Perfection, Crea Couleur (cienie do powiek pojedyncze)

Perfection, Crea Couleur (cienie do powiek pojedyncze)

Dobrej jakości cienie, łatwo się rozprowadzają i dobrze utrzymują na powiekach. Opalizują lekko - akurat tyle, ile trzeba żeby rozświetlić makijaż, ale by powieka nie błyszczała. Wadą jest wg mnie paleta kolorów - barkuje w niej stonowanych beżowych i złotawych odcieni jakich używam. Kolory w dostępnej palecie są intensywne - nadają się do wykonania bardzo wyrazistego makijażu.

Cena: ok. 25 zł

Pierwszy cień bez świecących drobinek jaki znalazłam

Mam odcień noir i jest to pierwszy i jak do tej pory jedyny czarny cień bez brokatowych drobinek, które przy nakładaniu lądują gdzie chcą. Zwykły, matowy, czarny cień do powiek.

Oczywiście jak na Loreala przystało - porządny:
- gładki, aksamitny wręcz (pewnie też przez brak świecącego szitu)
- nie osadza się tam, gdzie nie powinien (gdzie pacniesz, tam będzie)
- bardzo trwały, nie ściera się
- nadaje się i do delikatnych, romantycznych smoky eyes, jak i stylu goth
- wydajny

Minusów za bardzo nie uświadczyłam. Co najwyżej może wydawać się zbyt trwały. Przy jakimś błędzie w makijażu trzeba sięgać po mleczko, bo paluszkiem czy chusteczką to walka z wiatrakami.

Moim hitem nie jest, bo wyrosłam z mocnego malowania oczu, ale ZDECYDOWANIE POLECAM.

Mam mieszane uczucia

Pozytywem tych cieni są na pewno kolory-mam perłowy, który ślicznie rozświetla oko oraz fioletowy. Perłowy ładnie opalizuje, fioletowy pasuje do barwy mojej tęczówki. Do minusów zaliczyłabym kiepską trwałość tych cieni, w krótkim czasie zbierają się w załamaniu powieki. Poza tym gąbeczki na aplikatorach zwyczajnie się pokruszyły.Cienie są dość wydajne.

Używam tego produktu od:długo
Ilość zużytych opakowań: 2 w trakcie

Moje ulubione

Miałam już chyba wszystkie ulubione kolory a i te mniej ulubione, w ramach próby, także. Kupiłam ostatnio kolor Blue lagoon, własnie na próbę, bo kolor nie mój. Ale fajnie wygląda, pomieszany z innym kolorem.
Te cienie na moje potrzeby są świetne, bo lubię mieć różne cienie i je mieszać, na moich powiekach są trwałe, świetnie się nakładają, nie świecą się za bardzo. Tylko paleta kolorów jest może za bardzo ograniczona i odejmuję gwiazdkę.
Dla mnie maja jeszcze jedną wadę: łatwo mi sie gubią, "posiałam" już je w tylu hotelach, że powinnam dostać jakieś cienie gratis, za reklamę :D

Używam tego produktu od:lat
Ilość zużytych opakowań:wiele

depilacja brwi

KWC

Cień dostałam okazyjnie około 7 lat temu. Mam kolor brąz. Co prawda stosowałam go bardzo rzadko i prawie o nim zapomniałam. Ostatnio go jednak odkurzyłam i jestem mile zaskoczona bo...mimo tylu lat cień jest jak nowy, nic się z nim nie stało, nie pokruszył się, nie stracił swoistego zapachu, kolor nadal idealny. Pewnie cień jest już przeterminowany ale z powodzeniem go używam i nic mi nie jest. Za to utrzymuje się cały dzień. Jest rewelacyjny i już niedługo zamierzam kupić nowy ale już w kolorze śliwkowym. Polecam szczerze!!!

Używam tego produktu od :baardzo długo
Ilość zużytych opakowań: cały czas jedno;)

godny polecenia

Miałam odcień oliwkowo-złoto-khaki. Pięknie się mienił na oku, delikatnie się zmieniał w zależności jak padało światło, jeden z fajniejszych jakie miałam. Nie robił placków podczas nakładania, nie osypywał się, ani zbyt twardy, ani za miekki, nie wqłkował sie w załamaniu powieki. Aplikator wygodny, łatwo sie nim manewrowało. Bez bazy wytrzymywał ok 5-6 godzin, opkowanie poręczne.
Żałuje że go wymieniłam na targowisku, ale nie wiem czy kupię ponownie, jeszcze tyyyyle cieni zostało do wypróbowania ;) Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: trochę z pierwszego

oj, czy ja wiem...

chyba ich jedynym plusem jest trwałość :D trzymają się na powiece bardzo długo. nie znikają nawet pod wpływem łez :) i za to są 2 gwiazdki plus jedna za ładne kolorki (własnie takie jakie lubię) i za opakowanie :). a odejmuję dwie gwiazdki za to, że jak dla mnie to strasznie ciężko rozprowadzają się na powiece. tworzą takie ciemniejsze "placki". za tą cenę myślę, ze to niewybaczalny grzech.

