Peeling do stóp

Peeling do stóp

Wyjątkowo skuteczna formuła o wielokierunkowym działaniu:
- naturalne drobinki pumeksu i kwasy AHA usuwają stwardnienia oraz zbędną, zrogowaciałą warstwę naskórka.
- hibiscus i mydlnica lekarska głęboko odżywiają, regenerują i widocznie zmiękczają skórę
- składniki nawilżające pomagają utrzymać stabilny poziom nawilżenia oraz zapobiegają nadmiernemu przesuszeniu skóry.
Peeling Nivelazione skutecznie usuwa martwe komórki naskórka, pobudza mikrokrążenie oraz zapobiega tworzeniu się stwardnień i zrogowaceń. Zwiększa zdolność skóry do przyswajania składników odżywczych zawartych w produktach pielęgnacyjnych linii Nivelazione. Peeling wspomaga odnowę i regenerację skóry, przywraca jej naturalny, zdrowy koloryt. Pozostawia stopy niezwykle miękkie i aksamitnie gładkie.
Może być stosowany do peelingu łokci i kolan.

Może być.

Peeling zawiera w sobie drobiny różnej wielkości, na bazie pumeksu. Są dosyć ostre. Konsystencja pasty do zębów, lekko mazista. Kolor lekko różowy, zapach świeży, delikatny. Kosmetyk przyjemnie masuje stopy i delikatnie usuwa martwy naskórek, ale nie jest to taki efekt jak po peelingu zwykłym pumeksem. Daje raczej efekt doraźny. Można go też stosować pomiędzy zabiegami złuszczania naskórka bardziej skutecznymi metodami, stopy dłużej zachowują miękkość. Średnio wydajny. W opakowaniu, które nie kusi. Jest za bardzo apteczne, ascetyczne, zimne.

Bardzo dobry

Nie używam często peelingów do stóp, ale ten na pewno to zmieni. Kupiłam go na promocji, dlatego nie miałam co do niego jakiś szczególnych wymagań. Mam skórę raczej bezproblemową, dlatego całkiem dobrze się u mnie sprawdził.

PLUSY:
+bardzo przyjemny, odświeżający zapach
+spore drobinki, które sprawiają, że martwy naskórek naprawdę znika
znakomicie odświeża
+bardzo wydajny

MINUSY:
-może czasami wysuszyć skórę na stopach
-opakowanie nie jest za szczególne, ale to raczej moje czepialstwo :)
-dozowanie jest niespecjalne, po opróżnieniu opakowania jeszcze sporo produktu zostaje w tubie, trzeba ją rozciąć

Jeżeli nie będę chciała wypróbować czegoś nowego to na pewno po niego sięgnę, polecam :)

Używam tego produktu od: 1 rok
Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

tani jak barszcz

Peeling ma przyjemny zapach,działanie produktu jest bardzo dobre, wygładza, zmiękcza a nawet usuwa zrogowaciały naskórek co nie wszystkie peelingi potrafią wbrew pozorom.

Intensywnie usuwa zrogowaciały naskórek, ale nie podrażnia skóry, stopy są gładkie i szybko chłoną krem.
Konsystencja jest w sam raz - nie ma powodów do narzekania.
Peeling jest wydajny, co jest jego zaletą.

Używam tego produktu od: zimy

Manicure - gradientowe kropki

ok

Używam od niedawna, ale jestem mile zaskoczona jego skutecznością.
Stopy po kilku minutach, ja stosuję jak maseczkę, są gładkie.
Mam kłopoty ze stopami, z narastającym naskórkiem, a tu po kilku użyciach - rewelka:)

Używam tego produktu od: niedawna

Taki sobie

Plusy: konsystencja, opakowanie, zapach i dość duże drobinki ścierające, cena. Minus- nie powalił mnie jesli chodzi o ścieranie martwego naskórka. Także proponuję spróbować coś innego.

Używam tego produktu od:2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: o

innego nie chcę

No cóż,same zalety:
-odżywia stopy,
-przy regularnym stosowaniu zapobiega rogowaceniu naskórka
-konsystencję ma w sam raz,
-ładnie pachnie.
Nie wiem,jak poradziłby sobie z zaawansowanymi stwardnieniami,myślę,że nie dałby im rady,ale w przypadku stópek nie wymagających drastycznego traktowania powinien się sprawdzić.

