Róża & jedwab, Kremowy dwufazowy olejek do kąpieli

Róża & jedwab, Kremowy dwufazowy olejek do kąpieli

Dwufazowy olejek do kąpieli stworzony został do każdego rodzaju skóry, także suchej i wrażliwej. Kremowa formuła zapewnia intensywną pielęgnację i odpowiedni poziom nawilżenia. Odmładzające i upiększające właściwości delikatnych płatków różanych, stosowane już od stuleci, zostały połączone z jedwabiem, co zapewniło kompleksową pielęgnację wrażliwej i suchej cery, podkreślając jej naturalne piękno. Dzięki połączeniu tych wyjątkowych właściwości olejek doskonale regeneruje i ożywia skórę.
Subtelny aromat odpręża, poprawia nastrój zmniejsza napięcie nerwowe i odświeża.

Król jest nagi

Nie rozumiem dlaczego ten olejek ma takie wysokie noty... od Daktylowego Olejku Powitanie z Afryką Bielendy różni się jedynie zapachem, kolorem i wygodną dziurką w nakrętce .

Tak samo nie nawilża skóry, jest mało wydajny i olejkiem bym tego produktu nie nazwała.

Skóra po kąpieli była sucha, wanna nie była tłusta... ot, pachnąca kąpiel z pianką

Używam tego produktu od: kilka razy
Ilość zużytych opakowań: całe opakowanie

sredni

ujdzie powiem tyle
dla mnie jednka zapach trocje duszacy ale za to pienil sie wysmienicie;)
skora po nim jets gladka i w calej lazience unosi sie intensywny zapach

3 gwiazdki dla niego, moze gdyby zapach bylby lepszy...

Używam tego produktu od:3 miesiecy

Naturalny zapach kwiatu róży

Brawo dla Bielendy po raz kolejny :)

ZALETY
*Przede wszystkim udało się odtworzyć naturalny, zjawiskowy zapach róży wąchanej w letni poranek w ogrodzie, sama natura. Nie jest to zapach odurzający, słodki czy duszący. To zapach lekki, zimny i wyjątkowo dobrze oddany.
*Na prawdę nawilża. Moja bardzo sucha skóra zareagowała na niego najlepiej spośród nietłustych olejków (właściwie płynów) kąpielowych.
*Łagodzi - mam skórę skłonną do podrażnień
*Jest delikatny i mocno kemowy
*Łatwo uzyskać połączenie dwóch faz

WADY
*Wyjątkowo rzadka konsystencja - produkt przelewa sie przez palce, ucieka w związku z tym używa się go więcej.
*Do wanny również wlewam dość sporo aby uzyskać pożądany efekt miękkości wody i intensywności zapachu. Przy większej ilości pieni się dobrze.

Podsumowując produkt jest znakomity, w lecie w przypadku mojej suchej skóry nie wymaga użycia balsamu po kąpieli (nic nie ściąga, nie mam uczucia pękania i swędzenia skóry), subtelnie pachnie różami i mimo swojej kiepskiej wydajności jest przecież tani, można sobie pozwolić używać go tak często i w takiej ilości jak chcemy.

Używam tego produktu od:tydzień
Ilość zużytych opakowań:połowa pierwszego

dzienny smoky eyes

Ogród różany

Uwielbiam długie kąpiele w asyście pięknych zapachów - a ten jest cudowny. Pachnie niezwykle naturalnie, niejednokrotnie otwieram oczy aby upewnić się czy aby na pewno nie leżę wśród rozgrzanych słońcem dzikich róż. Mogłabym tak wychwalać bez końca - ale do rzeczy.
Uważam,że to najlepszy z dotychczasowo używanych specyfików tego rodzaju. Pięknie pachnie, nie wysusza skóry, a delikatnie ją nawilża. Szkoda tylko że zapach nie utrzymuje się dłużej - zachłannie życzyłabym sobie aby trwał i trwał - ale nie taka jego rola. Charakteryzuje się małą wydajnością - ale na to można przymknąć oko ;)

superrr

Jest najwspanialszym produktem do kapieli jaki mialam okazje wyprobowac!Wspanialy aromat!Skora pieknie nawilzona i gladka!Kapiel w tym olejku to sama rozkosz.Szkoda ze ta seria jest limitowana:-( Jedyna wada tego produkty to wydajnosc ale i tak inne zalety rekompensuja ta niedogodnosc.Zdecydowanie polecam.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 3

Nie taka rewelacja

Ma na pewno piekny zapach i pozostawia skore gladka, poza tym bardzo podoba mi sie jego wyglad: samo opakowanie, jak i ta dwufazowosc. Niestety ma ogromna wade - kompletny brak pienienia sie, przez co ani sie tym umyc za bardzo nie mozna (tym bardziej, ze dodatkowo jest rzadki), ani uzyc jak plyn do kapieli (w tym przypadku nawet dla zapachu i efektu gladkiej skory po kapieli trzeba uzyc spora ilosc). Szkoda, bo spodziewalam sie wlasciwosci wczesniej zakupionego klasycznego olejku Bielendy (jedna nakretka do wanny i pianka!) w polaczeniu z zapachem i luksusem stosowania.

