Wyszczuplający peeling do mycia ciała

Wyszczuplający peeling do mycia ciała

Wskazania: nadmiar tkanki tłuszczowej, cellulit, skóra o obniżonej elastyczności. Zawiera łagodne środki myjące, mikrogranulki delikatnie, lecz skutecznie ścierające naskórek oraz innowacyjne składniki aktywne o działaniu wyszczuplającym i antycellulitowym: L-karnitynę, ekstrakty z bluszczu i alg morskich oraz d`panthenol.
Ekstrakt z alg morskich, dzieki zawartości mikroelementów, witamin B,E,F oraz lipidów odżywia skórę i zapewnia jej właściwy poziom nawilżenia.
L-karnityna stymuluje przepływ limfy, ułatwia spalanie nadmiaru tłuszczu i usuwanie produktów ubocznych przemiany materii. Ekstrakt z bluszczu poprawia mikrokrążenie, przyspiesza metabolizm komórkowy i wygładza skórę. Zabezpiecza przed szkodliwym wpływem środowiska. D-panthenol- prowitamina B5- łagodzi podrażnienia i nawilża skórę, pozostawiając ją miekką i przyjemną w dotyku. Środki myjące i mikrogranulki myją i pomagają usunąć martwe komórki skóry. Efekt: Peeling wyszczuplający myje, aktywnie modeluje sylwetkę, wygładza i ujędrnia ciało.

Pamietacie klej \'\'Guma arabska\'\'?

Jesli nie, to stosujac ten specyfik, macie okazje sobie przypomniec :D
Trudno to cos nazwac peelingiem, bo drobinki zawarte w tym, jak to moja poprzedniczka trafnie ujela, glutku, zaledwie laskocza skóre.
Naprawde trudno mi sobie wyobrazic, zeby takie cos mialo ruszyc chocby najmniejszy cellulit...
Zapach taki sobie, nie zachwyca, nie odrzuca, ale uzywanie specyfiku o tak gumowej konsystencji naprawde do przyjemnosci nie nalezy.
Uzywlam dwa razy i wiecej nie zamierzam. Moja mama sobie kupila ten zel, ja tylko wyprobowalam i wiem, ze na pewno go nie kupie. W sumie jej chyba tez nie zachwycil, bo stoi na wannie juz nie wiem jak dlugo i nie zauwazylam, aby cokolwiek ubylo.
Na plus tylko niska cena, nieszkodliwosc i fakt ze Farmona nie testuje na zwierzetach. Czasem kupuje cos z Farmony, ale ten specyfik to naprawde im sie nie udal. No cóz... Nie polecam.

Używam tego produktu od: uzylam dwa razy i to by bylo na tyle ;)
Ilość zużytych opakowań: pierwsze zaczete

glutek

Peeling jest bardziej żelem do mycia ciała niż peelingiem, fajny zapach (ziołowy ja takie lubię) gęsta konsystencja, taka mocno glutowata, słabo jednak "zdziera naskórek" i ciężko jest go wydobyć "do końca" z opakowania, niestety nie jest wydajny za to nie uczula... z miłości do innych kosmetyków farmony przez zapomnienie zapewne go znowu kupię ;)

Używam tego produktu od: czasu do czasu
Ilość zużytych opakowań: 2 tuby

Pomyłka

Kupno tego peelingu to jedna wielka pomyłka. Nie dosc, ze ciezko bylo go wycisnac z opakowania, to kleisto-galaretowata konsystencja sprawila, ze ciezko rozprowadzal sie na ciele:( Drobinki scierajace sa bardzo male i żelowate -- to tez na minus