Double Hydrobalance (dwufaza - demakijaż kompleksowy)

Double Hydrobalance (dwufaza - demakijaż kompleksowy)

Dwufaza polecana jest zwłaszcza dla skóry suchej. Ożywia cerę, przywraca jej naturalny blask. Nie wymaga użycia wody.
Faza olejowa - zapewnia doskonałe właściwości zmywające, zmiękczające naskórek oraz bardzo delikatnie natłuszczające.
Faza wodna - ma właściwości tonizujące. Dodatek prowitaminy B5 powoduje łagodzenie podrażnień, zwiększenie elastyczności skóry.
Skutecznie zmywa maskarę wodoodporną.

niezly

wszysto co byc powinno jest:
-nie podraznia, nie szczypie
-zmywa
-nawizla
minusy
-jednak zmywa dluzej niz moja faworyta ziaja dwufozawa.
no i drozsza ok 12zl

dalabym 4 gdyby nie to ze tak wolno zmywa wiec tylko 3:)

Używamlam tego produktu od: przez miesiąc
Ilość zużytych opakowań:pól

fantastyczny

Dwufaza Vipery jest fantastyczna!
Używam jej od wielu wielu lat.

+ Doskonale zmywa wodoodporny makijaż.
+ Świetnie sobie radzi z oczyszczaniem skóry z zanieczyszczeń środowiskowych (spaliny, brud miasta, zanieczyszczenia z klimatyzacji, itp)
+ Nie podrażnia nawet bardzo wrażliwej skóry (niestety moja skóra jest niesamowicie wrażliwa, większość kosmetyków dedykowanych do wrażliwej cery mnie podrażnia)
+ Po użyciu pozostawia uczucie świeżości i lekkości.

Ten kosmetyk to mój KWC.

/od jakiegoś czasu opakowanie jest inne: wysoki walec o niedużej średnicy, pojemność 150 ml, cena ~ 13 zł), a nowa pełna nazwa to: Organic Dwufaza, Demakijaż odświeżający twarzy/

Ilość zużytych opakowań: koło 30 (3 op na rok)

średni

Zużyłam jedną buteleczke tego płynu,a kupiłam go awaryjnie ponieważ nie mogłam znaleźć płynu do demakijażu tuszu wodoodpornego Palomy, którego wtedy używałam.
Vipera jest dobra, ale bardziej tłusta po użyciu niż Paloma czy Ziaja, z której aktualnie korzystam.

+ plusik za to że jakoś radzi sobie z tuszem wodoodpornym (na całą twarz nie polecam ze względu na pozostawianie tłustości)

- minus - po kosmetyku dufazowym spodziewałam się braku odczucia tłustości
- dłużej zmywa się nim makijaż aniżeli płynami dwufazowymi innych firm, nawet kiedy nasączony płynem płatek potrzymałam kilkanaście sekund na rzęsach nie rozpuścił tuszu tak jak to robią inne płyny.
Po zabrudzeniu płatka tuszem przetarłam oko płatkiem z resztą płynu z innej firmy i był tak samo brudny czyli Vipera nie radzi sobie z całkowitym usunięciem.
- cena - Ziaja i Paloma za taką samą pojemność są tańsze, skuteczniejsze, bardziej wydajne

Używam tego produktu od:kiedyś

makijaż kreska

bardzo dobry, polecam.

Teraz ten produkt, ma nowe lepsze opakowanie, o wiele bardziej mi się podoba i co ważne nie wylewa się aż tyle tego preparatu na wacik :)

bardzo lubię ten płyn, ponieważ wystarczy nasączyć nim płatek kosmetyczny, przyłożyć na kilka sekund do powieki i tusz schodzi z niego błyskawicznie, a co ważne nie trzeba trzeć po powiekach, bo jest naprawdę skuteczny.
Nie podoba mi się to, że zostawia po sobie dość grubą tłustą warstwę, ale nie ma aż takiego problemu bo po 1) zmywa się ją bardzo łatwo, a po 2) używam go tylko i wyłącznie do demakijażu oczu!

Jest naprawdę godny polecenia i bardzo dobry :)

Na pewno kupię go jeszcze nieraz

Używam tego produktu od:ponad roku
Ilość zużytych opakowań:prawie 2

fantastyczny

Jestem bardzo zadowolona z uzywania tego produktu.Fantastycznie zmywa makijaz bez podrazniania moich wrazliwych oczu,a dodam ze nosze soczewki kontaktowe. Uwazam, ze jest lepszy od drozszych produktow a cene ma bardziej przystepna. Niestety nie zawsze mozna go dostac. Naprawde goraco polecam wszystkim Paniom.

