Problem Solvers, Maximum Treatment Cream (krem do twarzy na dzień i na noc)

Problem Solvers, Maximum Treatment Cream (krem do twarzy na dzień i na noc)

Krem odżywczy przeznaczony do okresowej pielęgnacji skóry wymagającej specjalnych zabiegów. Zawiera kolagen rzekomy i kompleks witaminowy, silnie nawilża skórę.

SUPER!

Krerm godny polecenia, dla skóry odwodnionej i zmęczonej, taka jak moja...efekt widać od razu rankiem w lustrze, promienniejsza i rozjaśniona cera...nie wierzyłam, że krem może tak zadziałać już za 1 razem po zastosowaniu. Nie podrażnia, ma delikatny świeży ale nie drażniący zapach. Dla mieszanych cer raczej na noc, bo jest dosyć "bogaty" ale nie jest tłusty! ja bardzo lubię ten krem i napewno nie raz jeszcze do niego wrócę.

Używam tego produktu od:3 lata

tak 3,5 *

Stosuję go na noc, bo na dzień wole kremy z filtrami lub nawilżajace, gdy jestem w domu.
Dośc gesty, solidny, odzywczy. Wchłania sie przyzwoicie, zostawia lekki film, który lubię na noc. Ma delikatny, pudrowy zapach. Nawilża, odzywia skórę. O zmarszczkach sie nie wypowiadam, ale krem jest niezły. Nie ma w nim nic porywajacego, bym go wyżej oceniła, ale przyzwoicie wypełnia swoje zadanie ;)

dobry

Używałam go w walce z rozszerzonymi naczynkami i muszę powiedzieć, że troszkę mi pomógł. :)Naczynka jakby zbladły i stały się mniej widoczne.Dodatkowo wygładził twarz, był lekki, przyjemny w stosowaniu. :)Pozostawiał leciutki film.

Quality Missala Jak dobierać perfumy

karmi skórę

Dobry krem odżywczo-regenerujący. Ma dosyć gęstą, tłustawą konsystencję i lekki zapach .. multiwitaminy. Po 2 - 4 tygodniach stosowania wyraźnie poprawia kondycję skóry (wydaje się "młodsza") - elastyczna, o wyrównanym kolorycie. Z poważniejszymi zmarszczkami radzi sobie gorzej (stosowała go również moja mama). Ponieważ stosuje się go na noc, istotne jest że skóra dobrze go toleruje (chociaż wchłania się średnio). Nie powoduje zatkania porów, opuchnięć.