Pureness, Deep Cleasing Foam (Pianka głęboko oczyszczająca z granulkami)

Pureness, Deep Cleasing Foam (Pianka głęboko oczyszczająca z granulkami)

Pianka myjąca, przeznaczona dla cer mieszanych i tłustych ze skłonnością do trądziku. Głęboko oczyszcza pory dzięki zawartości granulek pielęgnacyjnych. Pozostawia na skórze uczucie chłodu i świeżości.

Przeciętna

Jak zwykle skuszona opiniami postanowiłam wypróbować.
Zapach już przy pierwszym użyciu mnie odrzucił ,jednak zdążyłam przywyknąć do niego.
Bardzo słabo się pieni,zawiera nieliczne niebieskie drobinki które w sumie są po to ,aby ładnie wyglądać...?
Zaraz po zmyciu twarz jest mega \\\'\\\'tępa\\\' może dla niektórych jest to efekt głębokiego oczyszczenia. Ja niestety nie odczuwam tego w ten sposób.

Pianka jest mi zupełnie obojętna,nie wrócę do niej.

Używam tego produktu od: męczę opakowanie ponad pół roku
Ilość zużytych opakowań: 1 pełnowymiarowe

Tak wygląda oczyszczanie!

Seria przeznaczona do skóry tłustej/mieszanej. Oczyszcza genialnie, oczyszcza jako tako pory. Wpływ na wypryski? Zdecydowanie ta seria u mnie działa, zmniejszyła się ilość wyprysków. Niestety jest to pianka na lato/jesień. W zimę będę się pewnie zmagał z suchą skórą, dlatego będę musiał używać czegoś delikatniejszego.

Nie polecam tym, którzy mają suchą skórę, na skórze normalnej polecam przetestować przed kupnem.

Nigdy z tego produktu nie zrezygnuję!

głęboko oczyszcza

pianka jest bardzo dobra- ładnie i dogłębnie oczyszcza skórę

jest wydajna- 1 opakowanie wystarcza na ponad 3 miesiące
dobrze sie pieni
cena jak na góną półkę też do przyjęcia
opakowanie wygodne- elastyczna tuba z której można do końca wycisnąć produkt

minusy:
chemiczny zapach- mi się kojarzył z proszkiem do prania..

dla suchej skóy na pewno nie- będzie nieprzyjemnie ściągnięta na pewno

dla mieszanych cer jak najbardziej

można spróbowaćw kazdym razie ;)

Używam tego produktu od: przez pół roku
Ilość zużytych opakowań: dwa pełne

masaz shiseido

Absolutny numer 1

Mój numer 1 wśród kosmetyków do oczyszczania. Używam go od 6 miesięcy. To pierwszy kosmetyk, który pomógł mi w mojej kilkuletniej walce z trądzikiem. Pianka zawiera granulki pielęgnacyjne dzięki czemu głęboko oczyszcza pory. Przeznaczona jest do cer mieszanych i tłustych ze skłonnością do trądziku. Świetnie sprawdza się latem kiedy skóra produkuje większą ilość sebum.

Plusy:
- doskonale oczyszcza cerę z zanieczyszczeń
- pomaga w usuwaniu niedoskonałości związanych z trądzikiem
- niezwykle wydajna (1 opakowanie 100 ml wystarcza na 6 miesięcy codziennego stosowania)
- ma delikatny (mydlany) zapach
- pozostawia na skórze uczucie chłodu i świeżości (delikatnie napinając skórę)

Minusy:
- przy cerach suchych i wrażliwych może prowadzić do przesuszenia i podrażnienia

Podsumowując:
Polecam ją dla osób, których cera wymaga wyjątkowej pielęgnacji oczyszczającej. Szczególnie dla tych, którzy mają tłustą cerę ze skłonnością do niedoskonałości (wykwity grudkowo-krostkowe). Doskonale oczyszcza skórę po wstępnym demakijażu przygotowując ją do aplikacji kremu.

