Pureness, Balancing Softener Alcohol-free (Tonik balansująco-zmiękczający bez alkoholu)

Tonik przeznaczony dla cer skłonnych do zanieczyszczeń. Przywraca prawidłowe pH cerze, nawilża i wygładza szorstki naskórek. Odżwieża cerę. Polecany do skór tłustych-trądzikowych (jak cała seria Pureness). Pomaga pozbyć się wypryków.

nie dla mnie

Bardzo lubie kosmetyki marki Shiseido, ale na tym się zawiodlam. Może miałam za duże wymagania. Ładnie oczyszcza skórę z resztek makijażu, plus za higieniczne opakowanie z pompką (dalej je mam). Niestety nie widziałam zniewalających efektów nawilżenia i poprawy skóry.
Porównujac efekty do ceny wypada niekorzystnie.

Bardzo dobry:)

Dobry produkt. Sprawdza sie jako tonik. Nie sciaga ani nie wysusza skory. Uzywa sie go przyjemnie. Tylko ta wydajnosc... Juz po pierwszym uzyciu wiedzialam ze dlugo w mojej lazience nie zabawi.
Jesli ktos nie ma nic przeciwko wydawaniu 100 zl na tonik raz w miesiacu- polecam:)

Używam tego produktu od: jakis czas temu

Za mało wydajny

Tonik jest przyjemny, ładnie pachnie i faktycznie nawilża, niemniej jednak biorąc pod uwagę fakt, że jego wydajność jest niezwykle niska warto wybrać produkt innej firmy. Myślę, że za tak szybkie zużycie produktu w dużej mierze odpowiedzialne jest opakowanie w postaci pompki, które może i jest wygodne, jednak nie pozwala na swobodne dozowanie kosmetyku.

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

masaz shiseido

Zawiodłam się!

Kupiłam tonik bo od dłuższego czasu używam pianki oczyszczającej z tej lini. Jednak tonik w przeciwieństwie do pianki nie zachwyca!!! Owszem zmiękcza cerę , ale nic poza tym . Brak uczucia świeżości , nie zwęża też porów. :(

Nigdy więcej!

Tonik niewystarczająco nawilża twarz po tym, jak głęboko oczyszczająca pianka z granulkami (Shiseido Pureness - Deep Cleasing Foam - recenzja w odpowiednim miejscu) zmywa z niej dosłownie wszystko. Ponadto tonik jest mało wydajny - skończył się szybciej niż pianka, a używałam go zgodnie z zaleceniami producenta. Efekty też marne - seria Shiseido Pureness raczej pogorszyła stan mojej cery. Nie polecam!

EDIT: Shiseido testuje swoje produkty na zwierzętach. Wcześniej nie byłam tego świadoma, ale teraz jestem. Nigdy więcej nie kupię!

Używam tego produktu od 3 miesięcy

dobry

Lubie cala serie. Przepiekne opakowania, fantastyczny zapach, niesamowity komfort sorsowania.
Tonik jest wydajny i pozostawia skore delikatnie nawizlona, ladnie pachnoaca i czysta.
Polecam osoba o delikatnej skorze - nigdy mnie nie podraznil!

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: wiele

sredniak....

oceniam ten tonik jako sredni. Owszem - bardzo przyjemny zapach, wydajny, lagodny, ale moim zdaniem nie matuje na dlugo i nie zweza porow. Uzywany solo jest dla mnie zupelnym nonsensem. No i jego cena ktora zupelnie nie przeklada sie na jakosc.....
niestety musze to napisac: nie polecam. Za ta cene <a nawet duzo nizsza> moglabym wymienic conajmiej kilka tonikow duzo,duzo lepszych....

Używam tego produktu od:mialam tylko jedna buteleczke

Bardzo przyjemny

Zawsze mam problem z ocena tonikow, efekty ich dzialania nie sa tak spektakularne jak kremow, ale dla mnie to niezbedny etap demakijazu i oczyszczania skory. Tonik jest lagodny, pieknie, delikatnie pachnie, uzywam go po gleboko oczyszczajacej piance z granulkami z tej serii, tonik swietnie lagodzi skore po dosc mocno dzialajacej piance, nie zawiera alkoholu, lekko nawilza, nie zostawia lepiacejgo filmu,czego nie znosze, nie zauwazylam dzialania mocno sciagajacego pory, ale ktory tonik jest takim cudotworca. Zapach jest wspanialy, ale nie natretny, ulatnia sie natychmiast.Lubie uzywac calych serii kosmetykow danej marki, dlatego uzywam go z cala seria Pureness, tonik swietnie ja uzupelnia, a przy tym jest bardzo wydajny, wystarczy naprawde niewiele na waciku, aby przetrzec twarz i szyje. Polecam jako uzupelnienie serii, sam tonik chyba niewiele zdziala.

Milusiński oj oj..

Kosmetyk niezwykle delikatny. Świetne opakowanie. Prefekcyjny zapach. Doskonale odświeża cerę i przygotowuje do przyjęcia następnych kosmetyków.
Wydajność w porządku.
Działanie: rzeczywiście miałam wrażenie, że płyn zmiękcza skórę. Nie ściąga. Nawilża i jest przyjemny w stosowaniu. Dobrze oczyszcza cerę z resztek niezmytych przez żel.
Polecam ten płyn bardzo. Jednakże nie ma on dużego działania przeciwtrądzikowego.
Używam tego kosmetyku przez miesiąc / ilość zużytych opakowań: 1.

W polaczeniu z seria-tak

Dostalam probeczke tego toniku.Bardzo ladny zapach,odswiezanie,matowienie,nawilzenie ale tylko w polaczeniu z kremem i pianka myjaca Purness.Sam natomiast jest sredni.W ogole uwazam,ze tonik to kosmetyk,ktorego dzialanie najtrudniej zauwazyc i ocenic.
Poniewaz mam kremik pewnie zdecyduje sie na zakup pelnowymiarowego toniku.

ilość zużytych opakowań: probka