Używam tego produktu od:kilku miesiecy

tylko dobry

Po żelu do demakijażu oczu Vipery myślałam, że po tym produkcie trzeba się niewiele dobrego spodziewać. A tu zaskok :) Płyn jest dobry. Zmywa makijaż oczu dobrze, bez tarcia i innych kombinacji. Nie podrażnił mnie jeszcze :) Warstwę tłustą pozostawia, i owszem, ale dla mnie to żaden problem. Jedyne co mnie w nim denerwuje, drażni, wprost dobija, to buteleczka. Dziadowska jak ostatni czort. Niestabilna i jakoś dużo się z niej wylewa tego płynu. Potem jest cała obślizgła w dotyku i się wyślizguje z rąk. Producencie, zrób coś z tym fantem!!!!! Poza tym - jest dobrze.
Używam tego produktu od: tygodnia

edytowano: 22.01.07
A jednak buteleczka zadziałała mi mocniej na nerwy... odejmuję gwiazdkę. Także za PANDĘ (mała, bo mała, ale jest) oraz za to, że do twarzy się nie sprawdza (efekt "tłusty ryjek"), a producent szumnie to obiecuje.

pfe

-zostawia tłustą warstwę
-nie wydajny
-nie zmywa makijażu dokładnie trzeba się natrzeć
-podrażnia oczy

plusów nie mam żadnych, poprostu najgorszy kosmetyk jaki miałam

Używam tego produktu od:dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań:jedno

polecam

dla mnie super, doskonale zmywa makijaz z oczu, nie trzeba trzec, wystarczy ze na chwile przylozy sie platek z plynem i po makijazu.lekko natluszcza skore.polecam

Używam tego produktu od:jakiegos czasu
Ilość zużytych opakowań:

W sumie w porządku

Zaznaczam że używam tylko i wyłącznie do demakijazu oczu i tu sprawdza sie całkiem w porządku - nasączony wacik przykładam bez tarcia na 10 sekund i po tuszu ani śladu. Natomiast nie wyobrażam sobie zastosowania go na cała twarz, bo zostawia po prostu tłusta warstwę (i podkreślam, ze nie jest to warstewka, ale konkretna tłusta warstwa ;-) ) chociaż szybko zmywalna. Producent za bardzo zaczął go zachwalać do demakijażu kompleksowego - dla mnie to preparat do demakijażu TYLKO oczu i tu sprawuje się porządnie.
Na plus dla niego : wydajność i cena.

Używam tego produktu od:kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań:połowa pierwszego

jednak nie

Poleciła mi go koleżanka, lecz nie przypadł mi do gustu. Gdy go używałam miałam lekko przetłuszczającą sie skórę twarzy i ten produkt okazał się dla mnie za ciężki. Do demakijażu oczu nie nadaje się bo jest za ostry i podrażniał oczy.
Denerwowało mnie długie wchłanianie się i ta ogólna tłusta warstwa której nadmiar musiałam ściągać chusteczką z twarzy.
To był nietrafiony zakup.

Używam tego produktu od:

Nie polubiliśmy się

Niestety nie polubiliśmy się.
Był to mój pierwszy dwufazowy preparat do demakijażu i myślałam, że nim pozostanie do końca, jednak po wypróbowaniu innych tego typu produktów zauważyłam wiele minusów.
Po pierwsze pozostawia bardzooo tłusty film, który powoduje szczypanie całej twarzy. Po demakijażu oczy, są one jakby zamglone i szczypią. Zmywa makijaż dobrze, ale nie do końca, trzeba kilka razy go użyć i jeszcze dokończyć demakijaż tonikiem lub mleczkiem.

Fakt, jest wydajny i tani, ale to mnie nie przekonuje do ponownego jego zakupu.

Używam tego produktu od: przez 1 miesiac

doskonały!

ten produkt kupuje juz od czasu jak byl w starym opakowaniu, uwarzam, ze nowy jest jeszcze lepszy :) nie podraznia oczy a przy okazji dokladnie zmywa nawet wodoodporne tusze, ktore normalne zele do mucia twarzy tylko rozmazuja, nie powoduje wysuszenia skory, delikatnie ja natluszcza, co jest dobre dla mojej wysuszonej skory

Używam tego kosmetyku od kilku lat/ ilość zużytych opakowań: nie pamietam :D
Recenzja: ...