Nivelazione, Zaawansowany regulator pocenia do stóp

Nivelazione, Zaawansowany regulator pocenia do stóp

Kuracja przeciw nadmiernemu poceniu się stóp.
- normalizuje pracę gruczołów potowych
- zapobiega nadmiernemu poceniu.
Działa bezpośrednio na gruczoły potowe, zmniejszając proces nadmiernego pocenia. Zawiera aktywny, chroniony patentami, składnik antyperspiracyjny Aloxicoll, który reguluje pracę gruczołów potowych, nie blokując jej.
Regulator pocenia Nivelazione efektywnie utrzymuje obniżony proces pocenia, zapobiega powstawaniu przykrego zapachu, przywraca stopom świeżość i suchość.
Przedłużona skuteczność działania.
Nie zawiera alkoholu. Nie powoduje podrażnień skóry.
Gwarantowana skuteczność. Rezultaty potwierdzone niezależnymi badaniami aplikacyjnymi.
Zmniejszenie pocenia:
Po 2 tygodniach - wg 91% badanych
Po 4 tygodniach - wg 97% badanych
- test in vivo na grupie 47 osób.

Nie dla mnie

Poszukuję nadal swojego KWC w kwestii linii tych kosmetyków i nadal dalej będę poszukiwać po testowaniu tego produktu!

PLUSY:
+ niska cena
+ nie uczula oraz nie podrażnia
+ nie wysusza
+ wydajność
+ dostępność
+ ładne opakowanie

MINUSY:
- zapach
- kleista konsystencja
- nie zapobiega nadmiernemu poceniu się
- nie przywraca świeżości i suchości

PODSUMOWUJĄC niestety u mnie się nie sprawdził!

Używam tego produktu od: Paru miesięcy
Ilość zużytych opakowań: Jedno i kolejnego nie będzie

mój nr 1

Zalety:
+tani
+dostępny w różnych sklepach
+wydajny
+stopy co prawda nie sa suche jak pieprz ale dzięki temu kremowi zawsze mają neutralny zapach;)

Minusy:
brak

Smaruję skórę jedynie miedzy placami. Na resztę kładę inny -odżywczy. Myślę, że to nie jest produkt odpowiedni na pięty np.

Używam tego produktu od: ponad rok
Ilość zużytych opakowań: ze 3 bo jest wydajny

Najlepszy z wszystkich używanych

Mam duży problem z poceniem stóp. Nic do tej pory mi nie pomagało. Efektów nie było pomimo wydanych pieniędzy. Zainwestowałam w ten kosmetyk i już po dwóch tygodniach odczułam rezultat.

Zalety:
-Przystępna cena
-Wydajność
-Efekt działania widoczny bardzo szybko
-Nawet przyjemny zapach

Minusy:
-Aczkolwiek jeden - za bardzo wysusza skórę stóp. Ale w końcu coś za coś

Używam tego produktu od: Roku
Ilość zużytych opakowań: 2 duże

Katarzyna Gudan fryzura karnawałowa 01

najlepszy taki preparat w kremie, choć nie bez minusa

Kupiłam zachęcona opiniami, ale nie bez podejrzliwości;) - bałam sięprzesuszenia skóry stóp, do czego mam skonność i niestety miałam rację, ale nie ma róży bez kolców, a tu nie ma dużego dramatu:

+ cena przyjazna

+ wydajność rewelacyjna

+ dostępność w każdym Rossie, a także w Hebe

+ ładny, niedrażniący zapach (nie wiem czemu, ale większość takich preparatów jedzie Ajaxem/podobnymi) - tu zapach jest delikatny, świeży, ale nie gryzie w nos i nie utrzymuje się tydzień:D

+ super konsystencja - niby krem, ale rozprowadza się jak żel i wchłania natychmiast

+ działa (choć jak dla mnie zanadto, ale to może być spowodowane tym, ze aż takich potrzeb nie mam i i tak jest to plusem) - stopy w nawiększy upał suche, bardzo suche nawet, właściwie nie trzeba używać już żadnych deo, bo nie ma czego neutralizować;)

Oglólnie, znakomity produkt, za nieduże pieniądze, ale trzeba mocno pamiętać o stosowaniu naprawdę dobrego kremu nawilżająco-odżywczego do stóp, bo łatwo o ich przesuszenie i to znaczne (tu mogę polecić krem Propodia;)).

Jestem bardzo zadowolona, mimo ww. skutków ubocznych i polecam serdecznie:)

Używam tego produktu od: 2 miesiące, może 3
Ilość zużytych opakowań: pierwsze

jak dotąd najlepszy

Mam ogromny problem z poceniem się stóp. KIlka lat temu postanowiłam się za to wziąć i zdecydowałam się na zakup kremu do stop. Pierwszym takim produktem był własnie regulator pocenia do stop NIVELAZIONE. Mimo, iż zmieniałam go na inne, zawsze do niego wracam.

Moja ocena:
1.) EFEKT: 10/10
2.) zapach: 5/10
3.) cena: 9/10
4.) dostępność: 10/10
5.) konsystencja: 9/10
6.) wydajność: 10/10

Używam tego produktu od: kilka lat
Ilość zużytych opakowań: dużo; 10 na pewno

beznadziejny

mam dość spory problem z potliwością stóp i zachęcona niską ceną i tym , że inne kosmetyki tej firmy (nawet te do stóp) działają dobrze zakupiłam ten kremik.
Jak dla nie zero działania przeciwko poceniu się stóp, a to jest jego głównym zadaniem , dlatego nie polecam.

Używam tego produktu od: kiedyś
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Całkiem fajny kremik

Ogólnie bardzo lubię firmę Farmona - kolejna polska firma (obok Ziaji) mająca fajne, niedrogie a skuteczne kosmetyki :)

ale do rzeczy...

