Shock Waves Massive, Guma `Plastik elastik`

Shock Waves Massive, Guma `Plastik elastik`

Guma do włosów. Elastyczna, zapewnia fryzurze maksymalne utrwalenie. Właściwiści:
Maksymalne i długotrwałe utrwalenie
Idealna do włosów krótkich
Daje się łatwo zmyć

Cena: ok. 15,00 zł / 150 ml

Nie za bardzo...

Nie bardzo mi podszedł ten produkt... Po prostu nie spełnił oczekiwań. Klei się strasznie, słabo utrwala ale łatwo przesadzić i włosy są jak brudne. Nawet przy użyciu małej ilości robią się matowe i klapnięte.
Dużo lepsze są gumy z Joanny.

Używam tego produktu od: trudno powiedzieć

wole Joanne ale..

Wlasciwie w chwili obecnej potrzebna jest mi rzadko ale zakupilam ja kiedy mialam jeszcze krociotkie wloski. To juz swiadczy o trwalosci bo bylo to z rok, poltorej roku temu a guma stan ma niezmieniony.

Na krotkich wlosach sprawowala sie poprawnie aczkolwiek nie rewelacyjnie i jesli chodzilo mi lepsze utrwalenie sterczacych kosmykow siegalam po zel/lakier. Produkt ten ma ciekawy zapach i dziwna konsystencje - jest lepko-tlusto-tepawa dodam ze koloru rozowego dzieki czemu mozna zafundowa sobie niezle problemy na glowie.

Teraz kiedy mam wlosy znowy bardzo dlugie stosuje jedynie do wyciagania kosmykow i modelowania tychze. Czasami aby dodac sobie objetosci z trudem rozcieram na dloniach a tymi mierzwie sobie czupryne. Zaznaczyc musze, ze nigdy ale to nigdy tym produktem nie zblizam sie nawet w oklice czubka glowy bo po 2 godzinach wyglada sie jakby wlosy od tygodnia blagaly o umycie.

Trwalosc na wlosach? przecietna.

fajne opakowanie - cieszy oko, niezla wydajnosc.

Czy kupie jeszcze? nie sadze.
Porownujac do duzo tanszej Joask w duzym pudelku wella pomimo ze drozsza wypada slabo pod kazdym wzgledem - od zapachu zaczynajac na trwalosci konczac.

Używam tego produktu od: rok /poltora roku

w porządku!

Fajne, wygodne opakowanie, przyjemny zapach. no i przede wszystkim porzadne i długotrwałe utrwalenie-uzywam jej do dyscyplinowania asymetrycznej grzywki:) Guma bardzo dobrze sie sprawdza. Jest bardzo wydajna.

Używam tego produktu od:roku
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

Makijaż MaxFactor

nie dla mnie

+ ładny zapach
+ ciekawe opakowanie

- straszliwa konsystencja
- za bardzo lepki
- nie nadaje się na dłuższe włosy

Produkt jest daleki od moich oczekiwań. W tej cenie można znaleźc oo wiele lepsze propozycje wśród produktów tej firmy.

Użyłam tego produktu kilka razy
Ilość zużytych opakowań: 0,5

A ja ją lubię

Guma ta mocno utrwala, stroszy i stawia włosy (mam krótkie na czubku i długie pod spodem; dawniej miałam irokeza i również ta guma świetnie się sprawdzała). Nie sądzę, żeby nadawała się do dłuższych włosów. JEst dośc drogawa, jak na swój rozmiar, choć mimo, że nie ma jej najwięcej w opakowaniu, to jest wydajna.

Używam tego produktu od:ponad roku

Calkiem dobry :)

Gumy Plastik Elastik zaczeła uzywac, gdy obcięlam sobie włosy ( irokez :D). Byłam zadowolona. Zapach ładny. Dobrze utrzymuje włosy. Moze torchę jest skleja, ale mi to nie przeszkadzało, ponieważ usztywnialam nimi tlyko "grzbiet" mojej fryzury.

Używam tego produktu od: kwietnia

bleeee, fuj

Kiedyś wyjeżdżając na kilka dni zapomniałam zabrać kosmetyków do stylizacji włosów, poszłam więc do najbliższego marketu i nabyłam to, co mieli. A mieli właśnie tę gumę Welli. Używanie tego produktu to porażka - konsystencja tak gęste, że trudno rozsmarować na dłoniach, jak już to się uda, to niestety po pierwszym dotknięciu włosów masa tak skutecznie się do nich przylepia, że nie ma możliwości wymodelowania fryzury. Kosmetyk silnie i nieestetycznie zlepia kosmyki, utralony lakierem, splątuje włosy tak, że trudno je potem rozczesać. Mam wrażenie, że podczas czesania część włosów mi wypada, a część łamie się. Totalna pomyłka...

Używam tego produktu od:kilka miesięcy sporadycznie
Ilość zużytych opakowań:trochę z pierwszego

raczej krem

Zachęcona opiniami koleżanki zakupiłam.No i żeby to był zakup stulecia to nie moge powiedzieć.Mam czarne, włosy i niestety przy niedokładnym nałozeniu guma była na nich widoczna.Za bardzo lepi się do włosów i nie urtwala zbyt mocno ale dobrze radzi sobie z sypkimi włosami zaraz po umyciu.Odrobina tego specyfiku sprawia, że przestają się sypać.Niestety wieczorem zmienia sie w biały pyłek który wygląda jak łupież.
Można czasami użyć ale raczej dla blondynek

beznadzieja

Nie ma to to nic wspólnego z gumą do włosów -> jeśli ktoś nie jest tego pewny proponuję porównać z gumą Schwartzkopfa (wersja profesjonalna).

Ten krem, bo tak go tylko można nazwać jest taki tempy i na krótkich włosach (takie właśnie mam) jego zdecydowana wiekszość zostaje tam gdzie położyłam rekę
- czyli np. na mojej "mini grzywce" i wyglądam jak matoł z taką rózową powłoczką glutków na włosch (wcele nie daje go za dużo).
Wytrzymuje jakieś 4-5 godzin później ulatnia się z włosów. Ogólnie nie polecam z zalet to tylko ładny różowy kolorek i tyle.

na wlosy spod czapki

Przyjechala z nia w odwiedziny do mnie moja Mama, wiec chetnie przez ostatni tydzien podbieralam ten produkt rodzicielce.
Idealna na zime, bo moje wlosy dosc cienkie, falujace, o dlugosci do brody, po zdjeciu czapki i roztrzepaniu wlosow z glowa w dol, wracaly do stanu ogolnie dobrego - czyli takiego, ktory mialy zaraz po ulozeniu na piance R.Furterer i szczotce . Nic nie oklapuje, wlosow jest duzo, nie elektryzuja sie.
Trzeba jej nalozyc ociupinke na opuszki palcow, starannie rozetrzec i wetrzec we wlosy u nasady - to na efekt "przedczapkowy". Wtedy nie tlusci i nie zostawia bialych glutow we wlosach.
P.S. Mama zakupila ja za 19 zl /75 ml pod wplywem kolezanek o nie zbyt dlugich fryzurach, ktore w ten sposob radza sobie w zimie z efektem zmarznietego psa Pluto ;)
Ladnie pachnie i wyglada na bardzo wydajny produkt.

Używam tego kosmetyku codziennie przez tydzien i ide po wlasne opakowanie/ ilość zużytych opakowań