Mystic Road EDT

Mystic Road EDT

Głęboki korzenny zapach, słodkawy, dlatego może zdawać się nieco mdlący jeśli jest wąchany wprost z butelki, ale "ulatniając się" z mężczyzny jest już delikatniejszy, bardziej rozproszony, ciepły, przez co pasuje raczej do okresu jesienno-zimowego.Osobiście wolę męskie zapachy które są bardziej świeże , "morskie", ale musze przyznać że to kwestia gustu,natomiast woda ta w swoim rodzaju jest bardzo elegancka i trwała, Wolę MYstic Road od Cool Shadow, który jest jest na pewno lżejszy ale za to trudny do określenia,jest mieszanką nie wiadomo jaką:) Bardzo wysoką notę daję MYSTIC ROAD za trwałość, która jest aż zaskakująca, w takiej grupie cenowej.

Cena: ok. 25 zł / 50 ml

mięta+cynamon

Kupiłam tę wodę dla męża, do używania na codzień. Zachęciły mnie do kupna dwie nuty, wyjęte jakby ze sprzecznych ze sobą światów - mięta i cynamon, miałam więc nadzieję, że ten zapach będzie jakiś taki inny niż wszystkie. Niestety, tę oryginalną mieszankę czuć tylko na początku, potem zapach staje się zwyczajny, klasyczny, bez zachwytów nad jego oryginalnością. A szkoda. Trwałość też jest słaba, zaś cena bardzo niziutka.
Butelka nie zachwyca, jakaś taka amerykańska z lat 50 tych;)
ilość zużytych opakowań: mąż zaczął pierwszą 50-tkę

ciekawostka;)

znam, kolega używał. No cóż, pierwsze Coty za płoty mówi stare przysłowie, więc nie dziwi mnie radosna ocena. Ale żeby zaraz stawiać to na równi z Aqua di Gio, to chyba lekkie nieporozumienie. Moja ocena uwzględnia wyjątkowo korzystne właściwości cenowe, choć w sumie jest to zawyżanie noty i sprzeczne z przyjętym tutaj punktem odniesienia.

polecam

Teraz punkty:) Oceniam jak najwyżej ze względu na to że jak na wodę nieekskluzywnej marki jest na naprawdę przyzwoitym poziomie i dostępny na każdą kieszeń:)