Statystyki: + Dodaj produkt + Dodaj Look

Dermacos, Łagodny peeling enzymatyczny do twarzy z Exfocelią

Dermacos, Łagodny peeling enzymatyczny do twarzy z Exfocelią

Średnia ocena użytkowników: 1,5 /5

Kategoria
Marka
Pojemność 50 ml
Cena 12,30 zł

Opis produktu

Zgłoś do moderacji

Łagodny peeling enzymatyczny przeznaczony jest do pielęgnacji skóry reaktywnej, skłonnej do podrażnień i pękania naczynek krwionośnych. Niezwykle delikatnie,
a jednocześnie skutecznie oczyszcza skórę z zanieczyszczeń i martwych komórek naskórka. Swoje właściwości zawdzięcza starannie dobranym składnikom aktywnym. Nowatorska Exfocellia - naturalny enzym keratynolityczny- delikatnie złuszcza martwe komórki, przyspiesza regenerację i odnowę naskórka, a kompleks odżywczo-zmiękczający wygładza, zmiękcza i uelastycznia skórę. Peeling zwiększa zdolność skóry do przyswajania składników zawartych w preparatach pielęgnacyjnych. Sprawia, że skóra staje się pełna blasku, niezwykle miękka i aksamitnie gładka. Efekt widoczny jest natychmiast.
Wskazania: pielęgnacja skóry reaktywnej, nadwrażliwej, z płytko położonymi, kruchymi naczyniami krwionośnymi, skłonnej do gwałtownych zaczerwienień
i rumieńców wskutek wahań temperatury i stresu.
Efekt: po zastosowaniu peelingu enzymatycznego skóra staje się idealnie czysta, odzyskuje naturalny, zdrowy koloryt. Łatwiej przyswaja zawarte w kosmetykach substancje czynne.
Efekt w postaci niezwykle gładkiej i miękkiej skóry widoczny jest natychmiast.

Cena: 12,30 zł / 50 ml

Recenzje 2

Średnia ocena użytkowników: 1,5 /5

2 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

nijaki

chciałam nim zastąpić Pharmacerisa i rożnicę niestety czuję, właściwie nie widzę skutków ubocznych - nie podrażnił mnie, ani nie zaognił naczyniek, ale pozytywy też śladowe, ani gładziej, ani młodziej, ani też z mniejszym rumieniem.

Używam tego produktu od:1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań:1

1 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

niedobry

No cóż ja mogę powiedzieć...paskudny i tyle.:P Podrażnia, pachnie jak odpady radioaktywne....Po prostu bleee...:P Zresztą, jak cała seria Derma Cos. Totalne nieporozumienie. Zamiast koić, tylko rozdrażnia. Nie polecam eksperymentowania, bo może się to źle skończyć dla cery. Zresztą po co niepotrzebnie wydawać pieniądze...;)

Najaktywniejsze recenzentki

 1. 1

  9
  produktów

  52
  recenzji

  138
  pochwał

  10,00

 2. 2

  10
  produktów

  91
  recenzji

  55
  pochwał

  8,89

 3. 3

  0
  produktów

  69
  recenzji

  68
  pochwał

  7,86

Zobacz cały ranking