Cold Stop, Pomadka ochronna SPF 16

Cold Stop, Pomadka ochronna SPF 16

Pomadka ma zadanie chronić usta podczas zimy. Niestety choć chroni dość dobrze jest bardzo tłusta i brzydko pachnie (jak wazelina). Ma nietypową formę opakowania jak na pomadke - małą, białą, kiczowatą tubkę. Choć lubię błyszczyki w tubkach to u tej pomadki pasuje jak pięść do nosa.

Cena: 6 zł / 10 ml

badziew:(

poszukiwałam chapstica protect poniewaz jest super,kiedy z 10 apteki wyszlam z kwitkiem kupilam to:(i załuje.Ona wogole nie nawilza moich ust tylko jeszcze bardziej je wysusza poniewaz ma konsystencje blyszczykowo-wodna:/Powinna mies gesta kremowa konsystencje(nie gasi pragnienie moich ust, )mam nadzieje ze szybko sie skonczy.Jedyne co mi sie w niej podoba to zapach gumy balonowej i dośc fajny aplikator ale swojego zadania nie spełnia ech:(niestety!!

Używam tego produktu od:2 dni
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

niezbyt..

Dostałam tę "pomadkę" w "spadku" po siostrze, która już jej nie chciała.;) Po zużyciu pewnej części opakowania wcale się jej nie dziwię.:P Po pierwsze sama nazwa jest myląca, bo ten produkt wcale nie ma formy pomadki, czyli sztyftu, a jest to raczej balsam opakowany w tubkę. Swoją drogą opakowanie nie jest specjalnie ładne, za to pojemne (10ml). Cena, jak widzę też jest przystępna (zwłaszcza w stosunku do pojemności), choć to u mnie akurat nie miało znaczenia, bo sama tego produktu nie kupiłam.:P Spory plus dla tej "pomadki" za obecność całkiem niezłego filtru (SPF16), jednak są takie, które mają znacznie wyższy.;) Zapach mi akurat się podoba...jest taki trochę słodko-ciasteczkowo-pomarańczowy i kojarzy mi się ze Świętami Bożego Narodzenia.:D Opakowanie w miarę wygodne, zaopatrzone w ukośnie ścięty aplikator, co ułatwia nakładanie, jednak często wylewa się z niego zbyt dużo produktu.:/ No i właśnie...wylewa się...bo "pomadka" jest w stanie baaardzo płynnym i łatwo jest się nią pobrudzić.:/ Do tego taka konsystencja utrudnia aplikację. Na ustach zostawia iskierki...ale takie drobne, nawet ładne w połączeniu z kolorową pomadką pod spodem.;) Nie przesusza ust, a nawet daje uczucie pewnego nawilżenia i optycznie nieco powiększa usta...wydają się trochę pełniejsze, więc działa podobnie do błyszczyka, ale nie tak spektakularnie. Niestety ścina się na ustach pod wpływem niskiej temperatury tworząc białą nieestetyczną powłokę!!! Nie jest to więc wg mnie produkt na zimę, a na lato też nie, bo wtedy już zupełnie się rozpuszcza.:/ Dzisiaj ją wreszcie wyrzucę, bo zbyt długo już leży w mojej kosmetyczce.:P

Używam tego produktu od: kilka tygodni ostatniej zimy
Ilość zużytych opakowań: trochę 1

Dobra!!

Kupiona szybko pzred wyjazdem na narty i musze przyznać mile mnie zaskoczyła bardzo dobrze nawilża usta i chroni przed mrozem (-18stopni) i nic jej nie było dośc długo utrzymyje się na ustach ma bardzo miły zapach i delikatny połysk na ustach. Opakowanie mało ciekawe ale cena 4 zł za taka pomadke ochronna to naprawde udany zakup.

Studio fryzur włosy upięte jak Heidi Klum

ble!

Ble Ble i jeszcze raz Ble! Co za paskudztwo! wyszusza usta, nie chroni, nie nawilza, nieladne opakowanie, no i co najgorsze: to wcale nie pomadka! Ktora pomadka ochronna zostawia na ustach złoty brokat! Myslałam ze bedzie to bezbarwna pomadka i przeliczyłam sie!!! No i ten zapach...... fuuuuuu nigdy wiecej!!!!!!!!!!!!!!!

niezastąpiony na zimę

Mała rzecz a tak cieszy :D

Świetna pomadka na spierzchnięte, problematyczne wargi. Jest tłusta, przez moment na wargach zostawia tłustą powłokę, która dość szybko wchłania się. Zapach nieinwazyjny poprostu nie czuję go :) Używam jej jako bazę przed pomadką czy błyszczykiem. Dodatkowy plus za filtry.

Porównując z Neutrogeną, którą miałam wcześniej - jest lepsza :D Bije N. na głowę :D

Jedyny minus to brzydkie , białe opakowanie. Smutne, nie rzuca się w oczy w przepastnej torebce ;) Więc malutki minusik za opakowanie.

Warto kupić.