Solutions, Advanced Night Support, Skin Revitalising Formula

Solutions, Advanced Night Support, Skin Revitalising Formula

Bogate serum rewitalizujące cerę podczas snu, czyli w czasie kiedy najlepiej ona przyjmuje wszystkie składniki odżywcze. Zawiera witaminy A, E, C - rozświetla, nawilża i pielęgnuje. Nadaje się do każdego typu cery.

Cena: ? zł / 30 ml

Warty zakupu

Prawdę mówiąc troszkę dziwią mnie niektóre niepochlebne komentarze na temat tego kosmetyku,ponieważ jest całkiem niezły.Tym bardziej ,że to tak nielubiany Avon.Moim zdaniem ma więcej zalet niż wad.Zacznę od tego,że działa zbawiennie na skórę podczas snu.Ujednolica koloryt,rozjaśnia,sprawia,że nawet o szóstej rano twarz wygląda na wypoczętą.Do tego pomaga przy comiesięcznych niespodziankach.Wszelkie pryszcze stają się po prostu mniej widoczne.Szybko się wchłania dzięki czemu można prawie od razu nałożyć krem na noc.Z wydajnością też jest nienajgorzej , gdyż starcza na ok 3 miesiące codziennego stosowania.Pompka faktycznie potrafi się zaciąć ,ale to raczej specyfika takich opakowań bezwzględu na firmę.
Zapach mi nie odpowiada.Aromat ten sam co w dawnym olejku do kąpieli Avonu SSS z serii leśnej.Ble.
Uważam ,że jest wart wydanych pieniędzy.Zaryzykuję nawet stwierdzenie ,że jako kosmetyk pielegnacyjny przynosi większe korzyści niż krem na noc Clarinsa Multi -Active Nuit Prevention Plus.Specjalnie sprawdziłam i w tym czasie kiedy używałam próbki owego kremu czyli przez ok. tydzień, nie smarowałam się serum.

Niezauważalny efekt

Stosuję go, stosuję i stosuję, bo jest bardzo wydajny;) to plus dla osób, którym to serum przypadło do gustu. Mi niestety nie.
Nie cierpie jego zapachu, kosmetyk wchłania się szybko dlatego nie zdązy mnie zdenerwować, a już go nie widzę na buzi;) problem w tym, że sporo od niego oczekiwałam, a nie widzę żadnej poprawy...:] Przeciętniak!

super efekt

Bardzo dobry kosmetyk, godny polecenia. Plusy: szybko się wchłania, skóra jest po nim bardzo ładna, wypoczęta rozjaśniona. Z minusów: wodnista konsystencja, trochę się klei, rozpryskuje podczas nakładania.

małgorzata kożuchowska o nowym zapachu avon

nic nie warte

same minusy widze w tym produkcie-nie nawilża, klei sie, cięzko sie go nakłada bo jego zawartośc rozpryskuje sie na całą dłoń i nie tylko:( pompka lubi sie zacinać i w ogóle produkt nie jest wart swojej ceny.

***

Serum w mojej kosmetyczce znajduje się już od dawien dawna, bez mała roku czasu. W zgłoszeniu nie umieściłam przez to jego ceny, gdyż dokładnie nie byłam w stanie jej sobie przypomnieć. Niemniej jednak o ile dobrze pamiętam kwota ta nie przekroczyła 40 zł. (oczywiście na promocji :)
Serum zamknięto w małej, stosunkowo ciężkawej buteleczce wykonanej ze specyficznego materiału, nie jest to szkło, niemniej jednak materiał je imintujący. Pompka, plastikowa, ma tendencje do przycinania się.
Samo serum ma baaardzo wodnistą konsystencję, pompka 'wypryskuje je' i w efekcie zamiast na dłoni, specyfik jest na wannie, umywalce i lustrze. Dlatego już za brak komfortu aplikacji odejmuję jedną gwiazdkę.
Serum ma czerwonawe zabarwienie, aczkolwiek nałożone na twarz staje się zupełnie niewidoczne. Błyskawicznie wchłania się w skórę, jednakże pozostawia po sobie lepką warstewkę. Zazwyczaj nakładam na nie krem intensywnie nawilżający i wówczas ta niedogodność nie ma większego znaczenia.
Serum faktycznie przy regularnym stosowaniu rozjaśnia i rozświetla cerę. Skutecznie odżywia ją witaminami. Niemniej jednak nie nawilża i za ten brak nawilżenia odejmuję kolejną gwiazdkę. Aby skóra wyglądała naprawdę świetnie następnego dnia, muszę wesprzeć je jakimś nawilżaczem.
Generalnie jestem z niego raczej zadowolona. Aczkolwiek nie na tyle, żeby ten zakup powtórzyć.