Tomorrow EDP

Tomorrow EDP

Cena już od 47,00 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Stan kochania to stan rozkosznego oszołomienia i euforii, cudowny czas, gdy wszystko wydaje się możliwe i masz wrażenie, że mogłabyś góry przenosić. Przyspieszone bicie serca na widok ukochanego, uczucie szczęścia w jego bliskości. Miłość jest najważniejsza na świecie, wie o tym każdy z nas. Kochasz i jesteś kochana, czy może być coś piękniejszego?
Zapach czuły i miękki jak pieszczota ukochanego.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: liście paczuli, aksamitka, brzoskwinia, szczyptą pieprzu
nuta serca: indyjski jaśmin, afrykański fiołek, peonia, kwiat pomarańczy
nuta bazy: piżmo, drzewo sandałowe, palisander.

Znasz skład tego produktu?

0% jesień/zima 100% wiosna/lato

Dodanych produktów: 1

Napisanych recenzji: 28

Niestety nie

Dziwny zapach, mnie nie zachwycil, raczej - skwasil.
Niby swiezy, kwiatowy, ale i slodki, i ostry.. i cos mnie w nim drazni.
Trochę waniliowy - trochę piżmowy..
Bardzo ciezki zapach. Napewno nie dla mnie, lubie delikatne swieze zapachy, moze nawet bardziej owocowo-waniliowe jak mocne -ciezkie -kwiatowe
CO ZAUWAZYLAM- jesli ktos zna zapach Bruno Banani made for woman - to to jest bardzo podobny zapach !!
Linia serca: czarna porzeczka, zielona herbata, brzoskwinia
Linia serca: czerwone owoce, akord słońca, akord wody, malina
Linia podstawy: irys, fiołek, ambra

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1179058].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 5

Uwielbiam.

Uwielbiam ten zapach. Zdecydowanie jeden z moich ulubionych. Trwałość może nie jest doskonała, ale czuć go przez większą część dnia, a czasem wytrwał nawet do końca.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1160631].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 12

Nie

Kupiłam, zachęcona recenzjami i ogólnym zachwytem nad zapachem. Ciekawe nuty zapachowe, takie jakie lubię; poza tym używałam już TTA In Bloom, z którego byłam zadowolona - ten miał być lepszy.
Pierwszy psik i... zachwyt! To jest to. Po kilku chwilach euforia opadła.
Nie wiem, może moja skóra jest inna, ale wystarczyło pół minuty, żeby zapach się ulotnił, pozostawiając jedynie lekką woń wanilii, której przecież podobno nie zawiera.
Używam tej wody od miesiąca, tylko do pracy, bo jest bezpieczna, prawie jej nie czuć :) I tak, jak wcześniej po użyciu nowych perfum słyszałam komplementy, teraz cisza. Czyli otoczenie też nie czuje :)
Zapach bez charakteru, płaski, Nie utrzymuje się ani na skórze, ani na ubraniu, z włosów paruje równie szybko. Nie będę płakać, bo kupiłam go za nieduże pieniądze w promocji, ale... nigdy więcej.

Ilość zużytych opakowań: 1 rozpoczęte

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1128756].usefull || 0 }}% pomocna.

Co to jest strobing? [Odpowiadają mężczyźni]

Dodanych produktów: 690

Napisanych recenzji: 1537

Delikatny i subtelny

Perfumy są bardzo delikatne, kobiece, subtelne, a poza tym czuć w nich sporą dozę cytrusów i... ziół. Moim zdaniem należą do zapachowej elity Avonu, zdecydowanie seria TTA wyróżnia się spośród innych perfum tej firmy. Troszkę czuję owoce leśne, malinę, paczulę, brzoskwinię, peonię, pomarańczę, w tle piżmo i drzewo sandałowe, ale na szczęście nie burzą one kompozycji, perfumy są w miarę lekkie. Trwałość średnia, ale lepsza od innych propozycji Avonu.

Minusy:
-średnia trwałość.

Cechy neutralne:
-cena,
-flakon.

Plusy:
-ładny o oryginalny zapach.

Ilość zużytych opakowań: w trackie pierwszego flakonu

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1043151].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 7

Napisanych recenzji: 176

Cudo

Pierwsze 50ml, które zużyłam w całości i z wielką przyjemnością.

Zapach ciepły, otulający, romantyczny, dyskretny, troszkę ciężki - dokładnie taki, jakie lubię.

"Tomorrow" dość szybko pofrunął na listę moich ulubionych pachnideł.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1027961].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 5

Napisanych recenzji: 92

ciepły i przytulny

Wracam do tego zapachu juz ktorys raz...

