Exclusive (Puder prasowany mozaika )

Exclusive (Puder prasowany mozaika )

Działa matująco, wygładzająco, regenerująco, ochronnie; charakteryzuje się tym, że dodatkowo zawiera lanolinę która łagodzi podrażnienia. Dzięki swoim właściwościom idealnie komponuje się ze skórą, dając naturalny, natychmiastowy efekt zmatowienia i wygładzenia. Zawiera składniki odżywcze i regenerujące takie jak Witaminy A, E, F. Lanolinę, która usuwa skutki podrażnień i filtry UVA i UVB chroniące skórę przed czynnikami zewnętrznymi. Dzięki zastosowaniu połączenia różnych kolorów pudrów jest charakterystyczny w wyglądzie. Bardzo dobrze wygładza skórę, matuje i wyrównuje jej koloryt poprzez rozproszenie światła. Dostępny w 3 wersjach kolorystycznych.

Cena: 15 zł

Miłe wspomnienie pudrowego zapachu

Puder używałam wieki temu, ostatnio dostałam go jako gratis do jakiegoś zamówienia.
Zacznę od największej zalety - po użyciu buzia jest niesamowicie gładka, satynowa - efekt photoshopa.
Efekt jest dość trwały (choć z czasem puder lekko ciemnieje na twarzy).
Puzderko jest plastikowe, ale spełnia swoje zadanie - posiada lusterko i gąbeczkę więc sprawdza się przy szybkich i dyskretnych poprawkach. Puder ma też intensywnie pudrowy zapach, dla mnie to plus.

Z minusów: mam wrażenie, że puder ściąga i lekko przesusza cerę, ale być może to moje subiektywne wrażenie.
Natomiast obiektywne jest to, że puder zostawia ślady na wszystkim czego dotknie moja twarz, tzn kołnierzyki, golfy, stójki.

Używam tego produktu od: kilku lat (z przerwami)
Ilość zużytych opakowań: 3 puderniczki

świetny

bardzo lubie ten puder, stosuje go codziennie (najczęsciej na nos, bo najszybciej sie świeci), fajny pomysl z ta mozaika - bo mozna dopasowac kolor to cery :) idealnie matuje cere i nie powoduje powstawaniu wypryskow

Używam tego produktu od:2 lat

Very good

Plusy za
+poręczne opakowanie
+lusterko
+świetnie matrujacą zawartość
+fajnie wygładza

Minusy za
- nie koniecznie fajna gąbeczkę (wolę pędzel)
- zbyt pudrowy zapach
- cana... hmm względne pojęcie, ale 16 zł drogą nie chodzi ;P
Generalnie polecam bo raczej lepiej zakuić ten puder i zużyć g do konca niż 10 pudrów za 5 zł i nie zużyć zadnego

Używam tego produktu od:tygodnia

WŁOSY lokówka

Świetny.

Pierwszy raz kupiłam go z jakąś gazetą. Myślałam , jak to zazwyczaj, że dołączyli znów jakąś tandetę. Tymczasem , puder idealny. Wszystkie odcienie mozaiki zebrane razem dawały idealny kolor ktory pasował do mojej skóry jak ulał. Pudru nie było widać , a mimo to krył idealnie moje wielkie cienie pod oczami. Niestety - ostatnie opakowanie kupiłam w osiedlowej drogerii ktorą zlikwidowano. Więc szukam , szukam i znaleść nie mogę ;] Ale jak tylko go gdzieś zobaczę , od razu kupię! polecam ;]

Używam tego produktu od: 2 - 3 lat

ok.

To był jeden z moich pierwszych pudrów ;) Lubiłam zapach, podobało mi się opakowanie z lusterkiem i aplikatorem (szkoda tylko, że było strasznie nietrwałe i podatne na wszelkie obicia, stłuczenia i inne wypadki przy pracy ;)). Dostałam go w prezencie i nie wiem, czy będąc w sklepie kupiłabym mozaikę. Często kombinowałam z odcieniami, dopasowywałam je do koloru skóry, aby wybrać najtrafniejszy. Puder był dosyć trwały, nieźle matował, choć mógłby być lepszy.

