Colour by Oriflame, Under Eye Concealer (korektor pod oczy)(stara wersja)

Colour by Oriflame, Under Eye Concealer (korektor pod oczy)(stara wersja)

Korektor pod oczy z wyciągiem ze świetlika oraz innych ziół. Jego zadaniem jest ukrycie śladów zmęczenia i cieni pod oczami.

nie warto

dziwna,wodnista konsystencja.nie kryje cieni,czyli nie spe?nia swojej funkcji.podkre?la such? skór?,jesli nie na?o?ymy kremu.znowu na kremie si? wa?kuje.nie kupi? go znowu.

U?ywam tego produktu od:10 misi?cy
Ilo?? zu?ytych opakowa?:1

dobry, ale moglby byc lepszy

Korektor ten nie wysusz w cale skory, ma lekkie wlasciwosci pielegnacyjne.Za to badzo duzy plus. Po za tym ma lekka konsytencje, jest nie drogi i jest bardzo wydajny.Jedno opakowanie straczalo mi na rok czasu. Ladnie rozswietla skore pod oczy.W sumie to gybym nie sprobowla Loreal,Magic Touch to bym myslala ze ten korektor jest super i ze ma tez bardzo dobre wlasciwosci kryjace. Ale teraz po sprobowaniu ww. Loreal moge stwierdzic, ze ten korektor Oriflame ma tylko lekkie wlasciwosci kryjace i nadaje sie tylko dla osob, ktore szukaja lekkiego korektora. Jedyna rzecz ktora ma lepsze od Loreal,Magic Touch to to, ze nie wysusza skory lecz lekko ja pielegnuje. Ale coz trzeba wybrac albo chce sie miec lekki korektor pielegancyjno-korekcyjny albo dobry, dobrze maskujacy korektor pod oczy.

Używam tego produktu od:2 lat

Jakis nijaki.

Nie przekonal mnie ten korektor. Ani aplikacja nie jest przyjemna, musze sie nim babrac.. ani konsystencja taka jakas wodnista.. kolor rozowawy i nie za bardzo kryjacy.. a juz najgorsze jest ze po kilku godiznach zbiera mi sie w zaglebieniach skory (dodam ze mam cere tlusta).
Moze komus on odpowiada.. ja jestem na NIE.

Używam tego produktu od: 2 m-cy

Agnieszka Broda błędy w makijażu 02

oj słabiutki

Bardzo słaby korektor na którym bardzo ale to bardzo się zawiodłam! W ogóle nie krył moich sińców pod oczami, które mam odkąd pamiętam a to z racji jasnej karnacji. K9olor był nawet odpowiedni i w miarę dobrze stapiał się ze skórą, a może wręcz za dobrze, bo nic nie krył. Na pewno go nie kupię ponownie!

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:jedno

daje radę

ciemne obwódki wokół oczu mam w genach:( a po nieprzespanej nocy jest po prostu masakra... właściwie po korektorach pod oczy nie spodziewałam się cudów, przynajmniej nie za taką cenę... no i też tak było, ale ten korektor naprawdę poprawia wygląd. aż kumpel stwierdził, że wyglądam jakbym spała całą noc, jak mnie zobaczył:)
poza tym korektor ten pozostawia dobrze nawilżoną skórę:)

Używam tego produktu od:pół roku
Ilość zużytych opakowań:pierwsze

Ngdy więcej

No cóż, jednak beznadzieja. I to wielkiego kalibru. Jak wogóle mozna wyprodukować cos takiego ???
Nie kryje oczywiście wogóle. Zero krycia !!! Po prostu nie robi nic. Teraz próbuję używać go do innych celów, bo szkoda mi wyrzucić do kosza te 15 zł które za niego zapłaciłam.

Beznadziejny

Tragiczny. Nie mam zbyt dużego doświadczenia z korektorami pod oczy, ale ten jest okropny. Wysuszył mi skórę pod oczami. Zamiast usuwać cieni pod oczami miałam wrażenie, że je podkreśla. I co najważniejsze jakieś zmarszczki w trakcie jego używania mi się zrobiły (a takowych nie mam). Naprawdę nie polecam. Nawet w promocji.

okropienstwo

gdyby nie cena w promocji to nie dalabym mu nawet 2 gwiazdek! nie wiem jak takie okropienstwo mozna sprzedawac! wygodne opakowanie ok,fajnie, ale zawartosc? woda ktorej wogole nie widac,zero efektu ,nie wtapia sie w skore,jednym slowem jest tym czym nie powinien byc korektor!:(

kiepski

nie powiem że mi zaszkodził ;), nie powiem, że jest beznadziejny, bo jakieś tam marne efekty po jego uzyciu sa, ale nie zasługuje na więcej niz dwie gwiazdki. Dziwny kolor...nie wtapia sie w skóre tylko pozotawia odmienną w kolorze warstwę mazi. Można oczywiście nad tym popracować i ją zatuszować...ale czy o to chodziło? sińce jak były tak i są..... a na szczęście nie mam aż tak widocznych. Generalnie nie poecam ale szkodliwy nie jest ;)

nie warto.

Korektor wyjątkowo marny. Efekt kryjący niewielki, ledwo zauważalny. Kolory, które firma Oriflame oferuje, wydają się mało naturalne, zwłaszcza odcień jaśniejszy, który jest zbyt różowy, co po jego aplikacji stwarza komiczny efekt oczek świnki Pigi. Słabo się rozprowadza, ma tendencje do zostawiania smug, natomiast po uprzednim nałożeniu kremu- wałkuje się. Również opakowanie korektora pozostawia wiele do życzenia: po jego naciśnięciu wypływa albo zbyt mało albo zbyt dużo tego specyfiku, przez co nie jest on wydajny. Często też próby równomiernego nałożenia go kończą się kompletnym demakijażem, co również wpływa na jego szybkie zużycie.
Z zalet mogę wymienić jedynie fakt, iż ma on bardzo lekką konsystencję, co z kolei powoduje, że nie podkreśla on zmarszczek pod oczami. Niestety jest to jego jedyna zaleta. Korektor sprawia wrażenie kosmetyku z najniższej półki, cena więc jest niewspółmierna do jakości.
Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: 2 miesięcy/ 1.
Recenzja: ...

Używałam tylko dwóch korektorów pod oczy.
Jest zdecydowanie lepszy niż korektor pod oczy Avonu, ale mimo to mam zastrzeżenia, co do krycia. Jest bardzo wydajny, dobrze się wchłania, wygodne opakowanie i eleganckie.
Byłby to całkiem dobry produkt, gdyby nie jego słabe krycie. Będę szukała czegoś lepszego. Raczej nie polecam.

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań:
od kilku miesięcy/ w trakcie pierwszego

szkoda kasy!

Wogóle nie kryje cieni, za to wysusza skórę i uwydacznia zmarszczki. Próbowałam nakładać go na krem pod oczy lub bez kremu albo w większej lub mniejszej ilości, ale efekt jest zawsze taki sam czyli żaden. Szkoda kasy i nerwów!