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 100 ml

Mi tam bardzo pasuje

Ze chemiczna? Na pewno nie bardziej niz pianki ogolnie dostepne w Rossmanach. Mi krzywdy nie robi, a wspaniale oczyszcza skore, pomaga pozbyc sie zaskornikow, ktore czasami mecza mnie na brodzie. Pianka ma bardzo mily zapach, w kontakcie z woda blyskawicznie zmienia sie z gestego kremu w pianke, nie podraznia ( oczu tez nie). Oczywiscie potem zalecane jest uzycie toniku i kremu nawilzajacego. Ja mam niestety tlusta cere i dla mnie jest to absolutny must have w pielegnacji. Goraco polecam nie tylko latem.

Używam tego produktu od: Kilka tygodni
Ilość zużytych opakowań: W trakcie 1

Absolutny numer 1.

Absolutny must have pielęgnacji twarzy, zwłaszcza w porze letniej. Wtedy moja skóra intensywnie przetłuszcza się w strefie T. Pianka zmniejsza świecenie, a (z dobrym kremem nawilżającym np. Bioderma Sensibio AR) nie wysusza. Niedoskonałości cery w znacznej części zniknęły. Żaden produkt nie poprawił stanu mojej cery jak ten. Jest naprawdę mistrzem oczyszczania. Po zmyciu pojawia się uczucie „tępej” w dotyku twarzy. Mi taki efekt pasuje, mam bowiem wrażenie, że skóra jest dobrze umyta. Zważając na wydajność(jedno opakowanie na około 8 miesięcy)cena nie straszy. Oprócz głównych funkcji, jak oczyszczenie, bardzo ładnie pachnie(mydlany zapach), ma przyjemną, gęstą konsystencję i wygodne opakowanie. W 100& polecam!!

Używam tego produktu od: 3 lata z przerwami
Ilość zużytych opakowań: 2x100 ml

Lubię

Bardzo lubię serię Pureness. Tę piankę również, chociaż nie wiem, czy kupię ponownie, ale to tylko dlatego, że jest mnóstwo innych produktów, które chcę wypróbować.
Pianka bardzo dobrze myje i zmywa makijaż bez trudu. Skóra jest świeża i czyściuteńka. Uważam, że ilość pilingujących drobinek jest za mała, aby mogły mieć większy efekt. Można byłoby je sobie darować.
Jest to więc bardzo przyjemny produkt, ale raczej nie KWC.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 1 pełnowymiarowe

Pianka zdziera wszystkie zabrudzenia. Łącznie ze skórą.

Pianka uzyskuje u mnie dość wysoką ocenę jako kosmetyk do zadań specjalnych. Nie jest to pianka dla mojej cery (mieszana z suchymi partiami na policzkach) do ciągłego, codziennego użytku. Jest dobra przed wielkim wyjściem do cery z wypryskami, ponieważ zrównuje skórę z ziemią. Mi w połączeniu z podkładem kryjącym EL Double Wear Light uratowała cerę przed studniówką. Na dłuższą metę jednak może poważnie wysuszyć skórę i naruszyć jej naturalną warstwę ochronną.

Na plus:
+ doskonale oczyszcza,
+ usuwa wszystkie niedoskonałości trądzikowe z twarzy,
+ mało inwazyjny zapach,
+ specjalista do specjalnego oczyszczenia skóry zanieczyszczonej - przed wielkimi wyjściami,
+ niesamowita wydajność, jak zresztą wszystkich kosmetyków Shiseido.

Na minus:
- nie nadaje się do długoterminowego użytku do cer mieszanych (nie wiem, jak sprawuje się do cer tłustych - te może lepiej go tolerują),
- używana długo może wysuszyć i podrażnić skórę.

