18.URODZINY Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy
Statystyki: + Dodaj produkt + Dodaj Look

Mystic Road EDT

Mystic Road EDT

Średnia ocena użytkowników: 3,3 /5

Kategoria
Marka
Pojemność 50 ml
Cena 25,00 zł

Opis produktu

Zgłoś do moderacji

Głęboki korzenny zapach, słodkawy, dlatego może zdawać się nieco mdlący jeśli jest wąchany wprost z butelki, ale "ulatniając się" z mężczyzny jest już delikatniejszy, bardziej rozproszony, ciepły, przez co pasuje raczej do okresu jesienno-zimowego.Osobiście wolę męskie zapachy które są bardziej świeże , "morskie", ale musze przyznać że to kwestia gustu,natomiast woda ta w swoim rodzaju jest bardzo elegancka i trwała, Wolę MYstic Road od Cool Shadow, który jest jest na pewno lżejszy ale za to trudny do określenia,jest mieszanką nie wiadomo jaką:) Bardzo wysoką notę daję MYSTIC ROAD za trwałość, która jest aż zaskakująca, w takiej grupie cenowej.

Cena: ok. 25 zł / 50 ml

Recenzje 3

Średnia ocena użytkowników: 3,3 /5

3 /5

Nie wie, czy kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

mięta+cynamon

Kupiłam tę wodę dla męża, do używania na codzień. Zachęciły mnie do kupna dwie nuty, wyjęte jakby ze sprzecznych ze sobą światów - mięta i cynamon, miałam więc nadzieję, że ten zapach będzie jakiś taki inny niż wszystkie. Niestety, tę oryginalną mieszankę czuć tylko na początku, potem zapach staje się zwyczajny, klasyczny, bez zachwytów nad jego oryginalnością. A szkoda. Trwałość też jest słaba, zaś cena bardzo niziutka.
Butelka nie zachwyca, jakaś taka amerykańska z lat 50 tych;)
ilość zużytych opakowań: mąż zaczął pierwszą 50-tkę

2 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

ciekawostka;)

znam, kolega używał. No cóż, pierwsze Coty za płoty mówi stare przysłowie, więc nie dziwi mnie radosna ocena. Ale żeby zaraz stawiać to na równi z Aqua di Gio, to chyba lekkie nieporozumienie. Moja ocena uwzględnia wyjątkowo korzystne właściwości cenowe, choć w sumie jest to zawyżanie noty i sprzeczne z przyjętym tutaj punktem odniesienia.

5 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

polecam

Teraz punkty:) Oceniam jak najwyżej ze względu na to że jak na wodę nieekskluzywnej marki jest na naprawdę przyzwoitym poziomie i dostępny na każdą kieszeń:)

Najaktywniejsze recenzentki

 1. 1

  1
  produktów

  40
  recenzji

  400
  pochwał

  10,00

 2. 2

  24
  produktów

  108
  recenzji

  281
  pochwał

  9,76

 3. 3

  28
  produktów

  74
  recenzji

  290
  pochwał

  8,86

Zobacz cały ranking