Preparat do usuwania skórek

Preparat do usuwania skórek

Umożliwia usunięcie skórek wokół paznokcia. Nałożyć na nabłonek i po 2-3 min. usunąć patyczkiem.

Zero efektu

Nałożyłam na skórki i nic, zero jakiejkolwiek reakcji.. ;c To niestety nie usuwa skórek, nie działa wgl. Zapłaciłam chyba z 6 zł, a nie 3. Nie polecam

Używam tego produktu od: 2 dni

hahaha

Nie wie po co wydawać 3 złote :) Ładnie pachnie-nie powiem. i to tyle. Nałozyłam na skórki na kilka minut i efektu dokładnie żadnego:) W życiu nie da sie za jego pomoca usunąc skórek-trzeba je po prostu wycinań. Efektu zmiękczającego nie zauważyłam. 2 gwiazdki za zapach i za cenę

Ilość zużytych opakowań: zaczelam 1

Nie działa?

Dobrze, że jest tani (3 zł), bo plułabym sobie w brodę, że kupiłam coś, nie przeczytawszy opinii na KWC ;) Z zalet można powiedzieć tyle, że nie spływa i dobrze się go nakłada. Troszeczkę, minimalnie zmiękcza skórki. Generalnie efekt marny, raczej nie polecam.

Wibo na wiosnę 2015

dobry!

Dobry!

Nie działa :P

Kupiłam ten preparat przez przypadek, ponieważ pomyliłam go z odżywka do paznokci... :D;) Nałożyłam go na te 3 minuty i nie zauważyłam efektu, poprostu nie działa!!! Jednak nawilzył troszke skórki wokół paznokcia, ale to przecierz nie jego zadanie :/ Po prostu nie ma po co kupowac !