Moisture Bronze (nawilżający krem koloryzujący)

Moisture Bronze (nawilżający krem koloryzujący)

Jest to właściciwe koloryzujący żel - całkowicie transparentny, lekko nawilżający i zabarwiający skórę na opalony kolor - ale nie będący samoopalaczem (zmywa się).

Cena 25 zł

mi odpowiada

Nie ukrywam,że nie jest to cud,ale przyzwoita rzecz.Trochę nawilża,ładnie wyglada na twarzy.Nawet pasuje do mojej karnacji.Ogólnie polecam dziewczynom które nie maja zbyt wiele do ukrycia i posiadają ciemną karnacje.

kosmetyczna porazka

Nie wiem wlasciwie dla kogo jest przeznaczony taki kosmetyk ? Chyba dla kobiet o idealnie gladkiej skorze, ktore chca leciutko poprawic koloryt. Niestety, jak dla mnie sie nie sprawdzil : daje efekt jakiejs brudnej buzi, nie jest samoopalaczem, wiec nie mozna nim zabarwic skory pod podklad, nie kryje zadnych nierownosci cery, a wrecz jakby je uwidacznial, czyli wlasciwie jak dla mnie, to kompletna porazka. Dodam, ze uzywalam go ponad 1,5 roku temu, byc moze ulepszyli sklad tego kosmetyku albo w jakis spodob zostal zmieniony, bo ja pamietam nieco inne opakowanie, chyba zolte.

Oceniam na 3.00

Sama nazwa wskazuje ze jest to krem koloryzujący więc jego zadaniem jest nadanie opalonego koloru. Ale prawdą jest ze nienajlepiej się nakłada i trzeba mieć gładką buzię zeby ładnie się prezentował.

Do czego służą te przedmioty? [Odpowiadają mężczyźni]

złoty brudasek

Moim zadaniem, dziwny produkt. Niezbyt dobrze rozprowadza się, a efekt opalenia jest nienaturalny, skóra się błyszczy. Z zalet - nieco nawilża skórę, więc - może jest to propozycja dla narzekających na przesuszające właściwości samoopalaczy. Druga, niewątpliwa zaleta - w każdej chwili można zmyć. Brudzi ubranie.