Chłodzący krem - żel do piekących stóp

Chłodzący krem - żel do piekących stóp

Krem-żel Nivelazione głęboko relaksuje, odświeża i długotrwale chłodzi zmęczone i piekące stopy. Zmniejsza bolesność, obrzęki i opuchnięcie stóp. Przynosi natychmiastową ulgę, zwłaszcza po długotrwałym chodzeniu lub przebywaniu w tej samej pozycji. Pobudza mikrokrążenie, dzięki czemu stopy odzyskują lekkość i utraconą energię. Likwiduje uczucie zmęczenia i ciężkości stóp, nawilża i odżywia.
Przedłużona skuteczność działania:
- mentol- długotrwale chłodzi i relaksuje
- arnika górska- uszczelnia i wzmacnia naczynia krwionośne, zapobiega obrzękom i opuchnięciom
- melisa- koi, łagodzi uczucie pieczenia

nie wart 1 złotówki

Żadko kiedy umieszam swój komentarz na wizażu, ale teraz postanowiłam napisać kilka zdań, bo jestem po prostu ogromnie rozczarowana tym produktem!! Ma fajny zapach, przyjemna konsystencje, która łatwo i szybko się wchłania i nic poza tym!! Stopy posmarowane nim na wieczór, przed snem, z rana są ściągnięte i nieprzyjemne, pierwsza rzecz którą robię po przebudzeniu to nasmarownie nóg kremem, żeby złagodzić dyskomfort. Niestety mam taki charakter, że jak nie skończę tego kremu, to nie kupie sobie nowego:> dlatego jeszcze męczę tę tubkę :)

Używam tego produktu od: mieiąca

na nie.

Poznaliśmy się w pobliskiej drogerii. On był niedrogi, a ja zdesperowana, bo w takim upale moje stopy puchną i niewyobrażalnie pieką. Niestety zupełnie nie spełnił moich oczekiwań. Miętowy zapach nie rzutuje na chłodzenie, objętość stopy nie zmniejsza się, a sama stopa nie odpręża się, ani nie odpoczywa. Rozczarowanie. Nie pasujemy do siebie.

Używam tego produktu od: dwa tygodnia

łagodzi

Bardzo przyjemny, delikatny krem o słabo wyczuwalnym zapachu.
Świetnie rozsmarowuje się na skórze i szybko w nią wnika.
Już po pierwszym użyciu istotnie przynosi ulgę stopom piekącym i bolącym.
Po dłuższym stosowaniu wyraźnie zmiękcza i wygładza skórę.

Ale nie zauważyłam, by miał zdolność szybkiego usuwania opuchnięć, raczej relaksuje pobudzając krążenie, a jeśli potrzebujemy bardziej radykalnego działania w tym kierunku - lepiej sięgnąć po żel do zmęczonych nóg, także Farmony.

Używam tego produktu od:rok z przerwami

Konturowanie Smashbox

Taki sobie.

Ogólnie niczego sobie. Konsystencja dość lekka, szybko się wchłania, stopy nie są klejące co jest ważne szczególnie latem. Bardzo przyjemnie chłodzi lecz niestety opuchnięte stopy pozostają, a miałam nadzieję, że ten żel sobie z tym poradzi.