Perłowe jedwabne cienie w kulkach

Perłowe jedwabne cienie w kulkach

Kremowe cienie o jedwabnej konsystencji, w modnych odcieniach nadadzą oczom głębie spojrzenia. Nie rozmazują się, zachowują intensywny kolor przez cały dzień. Eleganckie opakowanie świetnie wygląda w damskiej torebce, a dołączona pacynka pozwoli na poprawienie makijażu w każdych warunkach.
Cienie można nakładać za pomocą dołączonego dwustronnego aplikatorka lub poprostu palcem.
Szeroka gama kolorów, intensywność barw, delikatny perłowy połysk, subtelna i delikatna konsystencja, to tylko niektóre zalety zestawu.
Cienie występują w 6 zestawieniach kolorystycznych, m.in. odcienie brązu, pasteli, różu fioletu, niebieskiego.

Cena: 10,00 zł

nie,nie,nie i jeszcze raz nie!

Kiedy zamówiłam te cienie przez allegro(wyglądały mi na takie "słodziutkie" i takie śliczne kolorki),spodziewałam się nieco więcej niż ładnego wyglądu w opakowaniu.No i się porządnie rozczarowałam.Cienie błyskawicznie migrują do załamania powieki i są właściwie tylko tam.I co z tego,że opakowanie przyjemne,kolorki urzekające, jak jakość i trwałość są praktycznie do d...
Nie polecam.Dla mnie to wyrzucone pieniądze w błoto.Inne serie cieni Ruby Rose są o niebo lepsze.(Zwłaszcza seria perłowa Exclusive,która zasługuje nawet na 5 gwiazdek :-)

Używam tego produktu od:taaa...używam...
Ilość zużytych opakowań:kawałek 1

okropne!!!

Stracilam tylko pieniadze. Cienie sa okropne. Zazwyczaj cienie w kremie nie maja dlugiej zywotnosci, ale te to juz przesada. Pomalowalam sie nimi i nie wyszlam jeszcze z domu a juz sie zrolowaly. To bylo jakies 20 min. po malowaniu.

Używam tego produktu od: jeden raz potem kolejny, aby dac im szanse, czyli w sumie dwa razy uzylam ich.
Ilość zużytych opakowań:troche jednego.

BEZNADZIEJA

jak w tytule -CiENIE SA BEZNADZIEJNE.CIEZKO JE SIE NAKLADA I NIEROWNOMIERNIE.Zlewaja sie po 15min.Zwykle cienie ruby rose tez sie zlewaja ale na bazie inglota trzymaja sie dosc dlugo.A te sa poprostu najgorszymi cieniami jakich uzywalam

Zrób sama kosmetyk - tonik na trądzik

OK

To są moje pierwsze cienie w kremie, więc nie mam porównania. Nałożone na samą powiekę utrzymują sie bardzo krótko. Jednak nałożone na cień w kamieniu utrzymują się nawet parę godzin. Mam paletkę w odcianiach brązów, które idealnie nadają się na policzki i usta:-) Ogólnie uważam, że są fajne.

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego
Recenzja: ...

Raczej nie dla mnie

Załuję, bo cienie są naprawdę ładne, jeśli ktoś lubi delikatny efekt (bo intensywnego się z nimi nie osiągnie). Niestety, bardzo szybko rozmazują się i zbierają w załamaniu powieki. To typowe dla cieni w kremie, nadają się więc raczej do osób z suchą skórą, podobno u nich wytrzymują dłużej. Ja takiej skóry nie posiadam.
Nakładając na bazę, choćby z sypkiego cienia, można ich trwałość trochę przedłużyć.
Ja używam ich czasem na usta (róż) lub policzki (złoty, róż, biały) - ładnie opalizują.
Posiadam błękity i pastelowe kolorki (złoty, róż, zieleń i coś tam jeszcze) obydwa zestawy są bardzo ładne

kolory bardzo ładne, opakowanie też. nie mam do tego kosmetyku żadnych zastrzeżeń poza jednym (typowy problem dla cieni w kremie): już po kilkunastu minutach cień zaczyna się rozmazywać szczególnie w załamaniu powieki. jeżeli kotś lubi tego typu cienie, to naprawde polecam, a dodatkowo jeszcze cienie tej samej firmy, w "wierzyczce" eyeshadow cream tower.