X-Ceptional Wear Make-up (stara wersja)

X-Ceptional Wear Make-up (stara wersja)

Idealnie kryje niedoskonałości cery, daje naturalne wykończenie. Utrzymuje się na skórze przez wiele godzin w idealnym stanie. Zawiera witaminę E o działaniu antyrodnikowym oraz filtry ochronne UV. Delikatnie odbija światło, dzięki czemu sprawia wrażenie promiennej i wygładzonej.

Świetny!!

ten podkład jest idealny jak dla mojej cery
-świetnie kryje
-dobra cena - zazwyczaj trafie na okazje, ok 35 zł
-bez efektu maski
-nie podkreśla skórek
-dość długo trzyma się na skórze przy dobrej aplikacji.
-nawilża
-mniejsza ilość wyprysków - może to dziwne, ale jak go odstawiłam na chwilkę ( bo mi sie skończył) to powoli zaczęły mi się pojawiać wypryski. wydaje mi się , że działa antybakteryjnie bardzo dobrze:)

troszkę denerwuje mnie opakowanie jak odkręcam to wylewa się niepotrzebnie duża ilość fluidu, ale już sobie z tym radzę, idzie przeżyć. :)

nie jest to fluid dla każdego, ale dla większości osób na pewno, koleżanka miała skórę bardzo wrażliwą i naczyńkową i stwierdziła , że jej skórę ten fluid jeszcze bardziej wysusza, ja niczego takiego u siebie nie zauważyłam także..:)

Ilość zużytych opakowań: 3, w trakcie 4

Zadowalajacy.

Fajna,przyjemna konstystencja podkladu sprawia,ze jego aplikacja nalezy do dosyc przyjemnych. Podoba mi sie to uczucie jakby \\\'przylepial sie\\\'do naszej buzi :) Utrzymuje sie na twarzy dosyc dlugo,nie zbiera sie w zalamaniach,nie brudzi ubran. Twarz wyglada swiezo i promiennie.
+cena
+trwalosc
+konsystencja
+nie podkresla suchych skorek

Jak kazdy ma jednak i swoje wady,a do tych naleza....

- bladolice chwala sobie to,co mi osobiscie nie odpowiada,mianowicie kolory. Mam odcien16 Golden i jest zbyt jasny.... Po nalozeniu podkladu na cala buzie,niestety rozjasnia sie(?)
-dosyc szybko buzia zaczyna sie swiecic
-jak juz dziewczyny spominaly trudno go dostac.

Podsumowujac,jest to podklad,ktorego warto sprobowac. Ja posiadam go w swojej kosmetyczce i uzywam na przemian z innym. Posiadam i posiadac go bede,poniewaz po prostu go lubie:)

nie dla mnie

Kupiony po przeczytaniu recenzji na Wizażu. Liczyłam na coś lepszego. Niestety, nie kryje tak dobrze, jak się tego spodziewałam. Jeżeli chodzi o trwałość, to 3-4 godziny i już go nie ma. Do tego podkreśla pory, ale nie plusem jest to, że nie podkreśla skórek. Potrzeba też trochę wprawy w nakładaniu.
Póki co, zostaję z Revlonem ColorStay.

Ilość zużytych opakowań: pierwsze (i ostatnie) w trakcie

Well 01

idealny

moj kwc! polecam dziewczynom, które szukają bardzo jasnego odcienia. Od lat próbowalam znalezc idealny podklad. Przede wszystkim zależało mi na odcieniu (b. jasnym). Podkład ten nadaje skórze aksamitne, matowe wykonczenie. Cera wygląga jak u porcelanowej laleczki. Jest bardzo trwały, dobrze się do nakłada i kryje. Uzywam odcienia nr 11.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania

rewelacja

-świetny odcien dla mnie
-dlugo sie utrzymuj
-swietnie kryje
-ładnie sie komponuje z cerą
-najlepszy jak do tej pory

szkoda, ze tak ciezko go teraz dostac w sklepach stacjonarnych...kiedyz byl w naturze ale niestety juz nie maja tej marki...a szkoda...

Ilość zużytych opakowań: ok 5

porcelanowa laleczka

Kryje tak mocno, że używając go czuję się jak porcelanowa laleczka. Bez problemu radzi sobie z przebarwieniami, plamkami, cieniami pod oczami i nierównym kolorytem skóry. Jest bezzapachowy, nie wysusza skóry, nie utlenia się na pomarańczowo, ma duży wybór odcieni. Nie jest drogi. Niestety bardzo słabo dostępny za co odejmuję gwiazdkę.

Używam tego produktu od: 4 lata
Ilość zużytych opakowań: wiele

Porcelanowa buźka

Bardzo dobry podkład.
Mam 11 Porcelain. Jest to naprawdę chyba najjaśniejszy ogólnodostępny (drogerie Natura) podkład w tej cenie (oprócz Dermacolu 208). Nie daje świnkowej twarzy, tylko naprawdę porcelankę.
Trzyma się dobrze - u mnie 4h to dobry wynik (porównywalnie z Revlon Colorstay Normal/Dry ale nie jest tak różowy), kryje idealnie ale nie robi maski. Jest raczej matowy. Mi nie wysusza cery.

