Odświeżający dezodorant do stóp

Odświeżający dezodorant do stóp

Dezodorant Nivelazione zawiera specjalny składnik przeciwgrzybiczny i odpowiednio dobrane wyciągi szałwii lekarskiej i krwawnika. Zioła te znane są z działania antybakteryjnego i ściągającego. Skutecznie zapobiega grzybicy i poceniu się stóp, zapewnia uczucie świeżości. Nie wywołuje podrażnień.

Tani i całkiem przyzwoity

Kiedy zaczyna robić się ciepło zawsze używam preparatów w spray szczególnie w pracy gdzie spędzam na nogach kilkanaście godzin.
Liczy się dla mnie odświeżenie i efekt chłodzący, z grzybicą i przykrym zapachem nie miałam nigdy problemów więc nie zwracam na to uwagi.
Efekt chłodzący czujemy tylko przy spryskiwaniu stóp, odświeżenie i względna suchość jest na jakieś 2 do 4 godzin.
Zapach może być dla niektórych nieprzyjemny, dla mnie jest ok, plus za niska cenę.

Smierdzi

Ponownie nie kupie . Odswiezacz z niego marny , efekt jest krotkotrwaly . Daje 3 gwiazdki za to ze jest tani , wydajny i matuje stopy co sprawia ze tak szybko sie nie poca . Zapach ma okropny . Zdecydowanie wole fusswohl z rossmanna . Nie polecam

Używam tego produktu od: paru miesiecy w okresie letnim

Zapach fajny mimo , że ziołowy

Nie kupię jeszcze raz, bo nie działał jak obiecywano - przeciw poceniu się stóp. Owszem odświeżał i zabezpieczał przed grzybicą, ale stópki pociły mi się i wróbiłam do mojej zasypki Alta;)
Co do reszty nie taki zły, ale chłodził za nadto.

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie się skończyło

Jak zrobić makijaż Modern Marilyn

W sumie jest ok

Kupiłam go raz, ponieważ był tani, zapach ma ładny, jest łatwy w użyciu,jednak kompletnie nie radził sobie w upały, bez względu na to ile się go psikało i tak nogi nie pozostawały suche..niestety nie spełnił moich oczekiwań.

Używam tego produktu od: nie pamiętam

Wspaniały!

Uwielbiam ten spray do stóp. Piękny zapach, łatwa aplikacja, mega skuteczność. Wg mnie produkt ma wszystko to, czego potrzeba w tego typu produktach.

Plusy: cena, zapach, forma sprayu, dostępność, skuteczność.

Minusy: brak!

Używam tego produktu od: dosyć krótkiego czasu, około miesiąca

sprawdził się

Dezodorant ten to naprawdę udany zakup.
Sprawdził się w naprawdę trudnych warunkach - podczas wycieczki z całodziennymi marszami. Stopy praktycznie się nie pociły a co najważniejsze nie wydzielały zapaszku ;)
Sam dezodorant nie pachnie najpiękniej, jednak można się do niego przyzwyczaić.
No i chyba chroni skutecznie przed grzybicą, bo spryskiwałam się nim po każdej wizycie w publicznych prysznicach i ani razu mnie nie zaswędziała stopa ;)

Szczerze polecam ten kosmetyk!

taki sobie

podoba mi sie jego zapach, na szczęście nie miętowy, czego nie cierpię w kosmetykach do stóp
delikatny, lekko mydlany
nie wiem czy działa przeciwgrzybiczo, bo nie miałam z tym nigdy problemów
odświeża stopy, choć chłodzenie które czuć jest raczej tylko efektem spryskania czymś stóp, to sama dałaby zwykła woda parując i wysychając
ale - stopy są rzeczywiście świeże i troche mniej sie pocą, choć nie jest to silne działanie
dla mnie jest mało wydajny, bo zachęca do psikania co chwilę i można go szybko zużyć :)
teraz kosztuje chyba więcej niż w opisie, koło 9zł

Używam tego produktu od: paru miesięcy

oki

mam t? wersje deo ale w sprayu- szybko sie wch?ania, stopy sie nie poc?, dzia?a do?? intensywnie, szkoda ze znów to zapach bardziej dla niego niz dla niej. Nie wolno przesadzac z ilosci?. Mialam gorsze produkty wiec nivelazione jest na dosc dobrym poziomie pod wzgledem dzialania :)

U?ywam tego produktu od:kilka tyg
Ilo?? zu?ytych opakowa?:1/7

dobry

kupiłam go w trakcie dużych upałów i musze przyznać sprawdził się, łatwo można spryskać nim stopy, zapach nie jest zbyt duszący, szybko sie ulatnia, stopy szybko wysychają i potem na długo pozostają suche. Byłam zadziwiona jego skutecznością, stopy na długo były suche, warto zainwestowac te kilka złoty bo naprawdę działa. Jest dosyc wydajny, opakowanie może troche zbyt duże, ale warto.

Używam tego produktu od: kilku tygodni

świetny na lato

Bardzo dobry dezodorant. Przystepna cena, poreczne opakowanie i skutecznosc dzialania:)
Przyjemnie odswieza stopy, zapobiega poceniu i przykremu zapachowi. Latwo sie aplikuje, atomizer nie zatyka sie (w przeciwienstwie do innych sprayow tego typu).
Zapach moglby byc ladniejszy, ale jest do zniesienia (szybko wietrzeje).

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

dobry,tylko śmierdzi ;)

kupiła go moja rodzicielka :D i postanowiłam wypróbować.dezodorant jest całkiem niezły-wystarczy odrobiną spryskać stopy,a one prawie cały dzień są suche (!).tylko jest coś,czego wybaczyć nie mogę-on śmierdzi!!!
na szczęście niemiła woń nie utrzymuje się długo i można się cieszy ć pachnącymi suchymi stopami :D

bardzo skuteczny

Dezodorant bardzo skutecznie zapobiega brzydkiemu zapachowi, choć może sam nie pachnie najpiękniej ;) Stopy nie są po nim idealnie suche, za to po całym dniu nadal pachnące ;)