Używam tego produktu od:

Fantastyczny

Tak naprawdę to nie olejek a płyn. Jako płyn do kąpieli nie jest zbyt wydajny, gdyż trzeba go trochę wlać, żeby się zrobiła przyzwoita ilość piany, która na dodatek nie jest zbyt elastyczna. Ale kąpiel w tym płynie jest bez wątpienia cudowna. Użyty jako płyn pod prysznic i nie wypłukany do końca z gąbki rozpachnił łazienkę na wiele godzin, ku mojemu wielkiemu zdziwieniu, bo zapach nie jest jakoś szalenie intensywny (chyba, że sprawiły to kłopoty z wentylacją). Płyn ten nie wysusza, skóra po nim jest naprawdę milutka w dotyku. Ale tak naprawdę to zachwycił mnie zapach. Jeśli ktoś lubi różaną woń, to zostanie poprostu zniewolony przez ten PRAWDZIWY RÓŻANY ZAPACH. Trudno sobie wprost wyobrazić lepszą kompozycję. Za doskonały zapach prawdziwej róży i przyjemność stosowania daję 6 gwiazdek.

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: 1
Recenzja: ...

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: ...

Fajniutki!

Dałabym mu 5*, ale skład mi się nie podoba. SLS (1-y składnik) i parafinum liquidum (3-ci) nie cieszą się dobrą sławą wśród 'analizek składów' :), ale na szczęście twarzy tym nie smaruję, a reszta mojego ciała całkiem dobrze reaguje na ten olejek. Najbardzej podobają mi się dwie rzeczy: nawilżenie, nie trzeba potem stosować żadnego balsamu oraz zapach - prawdzwa róża, pachnie bajecznie i z miejsca poprawia humor. Stosuję go jako żel pod prysznic i w tej roli się sprawdza.

rajski ogród

Olejek ma przyjemny różany zapach,powiew luksusu,jak kąpiel w płatkacgh róż...Zostawia na skórze delikatny film,skóra po kąpieli jest miękka,delikatna w dotyku.Jedyna wada to ta,że trzeba sporo wlać olejku do kąpieli,żeby uzyskać obfitą piane i dosyć szybko znika, więc nie jest ekonomiczny.

Łazienkowy Klub Hedonisty

W moim prywatnym jednoosobowym Łazienkowym Klubie Hedonisty :) ten preparat zajmuje jedno z czołowych miejsc. Wśród preparatów pod prysznic (nie mam wanny) - niekwestionowany lider.

Zapach róży jest rzeczywiście bardzo wierny, intensywny, relaksujący. Fantastyczna pianka i świetne właściwości pielęgnacyjne. A do tego znośna cena. Po prostu KWC.

Nic specjalnego

Skusiła mnie do zakupu opinia dziewczyn z forum, że taki fajny, że ładnie pachnie itp.
No cóż pachnie ładnie - fakt.
Po kąpieli (a w moim przypadku moczeniu się) - skóra jest miła w dotyku, ale to wszsytko zwłaszcze że efekt ten nie utrzymuje się długo.
Może ten olejek i był by miły do stosowania gdyby nie jego kiepsa wydajność - żeby poczyć jedo działanie naprawdę trzeba wlać go dużo.

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: 1 na więcej mnie nie stać ;-)

Błoga uciecha

Niebywale przyjemny kosmetyk, umilający rytuał kąpieli pięknym i o dziwo- bardzo naturalnym, różanym aromatem.
Delikatna konsystencja (dzięki dwufazowej formule), która nie ma nic wspólnego z przykrym, oleistym płynem, a jednocześnie zupełnie dobrze wywiązuje się ze swej nawilżającej roli, nie pozostawiając przy tym tłustej warstwy na ciele.
Pieni się dość intensywnie, otaczając delikatną, aromatyczną pierzynka.
Wyraźnie zmiękcza wodę.
Umożliwia komfortową kąpiel i prawdziwą ucztę dla zmysłów.

Po pierwszym zastosowaniu, moja skóra zareagowała lekkim zaczerwienieniem, które znikło jednak po kilku minutach, nie powróciło podczas kolejnych kąpieli.
Jedyny mankament, który dostrzegam w kosmetyku, to jego niewielka wydajność.

Jestem przekonana, iż zwolenniczki różanego aromatu, będą zachwycone produktem i jeśli raz pozwolą mu się skusić, będą powracać do niego stale.