Złocista pielęgnacja, Krem głęboko nawilżający brązująco-pielęgnacyjny

Złocista pielęgnacja, Krem głęboko nawilżający brązująco-pielęgnacyjny

Krem głęboko nawilżający, brązująco-pielęgnacyjny przeznaczony jest do całorocznej pielęgnacji każdego rodzaju skóry, również wrażliwej. Nadaje skórze delikatny, złocisty odcień opalenizny. Minimalizuje konieczność używania fluidu poprzez długotrwałą poprawę kolorytu skóry. Doskonale nawilża i pielęgnuje, pozostawiając skórę pełną blasku i witalności.
Receptura kremu została wzbogacona o wyciąg z orzecha włoskiego, który nadaje skórze delikatny, złocisty i pełen blasku odcień opalenizny. Krem doskonale pielęgnuje skórę: głęboko nawilża, chroni głębsze warstwy skóry przed utratą wilgoci, a także uelastycznia, ujędrnia i wygładza skórę Aktywna witamina E stanowiąca naturalny filtr ochronny neutralizuje wpływ wolnych rodników, opóźniając przedwczesny proces starzenia się i wiotczenia skóry, a d-Panthenol doskonale regeneruje, koi i łagodzi podrażnienia.
Regularne stosowanie kremu przedłuża i pogłębia efekt opalenizny oraz doskonałego nawilżenia skóry.

Cena: ok. 15zł / 50ml

Dziwna rzecz...

Krem dość dziwny..Na początku stosowania byłam nawet zadowolona,fajnie się wchłaniał,dość dobrze nawilżał..ale wszystko do czasu..Dopóki nie zaczęła się pojawiać ta pseudo opalenizna!!!To wtedy zaczął się koszmar!!!!Na mojej twarzy wyłoniła się lekko marchewkowo-pomarańczowa "opalenizna"Nie muszę mówić,że efektowne to to nie było,nie mówiąc już o tworzących się zaciekach przy brwiach...Ble...A potem jeszcze zaczęły się problemy z cerą,to jakieś paskudztwa i liszaje...Nie,nie,nie to było straszne!!
Odradzam..szczerze..

Używam tego produktu od:W lato
Ilość zużytych opakowań:Niecałe 1

dziwne, ale mi odpowiada..

no cóz za pierwszym podejściem nie przypadł mi do gustu, ten zapach i zapychanie, no a teraz jest w kropce, bo jakis czas temu wygrzebałam go w desperacji, prawie pełny słoiczek, z dna kosmetyczki, zaczęłam używać i, co dziwne, wcale mnie juz zapycha, wręcz mogę smiało stwierdzic że lekko wysusza, drobne krostki które czasem się pojawiają,
zapach nadal okropny, ale jestem sie w stanie poświęcic dla ładnego odcienia opalenizny i lekkiego wysuszania mojej tłustej cery - wiem że to brzmi dziwnie, że najpierw mnie zapychal a teraz wysusza, ale nie potrafię wytłumaczyc tego fenomenu - może sie zestarzał przez to pól roku i tłuste substancje z niego wyparowały?! nieprawdopodobne, ale jednak, w każdym razie znalazł sie w czołówce moich brązerów:)

ulubiony

Bardzo lubię. Skóra wygłąda świeżo, muśnieta słońcem, ale bez okropnych złotych drobinek. Nie pozostawia smug. Nawilża. Równomiernie i łatwo zmywa się, więc nie ma problemów z plamamai przebarwień. Niestety trudno natrafić na ten kremUżywam tego produktu od: 1 rok

WŁOSY lokówka objętość

taki sobie

Krem nawet nieżle brązuje, ładnie pachnie, jest wydajny.
Ale absolutnie nie polecam do cery mieszanej lub tłustej. Krem nalozony na moją buzię tworzy efekt lustra :) Jest zdecydownie za tłusty. Szkoda że nie ma wersji dla mojego rodzaju cery :( poniewaz pod innymi względami mi pasuje

Używam tego produktu od:1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań:rozpoczęte 1

Fajniutki

Krem ma swoje plusy i minusy.
Na plus:
- dobrze nawilża
- nadaje ładny koloryt skórze
- NIE MA MOWY O ŻADNYCH ZACIEKACH, nie należy stsować go na noc, jednak mi często się zdarza to robić rano budzę sie z twarzą w jednym kolorze:D
- eleganckie opakowanie
- przystępna cena
Na minus:
- okropny zapach, ja się już przyzwyczaiłam, ale mój chłopak go nie znosi i śmieje się, żę "znowu wysmarowałam się orzeszkami"

Chociaż zapach ma nie najlepszy na razie jak dla mnie wygrywa wśród kremów brązujach.!

