześnie je nabłyszcza (jak go stosuję do podkreślenia jaśniejszych pasemek w czuprynie).<BR>Należy nakładać w minimalnych ilościach - ponieważ w większych potrafi nieco obciążyć fryzurę - ale dzięki temu jest bardzo wydajny - opakowanie o pojemności 150 ml wystarczy mi chyba na 2 lata (używam od roku). Pachnie kokosem - dosyć intensywnie - co pomaga nie przesadzić z ilością przy nakładaniu.