Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Tomorrow EDP

Tomorrow EDP

Cena już od 55,00 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Stan kochania to stan rozkosznego oszołomienia i euforii, cudowny czas, gdy wszystko wydaje się możliwe i masz wrażenie, że mogłabyś góry przenosić. Przyspieszone bicie serca na widok ukochanego, uczucie szczęścia w jego bliskości. Miłość jest najważniejsza na świecie, wie o tym każdy z nas. Kochasz i jesteś kochana, czy może być coś piękniejszego?
Zapach czuły i miękki jak pieszczota ukochanego.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: liście paczuli, aksamitka, brzoskwinia, szczyptą pieprzu
nuta serca: indyjski jaśmin, afrykański fiołek, peonia, kwiat pomarańczy
nuta bazy: piżmo, drzewo sandałowe, palisander.

25% jesień/zima 75% wiosna/lato

Pudrowy

Jeden z moich ulubionych zapachów. Dostałam od męża już dawno temu, doskonale mnie "wyczuł", bo niemal od razu polubiłam ten zapach.
Nazwałam go pudrowym, bo jest tak przyjemnie otulający, słodki, ale nie irytujący. Ciepły, ale nie duszący. Lekko orientalny, ale nie ostry, ani cierpki. Dla mnie idealny na dzień, na każdą porę roku, chociaż w upał może być ciężko dla niektórych. Trwałość niestety nie jest oszałamiająca, ale spokojnie ładnych parę godzin wytrzyma. Flakon niski, poręczny. Zatyczka ciekawa, bezpieczna. Cena nie straszna.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1535616].usefull || 0 }}% pomocna.

Piekny

Uwielbiam ten zapach. Jest slodki i ostry zarazem. Troche wanilii, ale dzieki ostrosci niemulacej. Perfumy z charakterem. Flakon sliczny. Trwalosc swietna. Warte swojej ceny.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1478636].usefull || 0 }}% pomocna.

Uwielbiam

Uwielbiam te perfumy. Mają przepiękny delikatny,aczkolwiek czuć go bardzo dobrze zapach, który utrzymuje się na bardzo długo. Do tego ma piękny flakon i zakrętkę. Same perfumy starczają przy codziennym używaniu na dość długo (ok.5-6msc)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1449877].usefull || 0 }}% pomocna.

Avon Mark - relacja

Tommorow

Na początku nie byłam przekonana do tego zapachu. (sama bym go sobie nie wybrała, ale był to prezent więc wypadało się kilka razy psiknąć dla zachowania pozorów. Już przy trzecim użyciu moje nastawienie się całkowicie zmieniło. Na początku zapach wydawał mi się mdły a po trzeciej aplikacji wręcz przeciwnie, działał na mnie odżywczo. Cieszę się że nie skreśliłam go na samym początku bo teraz zajmuje niemal szczyt mojej listy z ulubionymi zapachami.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1442176].usefull || 0 }}% pomocna.

Oj nie..nie

Zapach kompletnie nie trafił w moją bajkę. Miałam go raz i tylko raz. Kiedyś byłam konsultantką i miałam okazję kupić całą trylogię dużo taniej. Bo wtedy perfumy te dopiero wchodziły do sprzedaży. To uważam, że najgorsza z tych 3 jest właśnie Tomorrow. Muliła mnie. Bardzo czuć tu brzoskwinię z czymś takim nieprzyjemnym słodkim. Nie umiem nazwać tej nuty. Może jeszcze zimą uszło z nią wytrzymać, ale latem czy wiosną ciężko było. Męczyłam ją ponad rok, bo mi się nie podobała, a szkoda mi było wydanej kasy, żeby jej powoli nie zużyć. Dla maniaczek słodkich landrynek będzie idealna. Długo się trzyma na skórze.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1335661].usefull || 0 }}% pomocna.

Niestety nie

Dziwny zapach, mnie nie zachwycil, raczej - skwasil.
Niby swiezy, kwiatowy, ale i slodki, i ostry.. i cos mnie w nim drazni.
Trochę waniliowy - trochę piżmowy..
Bardzo ciezki zapach. Napewno nie dla mnie, lubie delikatne swieze zapachy, moze nawet bardziej owocowo-waniliowe jak mocne -ciezkie -kwiatowe
CO ZAUWAZYLAM- jesli ktos zna zapach Bruno Banani made for woman - to to jest bardzo podobny zapach !!
Linia serca: czarna porzeczka, zielona herbata, brzoskwinia
Linia serca: czerwone owoce, akord słońca, akord wody, malina
Linia podstawy: irys, fiołek, ambra

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1179058].usefull || 0 }}% pomocna.

Uwielbiam.

Uwielbiam ten zapach. Zdecydowanie jeden z moich ulubionych. Trwałość może nie jest doskonała, ale czuć go przez większą część dnia, a czasem wytrwał nawet do końca.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1160631].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie

Kupiłam, zachęcona recenzjami i ogólnym zachwytem nad zapachem. Ciekawe nuty zapachowe, takie jakie lubię; poza tym używałam już TTA In Bloom, z którego byłam zadowolona - ten miał być lepszy.
Pierwszy psik i... zachwyt! To jest to. Po kilku chwilach euforia opadła.
Nie wiem, może moja skóra jest inna, ale wystarczyło pół minuty, żeby zapach się ulotnił, pozostawiając jedynie lekką woń wanilii, której przecież podobno nie zawiera.
Używam tej wody od miesiąca, tylko do pracy, bo jest bezpieczna, prawie jej nie czuć :) I tak, jak wcześniej po użyciu nowych perfum słyszałam komplementy, teraz cisza. Czyli otoczenie też nie czuje :)
Zapach bez charakteru, płaski, Nie utrzymuje się ani na skórze, ani na ubraniu, z włosów paruje równie szybko. Nie będę płakać, bo kupiłam go za nieduże pieniądze w promocji, ale... nigdy więcej.

Ilość zużytych opakowań: 1 rozpoczęte

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1128756].usefull || 0 }}% pomocna.

Delikatny i subtelny

Perfumy są bardzo delikatne, kobiece, subtelne, a poza tym czuć w nich sporą dozę cytrusów i... ziół. Moim zdaniem należą do zapachowej elity Avonu, zdecydowanie seria TTA wyróżnia się spośród innych perfum tej firmy. Troszkę czuję owoce leśne, malinę, paczulę, brzoskwinię, peonię, pomarańczę, w tle piżmo i drzewo sandałowe, ale na szczęście nie burzą one kompozycji, perfumy są w miarę lekkie. Trwałość średnia, ale lepsza od innych propozycji Avonu.

Minusy:
-średnia trwałość.

Cechy neutralne:
-cena,
-flakon.

Plusy:
-ładny o oryginalny zapach.

Ilość zużytych opakowań: w trackie pierwszego flakonu

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1043151].usefull || 0 }}% pomocna.

Cudo

Pierwsze 50ml, które zużyłam w całości i z wielką przyjemnością.

Zapach ciepły, otulający, romantyczny, dyskretny, troszkę ciężki - dokładnie taki, jakie lubię.

"Tomorrow" dość szybko pofrunął na listę moich ulubionych pachnideł.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1027961].usefull || 0 }}% pomocna.