PLUSY
- kolorowe, poręczne opakowanie, które łatwo rozciąć by wydobyć resztkę kosmetyku,
- wyraźnie zmniejsza potliwość stóp,
- jak dla mnie - świeży zapach,
- bardzo szybko wchłania się w stópki,
- sprawia, że skóra stóp jest gładka,

jednak mały minusik...

- po posmarowaniu stóp logiczne, że nie można wstawać przez chwilę by nie wytrzeć kosmetyku... a niestety krem ten ma zły wpływ na moją skórę dłoni... przesusza je i sprawia, że są szorstkie, nawet jak czekam tylko ok.15 min na wchłonięcie się kosmetyku w stopy, zanim pójdę do łazienki umyć ręce zdąży je wysuszyć...

Ale zawsze można poprosić kogoś o nałożenie kremu :)

Ilość zużytych opakowań: 1 całe, drugie w planach :)

rewelka!

ten krem zadziałał na stopy mojego taty znakomicie:P mój tata ma problemy z poceniem stóp stosowałam jak zalecał producent i efekt był znakomity oczywiście przy regularnym stosowaniu!konsystencja jest żelowata a przy tarciu robi się kremowa ma przyjemny lekki zapach i szybko sie wchłania znakomity:P POLECAMY

Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

wysuszył mi skóre u stóp na wiór!!!

Jako że mam problemy z nadpotliwością stóp, szczególne latem. Stosuje talk z apteki ale postanowiłam wypróbować również i ten krem. Opis na opakowaniu brzmiał zachęcająco.
Jak sie potem okazało bardzo sie zawiodłam.
Niestety więcej minusów przeważa na niekorzyść tego kremu.
Minusy:
-tak jak już napisałam okropnie wysuszył mi skórę u stóp, wygląda to strasznie, zwłaszcza teraz kiedy nosi sie klapki, sandały. Skóra schodzi płatami. Ratuje sie kremem nawilżającym.
-niestety nie zauważyłam efektów zmniejszonej potliwości stóp lub wogule nie pocenia sie ich,a stosowałam regularnie wg zaleceń producenta.
-cena, jak na takie coś za wysoka
-dziwna konsystencja kremu po wyciśnięciu- żel, na stopach zmienia sie w tępą i cieżko to rozsmarować.

Plusy:
+zapach
+szybko sie wchłania

Podsumowując nie polecam, szkoda kasy na niego.

Działa

Z produktu jestem zadowolona, uważam, że spełnia swoją powinność i rzeczywiście zmniejsza pocenie stóp. Przedtem miałam trochę problemów z potliwością stóp, mniejsze latem, ale za to duże zimą. Jednak z radością zauważyłam, że odkąd używam tego kremu/żelu jest znacznie lepiej.

Jego konsystencja jest dość dziwna, ponieważ po wyciśnięciu z tubki ma postać żelu, następnie po nałożeniu na stopy postać kremu, a na końcu jak wyschnie, pozostawia jakby talk na stopach. Zapach jest ok, niedrażniący, taki delikatny.

Co najważniejsze działa naprawdę przez cały dzień- rano smaruję i przez 24h cieszę się suchymi stopami, następnego dnia również są ok, ale zabieg trzeba powtarzać, dla lepszego rezultatu.

Minus:
- opakowanie, trochę niewygodne, zwłaszcza przy zakręcaniu zakrętki od tubki, gdy ma się ręce umazane w talko-podobnej substancji.

Pierwsze wrażenia zadowalające ;)

Używam kremiku od tygodnia. Stwierdziłam, że zacznę wcześniej stosować antyperspirant żeby efekt był jak zrobi się całkiem ciepło i nadejdzie czas na japonki i buty bez palców i pięt.

Konsystencja fajna taka kremowo-żelowa. Dobrze się wchłania, na stopach pozostawia ślad talku. Pachnie delikatnie, mi osobiście kojarzy się z wakacjami i zapachami kremów do opalania na plaży czy na basenie.
Nie zuważyłam wysuszenia stóp.

Nie stosowałam etiaxilu i innych medykamentów, bo cena jest powalająca. Dlatego zaczęłam od niższej półki. Mam nadzieję, że troszkę pomoże, bo w wakacje niestety sandałów nie założe, boj zabije się wpadając w poślizg.

Używam tego produktu od: ponad rok

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania

Dla systematycznych

W przypadku tego preparatu naprawdę warto się trzymać „instrukcji obsługi”. Jeśli będziemy Regulator stosować zgodnie z zaleceniami producenta, możemy liczyć na znaczne zredukowanie problemu potliwości stóp. Zlikwidować go na zawsze raczej się nie da - cudów nie ma, więc pozostaje powtarzanie całej kuracji raz na jakiś czas, w miarę potrzeb.

A kuracja nie jest uciążliwa, bowiem preparat jest przyjemny w użyciu, zwłaszcza w porównaniu z takim np. Etiaxilem. Ma konsystencję kremożelu, niezwykle łatwo się rozsmarowuje i wchłania. Prawie nie pachnie, co znów - w kontekście powalającego muchozolowego smrodu Etiaxilu - jest zaletą nie do przecenienia.

Kolejny plus to fakt, że nie wysusza skóry na wiór, jak niektóre antyperspiranty. Ma niezłą wydajność, a nie ma co wsmarowywać go w przesadnych ilościach, licząc na szybszy efekt, bo tu nie ilość jest kluczem do skuteczności, a systematyczność stosowania.

Poręczne, wygodne opakowanie i niewygórowana cena to też atuty tego kremiku.

Używam tego produktu od: ok. 3 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 tubka