Perłowe jedwabne cienie w kulkach

Perłowe jedwabne cienie w kulkach

Kremowe cienie o jedwabnej konsystencji, w modnych odcieniach nadadzą oczom głębie spojrzenia. Nie rozmazują się, zachowują intensywny kolor przez cały dzień. Eleganckie opakowanie świetnie wygląda w damskiej torebce, a dołączona pacynka pozwoli na poprawienie makijażu w każdych warunkach.
Cienie można nakładać za pomocą dołączonego dwustronnego aplikatorka lub poprostu palcem.
Szeroka gama kolorów, intensywność barw, delikatny perłowy połysk, subtelna i delikatna konsystencja, to tylko niektóre zalety zestawu.
Cienie występują w 6 zestawieniach kolorystycznych, m.in. odcienie brązu, pasteli, różu fioletu, niebieskiego.

Cena: 10,00 zł

nie,nie,nie i jeszcze raz nie!

Kiedy zamówiłam te cienie przez allegro(wyglądały mi na takie "słodziutkie" i takie śliczne kolorki),spodziewałam się nieco więcej niż ładnego wyglądu w opakowaniu.No i się porządnie rozczarowałam.Cienie błyskawicznie migrują do załamania powieki i są właściwie tylko tam.I co z tego,że opakowanie przyjemne,kolorki urzekające, jak jakość i trwałość są praktycznie do d...
Nie polecam.Dla mnie to wyrzucone pieniądze w błoto.Inne serie cieni Ruby Rose są o niebo lepsze.(Zwłaszcza seria perłowa Exclusive,która zasługuje nawet na 5 gwiazdek :-)

Używam tego produktu od:taaa...używam...
Ilość zużytych opakowań:kawałek 1

okropne!!!

Stracilam tylko pieniadze. Cienie sa okropne. Zazwyczaj cienie w kremie nie maja dlugiej zywotnosci, ale te to juz przesada. Pomalowalam sie nimi i nie wyszlam jeszcze z domu a juz sie zrolowaly. To bylo jakies 20 min. po malowaniu.

Używam tego produktu od: jeden raz potem kolejny, aby dac im szanse, czyli w sumie dwa razy uzylam ich.
Ilość zużytych opakowań:troche jednego.

BEZNADZIEJA

jak w tytule -CiENIE SA BEZNADZIEJNE.CIEZKO JE SIE NAKLADA I NIEROWNOMIERNIE.Zlewaja sie po 15min.Zwykle cienie ruby rose tez sie zlewaja ale na bazie inglota trzymaja sie dosc dlugo.A te sa poprostu najgorszymi cieniami jakich uzywalam

Studio fryzur kłos jak Olivia Wilde

OK

To są moje pierwsze cienie w kremie, więc nie mam porównania. Nałożone na samą powiekę utrzymują sie bardzo krótko. Jednak nałożone na cień w kamieniu utrzymują się nawet parę godzin. Mam paletkę w odcianiach brązów, które idealnie nadają się na policzki i usta:-) Ogólnie uważam, że są fajne.

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego
Recenzja: ...

Raczej nie dla mnie

Załuję, bo cienie są naprawdę ładne, jeśli ktoś lubi delikatny efekt (bo intensywnego się z nimi nie osiągnie). Niestety, bardzo szybko rozmazują się i zbierają w załamaniu powieki. To typowe dla cieni w kremie, nadają się więc raczej do osób z suchą skórą, podobno u nich wytrzymują dłużej. Ja takiej skóry nie posiadam.
Nakładając na bazę, choćby z sypkiego cienia, można ich trwałość trochę przedłużyć.
Ja używam ich czasem na usta (róż) lub policzki (złoty, róż, biały) - ładnie opalizują.
Posiadam błękity i pastelowe kolorki (złoty, róż, zieleń i coś tam jeszcze) obydwa zestawy są bardzo ładne

kolory bardzo ładne, opakowanie też. nie mam do tego kosmetyku żadnych zastrzeżeń poza jednym (typowy problem dla cieni w kremie): już po kilkunastu minutach cień zaczyna się rozmazywać szczególnie w załamaniu powieki. jeżeli kotś lubi tego typu cienie, to naprawde polecam, a dodatkowo jeszcze cienie tej samej firmy, w "wierzyczce" eyeshadow cream tower.