PS. Najlepiej go delikatnie wklepywać, na nie tłusty krem. Na to daję puder rozpraszający światło z Vipery (też bardzo polecam).

Używam tego produktu od: dłuuuugo (bardzo wydajny)
Ilość zużytych opakowań: 2 op.

Znośny, ale nie dla mnie

Od dawna poszukuję zadowalającego podkładu. Mam cerę suchą, trądzikową i bardzo jasną karnację. Kupuję masę podkładów, które okazują się za ciemne, lub słabo kryjące.

PLUSY
- jasne odcienie, idealne dla osób z jasną karnacją
- treściwa konsystencja, jednak nie ciężka
- dobrze kryjący (w skali 1-10: 7)

MINUSY
- po 2-3 godzinach zaczyna się błyszczeć
- rozpływa się na twarzy, wciąż musiałam go poprawiać
- bardzo podkreśla suche skórki

Mimo jasnego koloru za bardzo podkreśla skórki i szybko spływa z twarzy.

nie ideal ale poki co nie znam lepszego

kupilam pod wplywem desperacji i dobrych opinii na wizazu.
desperacja - bo ostatnio nic mi sie na mojej skorze nie podobalo i nie chcialam kupic kolejnego bubla.
postanowilam do zakupu pzrygotowac sie jak nalezy i przewertowalam opinie wizazanek .
i zdecydowalam sie.
pierwsze aplikacje - nie powiem - klelam jak szewc:),
ale jak juz zalapalam jak nalezy sie z nim obchodzic - to jak w tytule.
ideal to nie jest - nie oszukujmy sie, ale poki co chyba najlepszy jaki mi sie trafil.
i dlaczego:
dobrze sie nosi - nie ciemnieje, nie swieci sie (choc i tak oproszam go purem mienralnym), ciutke wchodzi w pory, ale nie jakos fatalnie,
i- co najwazniejsze - twazr mi sie pod niem nie morduje, nie powstaja zadne niespodzianki, nie wysusza, nie pzretluszcza, kryje na tyle mocno, zeby ukryc i na tyle slabo zeby wygladac jakby go nie bylo:)

kolor na zimie - naturalny - na lato moze byc za jasny, ale tym to sie bede martwic w lecie:)

Używam tego produktu od: 2 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Doskonały Czaruś

Bardzo dobry, ale trzeba go uważnie używać. Niewielka ilość w zupełności wystarcza do osiągnięcia oczekiwanego efektu, należy uważać by nie przesadzić bo może wyjść efekt "sztucznej maski".
- nie spotkałam lepiej kryjącego niedoskonałości cudeńka,
- nie wysusza cery,
- dobrze się rozprowadza, nie roluje
- warty swojej ceny

Ilość zużytych opakowań: 1 nie całe opakowanie

Całkiem, całkiem...

Najłatwiej będzie mi wydać o nim opinie na zasadzie porównania z Revlonem Colorstayem, który mimo iż nie spełnia wszystkich moich wymogów stale gości w mojej kosmetyczce.

Wydaje mi się, że kryje nieco lepiej niż Revlon, na pewno jest też łatwiejszy w użyciu. Buteleczka, w której umieszczony jest colorstay doprowadza mnie nieraz do szału. Niestety buzia po użyciu gosha solo bardzo szybko zaczyna się "błyszczeć", poprawki z użyciem pudru matującego są niezbędne. Odcień 11 porcelain jest idealny dla bladolicych.

Na chwilę obecną mieszam oba podkłady zapewniając sobie matowe wykończenie, idealny kolor i w miarę zadowalające krycie. Używając podkładów osobno nie osiągnęłabym takiego efektu.

Lubie

Do podkladu Gosha,wracam co jakis czas,po pomylkach z nowymi podkladami...
Nie jest idealny,ale uwazam,ze warty uwagi i ceny.
W Angli kosztuje ok.7 funtów.

PLUSY
+idealny do mojej cery kolor-natural
+dobrze kryje
+nawilza
+raczej nie zapycha,choc to i tak zalezy od cery
+swietnie chroni skóre naczynkowa
+nie drogi
+wydajny
+nie zostawia plam
+nie wazy sie
+nie tworzy efektu maski

MINUSY
-czasem zdazy mu sie podkreslic suche skórki
-fluid jest podobno z filtrem,ale nie mam na opakowaniu jaki to filtr ,czy silny,czy slaby,kompletnie nic
- po kilku godzinach buzia lekko sie swieci

Tak jak pisala moje poprzedniczka,
trzeba pamietac o tym ,ze ten podklad sie wklepuje!!!

Mam cere problemowa w strefie T oraz policzki z rumiencami,z tendecja do naczynek.

Na policzku pod podklad uzywam zielonej bazy ,równiez Gosha.

Efekt zadowalajacy jak na taki przedzial cenowych.
Ale cudów nie ma i szukam dalej;)

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: W trakcie piatego