Nivelazione, Zasypka do stóp

Nivelazione, Zasypka do stóp

Chłonna zasypka Nivelazione o działaniu przeciwpotowym, przeciwgrzybicznym, ściągającym, odkażającym oraz zmniejszającym macerację i skłonność do pęknięć naskórka między palcami. Dzięki wyciągom ziołowym usuwa nadmierną wilgotność i regeneruje skórę. Pozostawia na dugo uczucie świeżości.

Cena: 6,40 zł / 75 g

Dobry produkt

Kupiłam za ok 7-8 zł w rosmanie. Zmniejsza potliwość. Używam jej w upały. Nie mam porównania z innymi tego typu produktami. Faktycznie można sypnąć za dużo ale ja ustawiam sobie pokrętełko by nie leciało na maxa. Także do sandałek czy balerinek trzeba uważać. Jest wydajna. Warta wypróbowania.

Używam tego produktu od: 2,5 roku

Mieszane uczucia.

Musze przyznać, że mam nie lada problem z oceną tej zasypki. W pierwszej kolejności musze skrytykować opakowanie: jest straszne. Za każdym razem, kiedy próbowałam zaaplikować proszek na stopy, rozsypywał się wszędzie dookoła. Zapach miętowy, bardzo odświeżający. Jeśli chodzi o działanie, to zasypka sprawdza się nieźle, a cena jest bardzo niska. Nie używałam jeszcze innych tego typu produktów, więc nie mam porównania co do działania. Mam nadzieję, że uda mi się znaleźć lepszy produkt.

Używam tego produktu od: 1,5 roku

ratunek dla moich stóp

Zasypka Farmony to bardzo dobry kosmetyk za niewielkie pieniądze.
W mojej łazience niezbędna, szczególnie latem, kiedy problem zwiększonej potliwości stóp niestety się nasila.
Problemem jest szczególnie nadmierna wilgotność stóp, przez co latem bardzo łatwo u mnie o wszelkiego rodzaju obtarcia:/
Zasypka Farmony dosłownie uratowała moje stopy, gdy pewnego sierpniowego, bardzo upalnego dnia wybrałam się w nowych szpilach na wesele;-) Spodziewałam się, że odpokutuje to bolącymi, poranionymi stopami, ale obyło się bez tragedii. Pomogła mi właśnie ta zasypka, dzięki której stopy były suche i tym samym dużo mniej narażone na bolesne obtarcia naskórka.

Kosmetyk niweluje potliwość stóp o jakieś 80-90%.
Zasypka ma przyjemny, odświeżający zapach( ja wyczuwam w nim wyraźnie mentol), po jej aplikacji stópki zyskują ochronę nie tylko przeciwko potliwości ale również brzydkiemu zapachowi.
Uczucie świeżoście pozostaje na długo.

Zasypka Farmony jest bardzo wydajna, używam jej od sierpnia, dość często, a zostało jeszcze całkiem sporo.

Jedyną wadą tej zasypki jest niestety fakt, że dość mocno bieli stopy, co oczywiście nie wygląda zbyt estetycznie. Ja jednak zbieram nadmiar chusteczką i po kłopocie.

Dla moich stóp ta zasypka to naprawdę ratunek, więc nawet to bielenie jest dla mnie do przeżycia.

Używam tego produktu od: sierpnia 2013
Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

depilacja czego nie wolno

drażni mnie

Do sportowego, krytego obuwia jak najbardziej ok ale przy odkrytych stopach wygląda okropnie- mniejsza z tym.
Strasznie bieli stopy, wchodzi w skórki wokół paznokcia. Trudno się jej pozbyć.
Nie wiem czy zmniejszyła jakkolwiek potliwość stóp-raczej nie.
Aplikacja to istny obłęd-wszędzie tego pełno.
Nie warta zachodu, wolę kupić deo i mieć dodatkowo uczucie świeżości i czyste podłogi...
Plus za szatę graficzną opakowania.

Kupiłam go około dwóch lat temu i użyłam kilka razy dosłownie.

jest OK :)

Próbowałam już wielu produktów ale ten jest rewelacyjny :

+ Nie wysusza stóp :D
+ Jest wydajny
+ Nie śmierdzi (niektóre miały nieprzyjemny zapach )
+ Cena
+ Dostępność
+ Stopy pocą się o ok. 70-80 % mniej :) i nie śmierdzą
+ Opakowanie
+ Sposób użycia jest bardzo wygodny

Minusów jak na razie nie ma.

Używam tego produktu od: od miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 ( chyba ) małe ;p

w sumie ok

Zasypka jest tania i wydajna, zmniejsza potliwość stóp, ale, niestety, po jej użyciu moje nogi nadal się pocą...
Nie wysusza skóry stóp, trzeba jednak poczekać chwilę by się wchłonęła, inaczej może pobrudzić skarpetki ;) W sumie trudno mi powiedzieć, czy kupię ją kolejny raz. Możliwe.

Ilość zużytych opakowań: połowa pierwszego

Super

Bardzo dobra zasypka.
+ odświeża (zawiera mentol)
+ zapobiega poceniu
+ wydajna
+ niska cena
+ nie wysusza stóp

Szłam na wesele koleżanki, ponieważ miałam częściowo zbudowane buty, a wesele było w czerwcu, i nie zakładałam pończoch, chciałam zapezpieczyć swoje stopy przed otarciami i udało się. Dzięki tej zasypce czułam się świeżo przez całą imprezę.
Teraz, gdy jest gorąco używam jej na codzień do sandalków. Stopy są świeże przez cały dzień.
Dodam, że nie mam problemu z nadmierną potliwością stóp.

Używam tego produktu od: czerwca

moj ulubiony

Na pewno kupie ponownie, gdzy zasypka jest bardzo dobra. Stosuje ja od bardza dawna i ciagle swietnie sobie radzi z potliwoscia stop. Nawet do szpileczek :) Bardzo polecam, bo nie wysusza, jest tania i wydajna. Problemem jest tylko jej dostepnosc.

Używam tego produktu od: dawna - 4 lat?
Ilość zużytych opakowań: bardzo duzo