Crisan, Szampon przeciwłupieżowy

Crisan, Szampon przeciwłupieżowy

Crisan, dzięki zawartości wyciągu z rumianku, prowitaminy B5 oraz aktywnego składnika przeciwłupieżowego, łagodnie pielęgnuje skórę głowy i skutecznie uwalnia włosy nawet od uporczywego łupieżu.
Prowitamina B5 nawilża skórę głowy i włosy oraz nadaje włosom połysk i puszystość.
Naturalny wyciąg z rumianku łagodzi podrażnienia skóry. Aktywny składnik przeciwłupieżowy hamuje rozwój mikroorganizmów.
Crisan występuje w kilku wersjach uwzględniających wymagania różnego rodzaju włosów - m.in. do wrażliwej skóry głowy, szampon 2 w 1, oraz wersja intensywna, opracowana z myślą o szczególnie uciążliwym łupieżu.

Cena: ok. 9 zł / 250 ml

nie!!!

Koszmar!!!
Kupiłam go kiedyś na wyjazd wakacyjny,żeby nie męczył mnie łupież.Mój łupież jest taki nieduży nieustannie,ale co jakiś czas robi się strasznie denerwujący i widoczny:/ Użyłam tego szamponu i ...już po pierwszym użyciu łupież po prostu sypał mi się z głowy! W życiu takiego strasznego nie miałam:/:/:/ Oczywiście po jakichś dwóch użyciach wywaliłam szampon do kosza...
Nie wiem,być może mam jakieś uczulenie na niego,ale żeby szampon przeciwłupieżowy AŻ TAK uczulał?!

Używam tego produktu od:jeden jedyny raz i nigdy więcej!
Ilość zużytych opakowań:

Skuteczny

Kupuję go od paru lat, ze względu na skuteczność. Zawsze mam w łazience butelkę Crisanu- nie, żeby był rewelacyjny, ale pomógł mi wiele razy, gdy miałam łupież wywołany np. niewłaściwym szamponem.

Jego plusy:
+ likwiduje łupież
+ łagodzi swędzenie skóry
+ dobrze oczyszcza

I minusy:
- włosy są mniej podatne na układanie
- pozbawia połysku( jak większość szamponów przeciwłupieżowych, jakich używałam)
- włosy są bardziej sztywne i suche niż po zwykłym szamponie

Nie używam go codziennie, teraz to już tylko kwestia profilaktyki- myję nim włosy raz na jakiś czas i nie mam problemu z łupieżem. Używam wariantu Intensywnego- może to dlatego włosy są matowe? Jako szampon przeciwłupieżowy, sprawdza się, natomiast z pielęgnacją jest gorzej- więc tylko 3*.

ilość zużytych opakowań: kilka