Organza Indecence, Sensual Body Cream (Silnie nawilżający krem do ciała)

Organza Indecence, Sensual Body Cream (Silnie nawilżający krem do ciała)

Luksusowy krem o bogatej konsystencji, silnie nawilżający skórę - zmiękcza ją, głęboko odżywia, nasycając ją zapachem Organzy Indecence.

MÓJ SKARB !

Jest tylko jeden zapach za który oddałabym wszystkie inne, tylko jeden, w którym mogłabym się kąpać niczym Kleopatra w mleku, który zabrałabym w kosmos i na bezludną wyspę, to Organza Indecence :love: i w związku z tym sprawą oczywistą jest, że nie mogło byc inaczej, tylko musiałam stać się posiadaczką produktów z linii uzupełniającej.
Krem do ciała jest absolutnie wspaniały !
Ma lekką konsystencję, łatwo się rozprowadza, szybko wchłania, nawilża, odrobinę natłuszcza skórę i pozostawia piękny, wyrazisty zapach, który jednak nieco różni się od wody perfumowanej - jest cięższy, bardziej kadzidlany, wyłania się "mroczna strona śliwki", a cynamon dyskretnie pobrzmiewa sobie w tle.
Gdy mam go na sobie, odczuwam nieodparte wrażenie, że unosi się nade mną pachnąca chmura, bowiem zapach jest mocny i długotrwały.
Pomijam fakt, że używanie tego cuda to prawdziwa przyjemność, luksus i rozkosz dla zmysłów.
Dodatkowym atutem jest wydajność - wystarczy niewielka ilość by rozpieścić swe ciało i nadać mu zmysłową woń.
Cieszę sie wielce, że go mam :D
Jedym słowem - rewelacyjny produkt !

Kocham OI :love: dla mnie to prawdziwy ideał i przykro mi strasznie, że została wycofana...
Do głębokiej rozpaczy doprowadza mnie czasem pojawiająca się ponura myśl, że być może kiedyś całkowicie jej zabraknie, jednak światełkiem w tunelu staje się fakt, że posiadam swoją osobistą gromadkę , która będzie mnie pocieszać i zostanie ze mną jeszcze przez jakiś czas :-)

Cudowny...

Aż się dziwię, że jeszcze nie oceniłam tego cudu! Właściwie mogłabym powtórzyć opinie Wizażanek spod spodu ;) Krem jest cudowny! Zapach utrzymuje się bardzo długo, doskonale pielęgnuje, nie klei się i nie przeszkadza.
Na tak upalne lato jak teraz, zastosowałam pewien patent (co może być poczytane jako profanacja, ale co tam). Otóż dodaję nieco kremu OI do mleczka Bielendy "Powitanie z Afryką" (bardzo podobnym zapachowo, choć bez tej klasy i trwałości, niestety..) mieszam i tym samym otrzymuję bardziej subtelny zapach, który nawet w największe upały nie zmęczy. Dodatkowa korzyść - oszczędzam krem, bo nawet przy jego superwydajności, kiedyś zobaczę dno słoja, nad czym boleję okropnie.
Zupełnie nie rozumiem jak można wycofać tak piękną serię pozostawiając na rynku inne żałosne gnioty?!

Uzależnieniajacy rytuał...

Dla kobiet zakochanych w Organzie Indecence. I tych, które chcą ją odkryć. Obecnie( po nieodżałowanym wycofaniu OI) dostępny na Ebay ( czasami:(. Krem wspaniale nawilża, myślę, że nawet bardzo sucha skóra będzie aksamitna i nawilżona. Zapach...z całej linii kąpielowej ( mam jeszcze żel do kapieli i taki balsam z rozświetlajacym srebrzystym pyłkiem) zapach kremu jest najintensywniejszy i najbardziej głęboki.W zasadzie mogłabym już nie używać samej OI, mając to cudo na sobie. Często używam na noc. Mój mężczyzna go uwielbia.Jest naprawdę wydajny, co stanowi pewne pocieszenie z uwagi na trudności ze zdobyciem.Opakowanie ma tę zaletę, że mozna zużyć cenny krem do ostatniej kropli:)

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:W trakcie pierwszego.

Botoksu zastosowania

Wspaniały!

Cudowny, wspanialy, prawdziwie zmysłowy krem :) Ponieważ już od jakiegoś czasu przeżywam prawdziwą fascynację Organzą Indecence, musiałam mieć ten krem. Nie ukrywam że do zakupu skusiła mnie spora przecena w perfumerii - Organza Indecence właśnie znika z perfumerii i można ją kupić za niższą cenę. Krem ma śmieszną, dość leistą konsystencję, i pachnie zmysłowo kadzidłem i wanilią - powiem szczerze, że wydaje mi się iż sam krem pachnie nieco inaczej niż woda perfumowana - pachnie mniej waniliowo, a bardziej mrocznie :) jest niesamowity, po prostu. Zapach jest niesamowicie trwały na skórze, czuję go przez cały dzień. Dodatkowy plus to bardzo dobre właściwości pielęgnacyjne - przeważnie perfumowane mleczka średnio nawilżają, ale ten krem dobrze odżywia i wygładza skórę. Wchłania szybko, zostawiając delikatny film na skórze i oczywiście woal zapachu.
Produkt absolutnie niezbędny dla wszystkich miłośniczek tego pięknego zapachu (oszalałam na jego punkcie, przyznaję!). Wydajny, wystarczy niewielka ilość żeby się posmarować.
Kupilabym go pewnie ponownie ale nie będę mieć tej szansy - zapach jest wycofywany, już go więcej nie będzie (wielka szkoda)