Beauty Creator, Kuracja przeciwstarzeniowa, Ekspresowa maseczka napinająca, korygująca zmarszczki

Ekspresowa maseczka napinająca z linii Beauty Creator Kuracja Przeciwstarzeniowa to innowacyjne i niezwykle skuteczne połączenie naturalnych i aktywnie czynnych składników stworzona specjalnie do pielęgnacji cery dojrzałej. Zawiera polifenole ze skórki jabłka i lipopeptydy o działaniu jak DHEA - hormon młodości. Maseczka zapewnia natychmiastowy lifting oraz odmłodzenie rysów twarzy. Długotrwale nawilża i natłuszcza suchą skórę. Natychmiastowo niweluje drobne zmarszczki oraz wpływa na spłycenie głębokości bruzd. Działa ochronnie i przeciwrodnikowo, zatrzymując procesy starzenia się skóry. Regularne stosowanie maseczki utrwala działanie wygładzające i liftingujące przyczyniając się do odmłodzenia skóry twarzy. Stanowi doskonałą bazę pod makijaż.
Rezultat: natychmiastowo wygładzona, napięta skóra, odmłodzone rysy twarzy

Dla przesuszonej cery za s?aba

Maseczka ta ma dwie podstawowe wady:
Po pierwsze i najwazniejsze - zawiera jakie? lotne substancje, które po jej na?o?eniu (zgodnie z instrukcj?, z omini?ciem okolic oczu) podra?niaj? oczka i powoduj? ?zawienie.
Po drugie - saszetka (jesli kupimy maseczk? w saszetce) ma zbyt du?? pojemno?? i ca?ej zawarto?ci nie da si? zu?y? na raz. Za? trzymanie rozerwanego woreczka w szafce wydaje mi si? niehigieniczne, nawet je?li zepniemy go spinaczem.

Poza tymi wadami maseczka jest poprawna, a nawet dobra. Nawil?a (cho? mog?aby bardziej), wyg?adza i nadaje skórze taki ?wie?y, ?adny wygl?d. Nie wiem, czy rzeczywi?cie sp?yca zmarszczki. Moje s? raczej skutkiem przesuszenia - i na nie dzia?a tak sobie. Rzeczywi?cie znikaj?, ale na krótko. Znam maseczki, po których efekt jest bardziej d?ugotrwa?y.
Makija? po u?yciu tek maseczki trzyma si? bardzo dobrze; nie rozmywa si?, nie ?lizga; skóra si? nie poci i nie jest nadmiernie nat?uszczona.

Moim zdaniem zas?uguje na 3,5 gwiazdki.

U?ywam tego produktu od: ze 4 razy
Ilo?? zu?ytych opakowa?: Ostatnio 2. - mog?am jej u?ywa? i wczesniej, ale nie pami?tam tego.

trudno powiedzieć

Trudno mi oceniać, bo może po tych ocenach za dużo się spodziewałam. Po nałożeniu trochę mnie szczypało woczy, mimo że ominęłam ich okolice. Pachnie średnio, konsystencja odpowiednia ale przejdźmy do efektów: skóra lekko napięta, nawilżona, gładka ale spodziewałam sie lepszego efektu liftingującego.

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: ...
Recenzja: ...

no cuż...

niestety, potwierdza się fak że moja cera jest jakać dziwna i niec jej nie pomaga. mam barzdo wymagającą skórę bo jest wrażliwa, przesuszona i niestety ze skłonnością do zmarszczek. a ta maseczkanie zrobiła dokładnie nic... nie nawilżyła, nie wygładził, nie rozjaśnila a mało tego jakieś 10 minut po nałużeniu strasznie mnie piekła twarz. ja bym jej nie poleciła i aż mi głupio pisać po tk dobrych recenzjach, ale co zrobić ;)...

Co to jest strobing? [Odpowiadają mężczyźni]

Super!

Tylko mnie nie bijcie za używanie tej maseczki w moim wieku ;) A na serio - zaczęły mnie nękać zmarszczki "śmiechowe", głównie wokół ust - ostatnio miałam wrażenie, że stale są widoczne, nawet gdy się nie śmieję. Nawilżanie niewiele pomogło, więc skuszona ceną i opiniami porzedniczek kupiłam ten cudowny produkt. W końcu trzeba dać skórze to, czego potrzebuje.
Stosuję od około dwóch tygodni i już widzę świetne efekty, "śmieszki" w końcu się znacznie spłyciły! Od czasu do czasu pozwalam sobie też na wsmarowanie niewielkiej ilości w całą twarz, jak krem. Cera znacznie się ożywiła, odzyskała blask, jest odżywiona i miła w dotyku, bardzo gładka. Zauważyłam też, że maseczka ładnie zmniejsza pory.
Kosystencja jest bardzo lekka, szybko się wchłania, zapach przyjemny.
Bardzo wysoka jakość w porównaniu do ceny, nie spodziewałam się takiego efektu po tym, jak Myokine kompletnie mi nie pomógł ;)

objawienie

Wspaniela regeneruje , swietnie wygladza, nawilza i napina skore.Skutecznie lagodzi podraznienia.Przywraca skorze "zycie".Swietnie sie wchlania.Ogolnie cos wspanialego, najchetnie uzywalabym codziennie.