Używam tego produktu od:ok 2 lat

Dobry

Odpowiada mi. Ładnie brązuje jednak z fluidu nie zrezygnowałam bo mam cerę skłonną do niedoskonałości.. Raczej nie nawilża może troszkę, ale mojej (mieszanej) skóry też nie wysusza. Dobra konsystencja, dosyć szybko się wchłania. Zapach szału nie robi, ale nie jest nieprzyjemny. Używam go na noc, bo pod podkład jest za tłusty. Wydajny, wystarczy odrobina na całą twarz. Używam od prawie miesiąca a w słoiczku prawie nie ubyło :) No i co do słoiczka - plus za ładne i praktyczne opakowanie (choć słabo się zakręca). Cena przyzwoita. Nie wiem czy kupię, bo będę testowała jeszcze inne, ale jeśli nic mnie nie zachwyci to wrócę do niego.

Fajniutki krem brązujący!

Jeden z najlepszych kremów brązujących do buzi, których używałam. Nie pozostawia smóg, ma fajną konsystencję, nadaje buzi ładny kolorek delikatnej opalenizny. Jest wydajny i ma przystępną cenę. Używam go raz w tygodniu, bo faktycznie troszkę wysusza twarz.
Jedyny minus- specyficzny zapach, który czuję dosyć długo, lecz można się przyzwyczaić. Mój facet ostatnio powiedział, że pachnę jak kurczaczek ;)
Ogólnie polecam, warto spróbować :)

Używam tego produktu od: ok.1 roku

fajniusi

Kremik rzeczywiscie nadaje ladny kolorek twarzy, taka zlocista opalenizna. Uzywam go, bo z natury mam blada skore, a on spraiwia, ze moja cera wyglada na zdrowsza.
Co do wlasciwosci kremu to jest dosc tlusty wiec stosuje go po powrocie do domku i jak nigdzie nie zamierzam juz wychodzic, bo strasznie sie swiece pozniej. Zapach ma przyjemny, dopiero po pewnym czasie zaczyna wydzielac sie typowy samoopalaczowy smrodek.
Nie powoduje podraznien, ani pryszczy, raczej nie wysusza(ale na wysuszona skore nie stosuje go).
Produkt godny polecenia:)

Używam tego produktu od: okolo pol roku
Ilość zużytych opakowań: 1/3 pierwszego

ok

Według mnie to bardzo fajny kremik. Stosuję go na noc. Rano widzę efekt pięknej opalenizny delikatnej i naturalnej. Kremik bardzo mi pomógł kiedy chciałam wyrównać opaleniznę po wakacjach. Na twarzy robiłam sie blada a reszta ciała jeszcze była pięknie brązowa. Kremik świetnie to wyrównał i tak jak obiecuje producent zminimalizował używanie przeze mnie podkładu gdyż teraz twarz ma zdecydowanie lepszy koloryt. Plusem jest również to że nie spowodował powstawania pryszczy i nie wysuszył mi cery aczkolwiek specjalnie też jej nie nawilżył. Zapach znośny nie pachnie samoopalaczowo raczej cytrusowo ;)Ogólnie całkiem fajny kremik

Używam tego produktu od:miesiąca

Fajny kremik!!!

Ładnie brązuje, dobrze się wchłania, ma miłą,lekką konsystencję.
Efekt opalonej skóry jest widoczny już po jednej aplikacji, nie trzeba "dosmarowywać się" codziennie.
Stosuję go na noc, rano budzę się z gładką, ślicznie opaloną buźką ;-)
Odejmuję 1 gwiazdkę za zapach.

Używam tego produktu od:8 m-cy,sporadycznie
Ilość zużytych opakowań:kończę pierwsze

nie dla mnie

Nie przypadł mi do gustu. Brazuje bardzo delikatnie co uważam za zaletę, jednak wchłania się powoli, a może nawet wcale. Pachnie niestety samoopalaczowo. Wiecej go nie kupię.

Używam tego produktu od: początku lata

Nie dla mnie

Zgadzam się z opiniami kilku poprzedniczek - krem jest lepszy jako koloryzujący dodatek do jakiegoś innego kremu nawilżającego stosowanego na co dzień i tak też go używałam.

Efekt koloryzujący jest całkiem dobry: zbrązowienie daje delikatne, w sam raz dla jasnej karnacji, jaką mam. Efekt wygląda bardzo naturalnie.
Nie zostawia smug, schodzi równomiernie i praktycznie "niewidocznie", a żeby podtrzymać efekt opalonej buźki, wystarczy używać go co drugi dzień. Ja używałam zawsze na noc - nie brudził pościeli.
Zapach całkiem niezły jak na coś z zawartością DHA.

Niestety zauważyłam, że od jakiegoś czasu po każdej aplikacji bardzo piekły mnie oczy, zatem kolejny z kosmetyków, który mnie uczulił. Cóż, taki lajf alergiczki...
Ale dla osób zdrowych może być całkiem niezły.

Aha - raczej mało wydajny (jak dla mnie).