Eva Natura Bursztyn, Sól do kąpieli energizująco-odświeżająca z biokompleksem bursztynu

Energizująca ciało i umysł sól do kąpieli pochodząca z naturalnych złóż o optymalnej zawartości mikro- i makroelementów. Sól wzbogacono dodatkiem biokompleksu bursztynu o właściwościach energizujących i pobudzających naturalne procesy regeneracji zachodzące w skórze. Kąpiel z dodatkiem soli bursztynowej wpływa korzystnie na psychikę, poprawia krążenie i przywraca siły nawet po najbardziej męczącym dniu.

Cena: ok. 6-7 zł / 750 g

bez szału

Produkt ten kupiłam z racji tego, że postanowiłam skompletować wszystkie sole kąpielowe tej formy.
Brakuje mi jeszcze lawendowej, a spośród tych które mam (czyli len i jodła) ta mnie rozczarowała.

Zapach owszem bardzo łany, ale tylko w pojemniczku. Wsypana do wody traci go.

Kolor- hmm... żółty żółciutki, nie muszę mówić z czym mi się kojarzy...

Zastrzyku energii po kąpieli w niej nie odczuwam, ot dodatek zmiękczający wodę, i przyznam że zmiękcza- fakt. Efektu pielęgnującego skórę również nie zauważyłam.
No i żebym nie była taka krytyczna wobec mojej ulubionej firmy kosmetyczne cena jak wszystkich ich produktów przyzwoita, a i dostępność się poprawia, bo spotkałam ją ostatnio w Naturze i moim wielobranżowym sklepie osiedlowym.

Nad pojemniczkiem nie będę się tu rozwodzić- ot zwykły słoiczek jak na każdą sól.
Ekonomiczna nie jest, bo żeby poczuć zapach w łazience lub na skórze musiałabym chyba wsypać pół pojemniczka.

Podsumowując- jeśli decydujecie się na kupno soli z Polleny ta na pewno odradzam- za to polecam lnianą, nad która mogę zachwycać się godzinami:D
i z całej linii bursztynowej jest to chyba najbardziej nieudany kosmetyk, a szkoda...

Może być

Kupiłam, bo od dawna miałam na nią ochotę. Ma parę zalet, ładnie pachnie (acz w wodze zapachu nie wyczuwam), dobrze się rozpuszcza (nawet w chłodnej wodzie), jest tania. Niestety, niezbyt wydajna, jak większość kosmetyków tego typu. Chyba wolę jednak sole do kąpieli Aparta.

Używam tego produktu od: Dwa tygodnie
Ilość zużytych opakowań: Jedno

Noo,nawet.

Nooo fajnie pachnie,koloryzuje wodę ale zero piany... żaden specjalny efekt zapachowy ale faktycznie,ładnie pachnie. Żółty kolor wody jest eeekstraaa :DDD Wypróbujcie sobie,faktycznie odświeża i energizuje i przede wszystkim nie wywołuje reakcji alergicznych-warto.

Max Factor 3

Żadna rewelacja

Sól pachnie ładnie, ale trochę chemicznie. Woda z nia ma nienaturalny kolor. Nie rozpuszcza się dobrze i na dnie pozostaja kryształki. Skóra po takiej kąpieli wcale nie jest rewelacyjna. Ogólnie nie polecam.

Dla mnie ok

Ładnie pachnie
barwi wodę
dobrze się rozpuszcza
nie brudzi wanny
zmiękcza wodę - odczułam dużą różnicę (mieszkam w bloku)
wygładza skórę
nie wysusza
niska cena
jak to sól - mało wydajna

ogólnie polecam

Używam tego produktu od: kilka tygodni
Ilość zużytych opakowań:2/3

Zawiedziona

Sól pięknie pachnie i ma ładny kolor. Ale niestety tylko w pudełku. Po wsypaniu do wanny zapach ulatnia się całkowicie, woda ma kolor rdzawy. "Energetyzująca ciało i umysł" - w moim przypadku ani jedno, ani drugie.

Używam tego produktu od: tygodnia

Bubel :-/

Jakoś nie oczarowała mnie ta sól kąpielowa. Zapach ładny, lecz chemiczny. Po wsypaniu do wody zaraz gdzieś ucieka. Męczę ją od ponad roku i mam jeszcze ponad połowę, bo nie ciągnie mnie do używania jej. Nie polecam!

OK

Jak dla mnie w tym przedziale cenowym jest produktem bardzo dobrym. Za 6 zł nie można spodziewać się chyba spektakularnych efektów. Zapach, jak to zapach, zawsze zmacniany jest sztucznie, ale przynajmniej nie pachnie jak tandenty odświeżacz powietrza wyprodukowany dla jakiegoś marketu. Jest przyjemny. Barwa wody jak to moja poprzedniczka napisała zgodna z kolorem wody, aczkolwiek daleko jej do koloru "zardzewiałej". mieszkam na parterze i to chyba jakaś pomyłka. Jeśli tak miałaby wyglądać woda z zardzewiały rur to byłabym nawet zadowolona.

W działaniu jest OK. Lekko peelingujeskórę podczas kąpieli, a co za tym idzie - wygładza. Skład jest czytelny dla każdego prawie użytkownika tego kosmetyku więc to raczej dodatkowy plus. Nie ma tam za wiele chemii.

Aż tak żle nie jest,,,,

Cecha charakterystyczna wszystkich soli tej firmy to sztuczne, chemiczne zapachy. Chyba najładniej pachnie jeszcze len ( ale ten JASNY, broń Boże ciemny!!!-są dwa rodzaje lnu w wydaniu tej firmy!!)Ta sól też owy zapaszek chemiczny posiada,stwierdzenie , że go nie ma wcale jest nieporozumieniem. Barwi wodę na kolor adekwatny do zawartości, ale przecież tego można się spodziewać!!Co do właściwości po wielokrotnym użyciu można zaobserwować znaczne wygładzenie się skóry, która przybiera jednolity koloryt, ale tak pewnie działa każda sól, bo w końcu sól to sól. A więc podsumowując ogromny minus to zapach , nieco wysusza tez skórę. Znalazłam sól dającą tak samo dobre efekty a mająca o niebo lepsze wonie.Ale ta nie jest aż tak beznadziejna...

Tak na mrginesie, kiedy dobrze wymiesza się sól z wodą ( jak zaleca producent) to nie ma mowy o złym rozpuszczeniu!

kiepsko,kiepsko

Atrakcyjna cena, ciekawa nazwa i obiecujące działania przekonały mnie do kupna tej soli. Jednak te ostatnie nie za bardzo się sprawdziły :( Wsypuję nakrętkę pod strumień wody, woda robi się nieprzyjemnie żółto- pomarańczowa (tak jakby leciała woda z osadem z rur - fuj :( ) Sól nie ma zapachu )a szkoda:() NIe zauważyłam też, niestety, żadnego działania odświeżąjąco - energetyzującego :( :( Zauważyłam natomiast, że sól wysuszyła mi trochę ciałko :( oj nie ładnie, nie ładnie!Sól nie rozpuszcza się całkowicie w wodzie - często czuję w wannie pod sobą resztki nierozpuszczonej soli :D - jakbym siedziała w wodze na piasku :P :P Poza tym nie jest bardzo wydajny.