Używam tego produktu od:ośmiu miesięcy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie drugiego

zadowolona

Jest to mój pierwszy peeling do stóp, także trudno mi obiektywnie ocenić.

Nie mniej jednak na pewno mogę powiedzieć że stanowi ważny etap w pielęgnacji stópek, używam co 2- 3 dzień na sucho (po uprzednim tarkowaniu na mokro) i zostawiam na jakieś 5 minutek, poczym dokładnie zmywam i nawilżam stopy kremem, piętki czasem doprawiając maścią. I mogę z pewnością powiedzieć że jest różnica czy w całym "zabiegu" ;) występuje peeling czy nie - jeśli go uzyję stopy są zdecydowanie gładsze, krem lepiej się rozprowadza a efekty nie znikają równocześnie z następną kąpielą.

Właściwie nie mam nic do zarzucenia, ale chciałabym wypróbowac inne peelingi. A tak na marginesie jak ktoś wie gdzie w Łodzi można coś PharmaCF kupić to proszę na Priv :)

Używam tego produktu od: 2 m-cy
Ilość zużytych opakowań: kończę 1sze

Niezbyt spektakularny

Przeciętniaczek z niego. Miło się go używa, nie powiem: ma sensowną konsystencję, przyjemny zapach, wygodne opakowanie (czego nie można np. powiedzieć o Yves Rocher lawendowym). Jednak osiągany dzięki niemu efekt jest zaledwie poprawny: wygładzenie jest, owszem, ale nie takie jakiego bym oczekiwała i jakie osiągam dzięki innym preparatom tego typu. Poza tym mam wrażenie że nieco wysusza, zwłaszcza skórę na piętach, które przecież są newralgicznym miejscem jeśli chodzi o pielęgnację stóp.

Podsumowując: na pewno nie zaszkodzi, lepiej używać tego niż żadnego, ale jeśli ma się wybór, to nie trzeba być mu wiernym.

Używam tego produktu od:

do łokci i kolan super :)

Zacznę może od tego, że nie używam tego peelingu do stóp, bo moje stopy potrzebują grubszego kalibra :P Żadne peelingi, tarki, tylko pumeks i nie ma zmiłuj.

Kupiłam ten peeling (za jakieś 5-6 zł, nie pamiętam dokładnie) z przeznaczeniem właśnie na kolana i łokcie, jako że tam, niezbyt radzą sobie zwykłe peelingi do ciała. Pierwsze co się rzuca na zmysły :P to bardzo ładny zapach, fajny różowy kolorek, gęsta konsystencja.
Peeling w formie kremu z dużą ilością niewielkich, ale ostrych drobinek pumeksu.

W trakcie używania czuć te drobinki i czuć że ścierają, i to mu się chwali :) A po użyciu nic tylko dotykać :) Skórka jest niesamowicie gładka i mięciutka :)

Bardzo polecam ten peeling. Do stóp użyłam raz,efekt zadowalający, ale nie wystarczający :) Ale jako, że producent poleca ten produkt również do łokci i kolan, nie waham się przyznać mu **** :)

bardzo dobry

+ peeling jest bogaty w małe, ale ostre drobinki pumeksu, które dobrze usuwają martwy naskórek, wygładzają stopy, dobrze radzą sobie z piętami
+ zmiękcza naskórek
+ ma lekką, ale nie wodnistą czy lejącą konsystencję
+ nie należy przesadzać z intensywnością tarcia ;)

ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania

Świetny

Najlepszy peeling do stóp jaki miałam. Stópki są gładkie i miłe w dotyku, nawet pięty zrobiły się bardziej delikatne. Zdecydowanie polecam.

Fajany nie tylko do stóp

Kapitalny piling, ma ostre ziarenka ścierające, ja uzywam go tez czasem do łokci i kolan. Skóra jest duzo gładsza po jego uzyciu. Pierwsze opakowanie dostałam jako gratis przy zakupie innych kosmetyków Farmony w ich sklepie internetowym. Ale teraz zamierzam kupic kolejne.

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze i nosze sie z zamiarem zakupu kolejnego
Recenzja: ...