Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy

Oriflame, Royal Velvet, Mleczko do demakijażu

Oriflame, Royal Velvet, Mleczko do demakijażu

Kremowe mleczko wzbogacone o naturalne olejki usuwające zanieczyszczenia, olej z masłosza, który łagodzi podrażnienia skóry. Delikatnie oczyszcza i nawilża skórę. Zawiera izoflawony o działaniu ujędrniającym.

wymaga użycia przemocy :)

Właśnie zmywam nim sobie makijaż :) Od razu więc spieszę poskarżyć, że mleczko jest gęste i nie chce wyłazić z opakowania. Ale to może dlatego, że już mi się kończy.
Jest dosyć wydajne. Ładnie, subtelnie pachnie, dobrze się rozprowadza po twarzy. Ma bogatą konsystencję, mogę nawet powiedzieć, że lekko natłuszcza. Po zmyciu twarzy skóra jest napięta, jak po maseczce liftingującej.
Mam wersję w nowym prostokątnym opakowaniu, które jest bardzo przyjemne dla oka. Niestety po jakimś czasie jest wklęśnięte ze wszystkich stron od wyduszania mleczka ze środka. Przy używaniu tego mleczka duże nakłady siły fizycznej są niezbędne, co na dłuższą metę jest męczące.
Mleczko jest dobre, ale jego jakość mimo wszystko nie usprawiedliwa tak wysokiej ceny (nawet w promocji). Nie żałuję zakupu, bo bardzo przyjemnie mi się go używa, ale raczej nie zainwestuję w ten produkt ponownie.

niezłe, ale za co ta cena?

Dobre mleczko, ale - podobnie jak tonik z tej serii - bez specjalnych zalet, które mogłyby uzasadnić cenę tego produktu. <BR>Raczej do skóry potrzebującej lekkiego natłuszczenia.<BR>Mleczka z klasycznych linii Oriflame (oczywiście tańsze) mają wg mnie nie gorsze właściwości. Podobnie jak polskie produkty, <BR>w jeszcze niższych cenach