Przezylam krotka przygode z CK Truth, zaryzykowalam nawet Avon TT Always - ale te ostatnie byly zbyt owocowe.
Wiec wrocilam do Tomorrow :)

Perfumy urzekaja cieplem, ale nie sa przeslodzone. Na poczatku wyczuwam brzoskiwinie, ale potem rozwijaja sie piekne, cieple nuty, orientalno-drzewne. Czuc jasmin, a drzewa baza sprawia, ze perfumy dlugo zostaja na skorze i ubraniach.

Duzym minusem jest cena, ja kupuje na allegro.

Byly to moje pierwsze perfumy, ktore kiedys dostalam od Mamy :)

Używam tego produktu od: ponad 10 lat
Ilość zużytych opakowań: ponad 5

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1008817].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 3

Intrygujacy i orginalny

Moj faworyt sposrod trylogi milosci avonu.
Zawsze do nich powracam. Nie wiem czemu zawsze gdy je kupie mowie sobie ze nastepnym razem poszukam czegos innego swiezszego, ale gdy koncze flakonik kupuje nastepny.Maja w sobie cos hipnotyzujacego.Chyba bardziej niz mi podobaja sie innym a w szczegolnosci plci przeciwnej.Mysle ze cena jest adekwatna do produktu.Z cala pewnoscia nie jest dla wszystkich.
Plusy:
-intrygujacy kobiecy zapach
-dlugo utrzymuja sie i na skorze i ubraniach
-zwraca na siebie uwage ;)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1001033].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 242

Piękny,kobiecy ,otulający

Bardzo podobają mi się te perfumy. Myślę, ze też zimowy chłód wzmaga ich aromat. Testowłam je latem i jakoś nie zrobiły na mnie takiego wrażenia jak teraz. Na otwarciu paczula z brzoskwinia pięknie rozkwita i dominują . Nadają świeżość okraszoną słodyczą. Po jakiejś chwli dochodzą aromaty białych kwiatów wisennych i to takich w dobrym gatunku. Pieprz wspaniale dodaje im ostrości i charakteru. Stają się ciekawsze, nie mdłe. Drzewo sandałowe dodaje orientalnego , magicznego klimatu, a piżmo przytulenia bliskoskórnego utrwalając na dłużej. Bardzo trwałe. Ladny flakonik, klasyczny z grubego szkła. Kosztyja 6o-80 pln, ale sprawiają wrażenie dużo droższych. Warto wypróbować.

Używam tego produktu od: Od 2 tygodni
Ilość zużytych opakowań: 1 zaczęty

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[986434].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 16

Ładne :)

W liceum były obiektem moich perfumowych pragnień :P na początku stać mnie było jedynie na perfumowany olejek do ciała z tej serii, potem zapomniałam o tym zapachu, a po kilku latach w końcu się na niego skusiłam.

Stwierdziłam, że już tak bardzo mnie nie pociągają, ale mimo to podobają mi się. Mają w sobie ciepło, wyczuwam wanilię, lekki orient, słodycz...

Tomorrow są dość eleganckie, myślę, że nie są uniwersalne.
Trwałość dość dobra- kilka godzin
Minus- ciężki flakon- ja miałam 30 ml, niedużo, a mimo to noszenie zapachu w torebce nie było komfortowe.

Polecam wielbicielkom słodyczy i wanilii :)

Używam tego produktu od: kilka lat temu
Ilość zużytych opakowań: 1 flakon 30 ml plus kilka próbek

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[980544].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 128

nie moja bajka

Kolejny zapach z trylogii, który mając 20 kilka lat wydawał mi się najlepszy z całej trójki. Zawsze lubiłam zapachy słodkie, przyciężkawe, bez wyraźnych nut cytrusowych. Ten taki mi się wydawał. Nie stac mnie było na kupno pełnowymiarowego opakowania, więc zakupiłam balsam i mnóstwo próbek, które wlałam do balsamu i smarowałam się non stop. Prawie dekadę temu zapach podobał mi się, był słodki, wielowymiarowy, kobiecy, na chłodniejsze pory roku nadawał się bardzo dobrze. Potem zaczęłam używać innych zapachów i o tym zupełnie zapomniałam. Ze trzy lata temu sąsiadka przyniosła katalog z avonu w którym była jakaś promocja na niego własnie i zamówiłam dla przypomnienia a i odświeżenia wspomnień.
Jak już miałam pełnowymiarowe opakowanie, pierwsze psiki i rozczarowanie, oj wielkie rozczarowanie. Zapach bardzo płaski, może i słodki, ale co z tego jak ta słodycz taka sztucznawa i wypłowiała, duszący i strasznie jednostajny, zupełnie pozbawiony charakteru. Używałam kilka dni, ale swoją nijakością bardzo mnie męczył. Resztę oddałam mamie, u której również stał i się kurzył. Przeterminowany wylądował w koszu. Za projekcję "spranego" nie nadawał sie nawet do odświeżania łazienki.

Używam tego produktu od: prawie 10 lat
Ilość zużytych opakowań: próbki, balsam i 50 ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[949559].usefull || 0 }}% pomocna.