Moze byc

Miałam kolorek taki jasny perłowy fiolet, zakupiony w Niemczech, a nie wiem czy w Polsce jest dostepny. Pudełeczko niestety dosc szybko się rozleciało, to samo z aplikatorem, ale sam cien wystarczył na bardzooo długooo (około 4 lat). Przy moich powiekach to raczej wiekszosc cieni sie wałkuje, lecz ten wytrzymywał dosc długo i kolor był bardzo fajny i trwały. Ogolnie cien mi sie bardzo podobał jesli chodzi o odcien, trwalosc oceniam na srednią.

niewarto

Miałam nr 33 Gris Argent Silver czyli perłowy srebrny. Na powiece był znacznie jaśniejszy niż w opakowaniu. Nie podobał mi sie efekt, jakbym pomalowała się tanim bazarkowym cieniem i dlatego pozbyłam się go.
Nakłada się dobrze, ale jest nietrwały, gorszy od niejednych tańszych odpowiedników. Ściera się i zbiera w załamaniach powiek.
Jest bardzo wydajny, opakowanie ładne, ale jakieś takie niepraktyczne.

nie lubię.

Mam dwa kolory - ciemny grafit i wspomnianą już niżej ciemną zieleń. Na wstępie zanaczę pewną fenomenalną rozbieżność, widoczną już w recenzjach: grafit daje efekt jaśniejszy niż w oapkowaniu, nawet półtransparentny, zieleń natomiast jest dość jadowicie intensywna... Za to leci pierwsza gwiazdka. Cienie pełne niespodzianek, firmie widocznie zależało na zachowaniu elementu niespodzianki... Grafit swoje w życiu zniósł bezboleśnie, zieleń spadła z wysokości 70 cm na dywan i wieczko poszło w drzazgi.
Cień położony cienką warstwą trzyma się na oku nawet poprawnie - do kilku godzin, natomiast zastanawia mnie jego dziwnie ograniczona trwałość na bazie - urok jakiś, na Lumene trzyma mi się wszystko, łącznie z bazarkowymi nonamemami.
L'oreale dodatkowo, mimo dobrnego zmielenia, są cieżkie w aplikacji - jakos tak topornie się nabierają, ciężko je dozować.
Pastwię się, wiem, ale jakoś nie lubię tych cieni.

Bardzo dobry!

Mi ten cień bardzo się podoba. Aktualnie mam fioletowy - w opakowaniu wygląda na ciemny, ale na powiece jest dość jasny. Ładnie pachnie, ma drobinki brokatu. Trzyma się na powiece dotąd, dopóki się go nie zmyje. Jest odporny na łzy. Nie był tani, bo zapłaciłam za niego 34zł, ale opłaca się.

fajne cienie

Bardzo dobre cienie, mam odcień Khaki Gold i jestem naprawd zadowolona. Jedyną jak dla mnie wadą jest to ze troszkę ciężko sie je nakłada, trzeba troche sie przyłożyć, aby ładnie je nałożyć, poza tym wad brak. Ładnie wyglądają na powiekach, delikatnie błyszczą, są bardzo trwałe, wytrzymyją cały dzień i nie zbierają sie w zagięciu powieki, nie obsypują się. I do tego opakowanie zaopatrzone w aplikator, za co ogromny plus, bo nienawidze cieni bez takowego, jak mi lata po całej kosmetyczce i brudzi wszystko :( Ogólnie cienie bardzo dobre. Gorąco polecam. :)

W porządku

Miałam akurat dwa kolory nie występujące w Polsce i za to jak dla mnie od razu minus - ogromna strata, że nie sprowadzono do nas wszystkich. cienie się nieźle nakładają, sa w miarę trwałe i dobrze się komponują z innymi. Co ciekawe, nie uczulają nawet ojej mamy, którą uczula wszystko, nawet apteczne LRP. Koszmarnie nietrwałe jest natomiast opakowanie - i mamie, i mnie rozleciały się w dużym tempie - i aplikatorek. Mimo to całkiem je lubię.