Używam tego produktu od: już nie używam

może być

PLUSY:
*nie zostawia smug
*matuje na kilka godzin (ale z tym różnie bywa)
*nie zatyka porów
*gąbeczka w opakowaniu
*ładny zapach
*wydajny
*znalazłam odciń pasujący do mojej karnacji (sukces)

MINUSY:
*efekt móglby być trwalszy
*opakowanie kiepskiej jakości (szybko ulega zniszczeniu ;) ) co w przypadku pudru jest na prawdę dużym defektem

Ogólnie, chętnie do niego wrócę, ale narazie poszukam czegoś innego, dla odmiany.

Wspominam z usmiechem :)

To byl chyba moj pierwszy puder:) Wspominam go bardzo pozytywnie. Ladnie matowil i o dziwo nie zapychal mojej skory. Nie daje mu wiecej niz 3 gwiazdki, poniewaz uzywalam juz innch pudrow i moge stwierdzic, ze uzywalam lepszych;)

Używam tego produktu od: dluuugo

nic specjalnego

Za plus uważam ładne opakowanie i lusterko umieszczone w środku,jednak po samym pudrze spektakularnych efektów się nie doczekałam.Matuje na krótko,nałożony zbyt grubą warstwą jest widoczny na twarzy.Jest jednak bardzo wydajny(męczę go od roku,a jego mało co ubyło)i ma przyjemny zapach.

Używam tego produktu od:roku
Ilość zużytych opakowań:jednego nie mogę skończyć

Zapychacz!!!

Puder ten ma fajne kolorki w opakowaniu, ale na twarzy jest widoczny, trochę nienaturalny. Ma silnie pudrowy zapach, który może drażnić (mi się osobiście nie podoba). Opakowanie jest tandetne, lusterko w nim nieporęczne, małe, gąbeczka nadawałaby się bardziej do kompaktu, a nie pudru w kamieniu. I najważniejsza wada- puder zapycha mi pory, robią się po nim zaskórniki. Dodatkowo ciemnieje na twarzy (twarz robi się pomarańczowa...) Natomiast nieźle matuje, choć mogłoby być lepiej i trochę podkreśla suche skórki. Nie polecam.

Bardzo fajny :D

Trochę się bałam tej mozaiki, ale zdecydowałam się i nie żałuję :D Ładnie stapia się ze skórą, matuje, jest w wygodnej puderniczce z lusterkiem, ma ładny pudrowy zapach. Idealny do poprawek w ciągu dnia, ale niestety zbyt duża ilość może być widoczna na twarzy i stworzyć maskę. Raczej nie zapycha porów. Wydajny i tani.

Bardzo dobry puderek

Bardzo dobry puder. Używam go niecodziennie, bo nie mam takiej potrzeby, ale to on mi poprawia nastrój, gdy moja cera ma gorsze dni;-). Maskuje nieprzespaną noc i nowy pryszcz. Jest taki aksamitny i mięciutki, że naprawdę lubię go używać. Mam po nim miękką cerę i w ogóle się nie błyszczy. Świetny puderek! Naprawdę warto! Aha, a w środku jest fajne lusterko i bardzo dobra gąbeczka, która ułatwia nakładanie pudru. Polecam!

pozytywne zaskoczenie

Byłam dotychczas wierna pudrom prasowanym Vipery.Ale niestety w drogerii zabrakło mojego ulubionego transparentnego(matującego), a na gwałt potrzebowałam nowego pudru,przy tym niedrogiego. Pani w Drogerii poleciła mi firme Joko, troche byłam nieufna, ale się skusiłam na collage. Wybrałam odcień nr.107, są to beże o różnych odcieniach, które idealnie stapiają się z moją cerą. Puder nie tworzy maski, bardzo ładnie matuje i daje aksamitne wykończenie, nie zatyka porów.Przyjemnie pudrowo pachnie. W ładnym opakowaniu, z lusterkiem i puszkiem, który pozytywnie mnie zaskoczył, ponieważ do pudrów Vipery musiałam używać pędzla (puszki były beznadziejne).Cena niewielka, dałam za niego 15,80.
Polecam.