Używam tego produktu od: luty 2009
Ilość zużytych opakowań: 1 pełne opakowanie

bardzo dobra

bardzo dobra pianka.
Po myciu czuć, ze twarz naprawde jest oczyszczona.
zmywa równiez wodoodporne kosmetyki.
Niesamowita wydajnosc!
wystarczy tylko odrobina, aby wytworzyc piane na całą twarz.
Nie zauwazywałam sciągniętej twarzy, wysuszenia, pogorszenia cery

reasumując, bardz dobra pianka, ale nie wiem, czy kupie ponownie. Chyba bede szukac czegos "niepieniącego" ze względu na naczynkową cerę

Używam tego produktu od: 1 rok
Ilość zużytych opakowań: 2 tubki

CHEMIA

Ze względu na cenę zużyłam ten kosmetyk do końca, jednak używałam go zamiennie z innymi kosmetykami tego typu, aby nie wyrządził mojej twarzy poważnych szkód. Kiedy go nakładałam na moją mieszaną, naczynkową cerę czułam, że ją oczyszcza - owszem. Robił to jednak w sposób bardzo agresywny, a kiedy pojawiał się w OKOLICACH oczu (o co nie trudno), wywoływał łazawienie. Na pewno nie hamował pojawiania się nowych wyprysków, a te istniejące może troszkę szybciej znikały...
Za świetne kometyki jestem gotowa naprawdę dużo zapłacić, jednak ten kosmetyk na pewno nie jest świetny, mam wrażenie, że wręcz szkodził mojej skórze nie przynosząc zachwycających efektów. Do tego jest niezbyt przyjemny w stosowaniu, no i wydajny - co w jego przypadku nie jest bynajmniej zaletą.

Używam tego produktu od: 1 roku

Dobra ale wysusza

Pianka rzeczywiście głęboko oczyszcza.Pory na powierzchni skóry są zwężone,buzia jest długo matowa. Niestety trochę wysusza i podrażnia.Jest wydajna,dobrze się pieni.Niewielka ilość wystarczy do wytworzenia dużej ilości piany:)Polecam osobom o bardzo tłustej cerze.

Używam tego produktu od:5 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

BEZKONKURENCYJNE!

Każda pianka do mycia twarzy Shiseido to mój hit!
Wszystkie mają takie same właściwości:
- Doskonale oczyszczają skórę, po prostu DOSKONALE!
- MEGA wydaje, wystarczy odrobinka by stworzyć wielką pianę i zmyć makijaż, wszelkie zanieczyszczenia. Jedno opakowanie wystarcz mi na parę miesięcy, a używamy jej zawsze wspólnie z mężem.
- Nigdy nie powodują podrażnień.
- Nie wysuszają skóry.
- Każda delikatnie pachnie.

Pianka z linii Purenees zawiera dodatkowo mikro drobinki, które rozpuszczają się w zetknięciu ze skórą. Jest przeznaczona do skóry mieszanej i tłustej, toteż używam jej głównie latem. Świetnie radzi sobie z głębokim oczyszczaniem twarzy nie wywołując przy tym podrażnień nawet mojej wrażliwej, naczynkowej cery.

Gdybym mogła cokolwiek zmienić w tym produkcie, to jedynie obniżyłabym cenę, choć biorąc pod uwagę wydajność tego produktu, cena jest naprawdę przystępna. Jakość pierwsza klasa!

Dodam, że dokładny demakijaż to mój fetysz. Zawsze noszę ciężki make-up i jego usunięcie końcem dnia to dla mnie absolutnie podstawa. Nie lubię mleczek, płynów miceralnych i wacików, którymi trzeba przecierać twarz. Zawsze myję twarz przy użyciu wody i do tego zdecydowanie najlepiej nadają się pianki Shisedio! Są bezkonkurencyjne!!! Moim zdaniem YSL, Lancome i Clarins muszę w tej dziedzinie jeszcze trochę popracować by dorównać jakości konkurencji z Japonii.

Używam tego produktu od: ponad roku