Constance Carroll, Sea Shell Lip Gloss Palette (paleta błyszczyków)

Constance Carroll, Sea Shell Lip Gloss Palette (paleta błyszczyków)

Muszelki - paletka 7 błyszczyków do ust w różnych odcieniach. Zawierają wyciąg z aloesu, który ułatwia nakładanie i chroni delikatną skórę ust. Kształty przywołujące wspomnienia z wakacji. Dostępne 2 wersje kolorystyczne.

Cena: ok. 20 zł

Do pooglądania

Kupiłam tę paletkę już kilka lat temu,dokładnie zachęciły mnie śliczne kolory i kształty błyszczyków,jednak po rozpakowaniu miałam taką minę - :O ...:/
Nie nawilżały w ogóle ust,praktycznie nie były wcale widoczne,złoty jakoś tam delikatnie się świecił,różowy na landrynkowo,a poza tym wszystkie bezbarwne,znikały migiem po nałożeniu.Wywaliłam 25 zł w błoto :/ Te błyszczyki są dobre tylko do postawienia i oglądania,jakie to śliczne kształty i kolory,serio.Leżały mi w szufladzie,w końcu wywaliłam.

Używam tego produktu od:3 lat
Ilość zużytych opakowań:1 niecałe

muszelki

Ja też skusiłam się fajnym opakowaniem i niską ceną, a także reklamą w szasopiśmie "na kazdy dzień tygodnia inny błyszczyk". Błyszczyki spełniły moje oczekiwania: mają ładnie kolory, łatwo je rozprowadzać. Są świerze i dziewczęce, napewno nie eleganckie, ale przecież o to właśnie chodzi w tego typu kosmetykach. Bardzo fajna rzecz, a opakowanie cudne.

nie polecam :(

Paletkę tą dostałam na urodziny, ale wcześniej już mi się spodobała i nawet chciałam ją kupić. NIetsety obdarowujący nie bardzo trafił w zestaw kolorystyczny - dostałam błyszczyki z przewagą ciemniejszych kolorów. :( :( :( :(
Wracając do samego błyszczyka to nie jest to dobry produkt. Jest bardzo (za bardzo!!) klejący. na ustach się wałkuje. Ciężko się rozprowadza. Jest bardzo nietrwały. Znika proktycznie zaraz po nałożeniu :(
NIetsety blyszczyki wyglądają jednynie dobrze w pudełeczku i to jest ich jedyna zaleta :( :(