Krem do rąk na wosku pszczelim

Krem do rąk na wosku pszczelim

Krem wyprodukowany na bazie wosku pszczelego, bogatego w proteiny, lipidy, witaminy i mikroelementy. Krem chroni skórę rąk przed szkodliwym wpływem detergentów i czynników zewnętrznych, silnie nawilża, nadaje dłoniom miękkość i delikatność, łagodzi także drobne podrażnienia. Szybko się wchłania i nie pozostawia tłustej warstwy.

Solidny krem

Zalety - krem bardzo dobrze i szybko się wchłania (u mnie wystarczą 1-2 minuty) Poza tym, ładnie nawilża i wygładza skórę, która jest wyraźnie bardziej miękka i miła w dotyku.
\\nMa gęstą konsystencję, co czyni go naprawdę wydajnym.
\\nZapach jest dyskretny i nie powala na kolana, ale też nie przeszkadza.
\\nWielki minus za skład i zawartość parabenów i to na kosmetyku, który powsatał w "Laboratorium Kosmetyków Naturalnych"

dobry

Lubię ten krem. Szybko się wchłania i nawilża dłonie. Ma przyjemny, delikatny zapach oraz naturalne składniki. Ogólnie polecam kosmetyki tej firmy, są tanie i dobre.

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: kilka

trochę brakuje do KWC

Używam go ze zmienną częstotliwością od września, obecnie stoi w pracy. Po nakremowaniu rąk tłusta warstwa utrzymuje sie przez jakieś 4-5 minut, później się wchłania - na tyle, że papierów nie brudzi, jednak klawiatura błyszczy się jak napastowana podłoga. Może to być irytujące, szczególnie gdy ktoś woli kremy, które wchłaniają się błyskawicznie i wysychają niemal do zera (jak ja kiedyś - ideałem była Ziaja kozie mleko). Konsystencja jak dla mnie w sam raz - pozwala na wyciśnięcie odpowiedniej ilości kremu oraz wmasowanie go w skórę dłoni i skórki. Po regularnym stosowaniu (min. tydzień-dwa) krem widocznie regeneruje i wygładza dłonie. Wg mnie efekt na dłoniach jest podobny do Kamill Classic, z tym że trochę bardziej tłusty.
Zapach kojarzy mi się z lukrem lub lizakiem cytrynowym. Na minus to, że jest zdecydowanie za intensywny, wprawdzie z czasem się nieco ulatnia, ale i tak drażni.
No i kolejnym minusem jest zakrętka zamiast klapki - prawie zapomniałam, bo ja mam taką dyżurną z dawno zużytego kremu i montuję ją na takich "felernych" opakowaniach.
Zaznaczyłam, że kupię, bo jest tego wart, ale najpierw poszukam KWC wśród innych.

Używam tego produktu od: września
Ilość zużytych opakowań: ~2/3

Eris film 2

Przyjemny

Krem jak krem ale ten naprawdę daje fajny efekt :)
Jest przyjemny i zostawia fajny aksamistny film na skórze. Zawiera naturalne składniki, nie jest drogi a że uwielbiam Farmonę to i ten krem pochwalę (ale nie bezpodstawnie rzecz jasna). Nie zostawia tłustej warstwy, szybko się wchłania.
Ma dość mocny zapach (taki kwiaktowo-owocowy?) i myślę, że ten zapach może niektorym nie pasować ale mi osobiście nie stanowi :) Liczy się działanie.

EDIT: odejmuję gwiazdkę bo ostatnio jakby już nie naawilżał a jedynie na chwilę natłuszczał :|

Używam tego produktu od: miesiąca ?
Ilość zużytych opakowań: 1 w toku

Wykorzystała: kilka próbek

nie taki dobry, jak myślałam

Wspaniały kremik.Lubię,gdy na dłoniach pozostaje niewidzialna warstewka,która je ochrania;),a on to daje.Dobrze nawilża.W sam raz do torebki.
Lubię,kiedy krem do rąk nadaje się też do paznokci-on ma takie przeznaczenie.Z pewnością,jak tylko go namierzę,kupię ponownie.Duży plus za niską cenę(4,50).

Edit:
Kupiłam krem ponownie po kilku latach. I uważam, że ten kosmetyk jest dobry, ale tylko dobry. Na pewno nie zasługuje na miano KWC. Do tej pory przetestowałam b. wiele kremów do rąk, z różnych półek cenowych. Krem jest tani, ale w tej cenie można poszukać czegoś lepszego(moje nowe odkrycie to krem z mocznikiem Isana, mający wysokie noty w KWC). A ten zapach cytrynowy(kremu Farmony) kojarzy mi się z płynem do mycia naczyń. W płynie go toleruję, ale w kremie do rąk już nie.

Używam tego produktu od:używałam 2 razy(tzn a kremów)

średniaczek

Moje wymagające dłonie dzielą kosmetyki na te na dzień i te na noc. Na dzień mają sie wchłaniać szybko i bezboleśnie, a na noc..hmmmm to ma być maska :). Ten no cóż- troszkę on tłustawy, troszkę długo na dłoniach zostawał a i po nocy dłonie takie jakby ładniejsze były, więc metodą eliminacji zakwalifikowałam go jako nocny. Niestety dla niego w tej kategorii przy "Calenduli" Schellera wypada bledziutko...
Wniosek-po dłuższym stosowaniu męczy chemiczny zapach, jak na noc zbyt wodnisty, a na dzień zbyt kłopotliwy.

Używam tego produktu od: m-ca

watro nabyć

+dobrze odżywia i natłuszcza skórę.jeśli nałożymy go niewiele, po 5 minutach wchłania się całkowicie, pozostawiając zabezpieczone dłonie bez filmu
Jeśli nałożymy za dużo pozostanie film.

+wydajny, naprawdę niewielka ilość wystarczy aby dobrze odżywić skórę

+niedrogi i dobry;D

-zapach-cytrynowy, ale da się przeżyć.

polecam!

Używam tego produktu od:rok i nie mogę wykończyć;D

godny polecenia

Używam tego kremu gdy moje dłonie są przesuszone i wymagają lepszej pielęgnacji. Krem bardzo dobrze nawilża i odżywia skórę. Minusem jest fakt, że nie od razu się wchłania, ale nie jest to znowu bardzo długo. Polecam, zwłaszcza na noc - po takiej nocy dłonie wyglądają o niebo lepiej. W ciągu dnia też można używać, bo krem dobrze się wchłania i pozostawia na skórze niewidzialną ochronę, która nawet przy standardowym myciu rąk nadal się utrzymuje. Jak dotąd najlepszy krem do rąk jaki miałam.

Używam tego produktu od:3 miesiące
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

bardzo dobry krem

Kupiłam ten krem przypadkiem w aptece, bo tego którego szukałam akurat nie było. Posmarowałam nim dłonie i ....zrobiło to na mnie wrażenie. Od razu zaczęłam oglądać dokładnie tubkę badając co to za firma. Krem od razu po nałożeniu przyniósł ulgę moim przesuszonym i problematycznym dłoniom. Ukoił, zmiękczył i utoworzył na powierzchni ochronny film zabezpieczający przed wysuszaniem. To bardzo dobry krem za niewielkie pieniądze.

porządny

Bardzo lubię ten krem, ale ze względu na to, że jest tłusty używam go tylko na noc. Świetnie regeneruje dłonie zwłaszcza zimą. Jest gęsty, dosyć wydajny i ma lekko cytrynowy zapach. To moje koło ratunkowe na przesuszone dłonie. Polecam.