Giorgio Armani, Emporio Homme (Woda toaletowa)

Giorgio Armani, Emporio Homme (Woda toaletowa)

Pierwszy zapach z serii Emporio - i najbardziej popularny. Kwintesencja męskości zamknięta w czarnej rurce. Zapach bardzo nowoczesny, dyskretny i elegancki. Orzeźwiający i energetyzujacy, a zarazem niezwykle zmysłowy. Przez długi czas unosi się nad skórą.

Nuta głowy - yuzu, szałwia, kardamon
Nuta serca - wetiweria
Nuta bazowa - drewno cedrowe, drewno sandałowe, drewno gwajakowe, piżmo

Rekomendacja
na dzień, na wieczór
Nuty
drzewne

Yuzu jaki fajny

Bardzo bobry, elegancki zapach, co tu więcej pisać kardamon, szałwia, w dalszych nutach wetiwer i gwajak. Niezwykle trwały i posiadający bardzo długi "ogon". Wspaniała ciepła baza drzewna, z taką klasa, rzadko już występuje w obecnych zapachach. Używam raczej w chłodniejsze dni,

Używam tego produktu od: od trzech lat
Ilość zużytych opakowań: pierwsza setka

zdecydowanie faworyt..

3 opakowanie(czarnego emporio) juz ma mój mąz a to świadczy o miłosci jego,mojej:)do tego zapachu..Jest obłędny ,sexowny,zmysłowy,subtelny,męski..mogłabym tak wyliczac bez końca..pomimo licznej kolekcji perfum(Hermes,Boss,Chanel,DG)ten zawsze powoduje że mam miękkie kolana..Nie jest ostry,nie jest nachalny .jest wzorem doskonałosci jak dla mnie i mojego powonienia..kiedy czuję go na mężu bądz inny facet mija mnie zostawiając po sobie zapach czarnego Emporio,wiem,ze mogłabym tak stac i tulic sie do tego zapachu:):)nie ma takiego pazura jak Hermes czy Chanel ale jest wygładzony tak subtelnie,tak męsko że moze bez pazura powalić nie jedna panią:)Piękny!!! Przyciąga wzrok nawet najbardziej opornych kobiet. Jest głęboki, dopracowany w każdym szczególe. Pięknie rozwija się na skórze w ciągu całego dnia (i nocy). Wyzwala skrywane dotąd uczucia, pozwala żyć pełnią, z dystansem do siebie i otoczenia. .Zapach natchniony współczesną męskością, naturalnie skrystalizowany..

Używam tego produktu od: oj juz długo

Klasyk...

Z tym zapachem spotykam się co jakis czas. Gdy byłem nastolatkiem zachwycił mnie (może dlatego, że Armani kojarzył mi się z przepychem, bogactwem, czyms dla mnie na tamte czasy niedostępnym). Dlatego pewnie ciułałem pieniądze na 30 ml. wtedy spodobały mi się nuty następujące po sobie: najpierw cytrusy do który powoli dochodziła trawa wetiweri, całosc kompozycji konczyła się najbardziej wyczuwalnym piżmem i cedrem. Jednakże już wtedy zauważyłem, że z trwałoscią jest kiepsko. Dlatego 30 ml poszlo bardzo szybko.
Kolejne podejscie do tego zapachu nastąpiło parę lat później, tym razem jednak 50 ml. Dokładnie jak za pierwszym razem, zapach ładny, elegancki, jednakże szybko się ulatniał.
Ostatnią butelkę 100 ml kupiłem jakis rok temu i nie mogę jej skonczyć. Emporio zaczyna mnie męczyć, źle się w nim czuję, wolę się psiknąc Adidasem Fresh Impact niż tymi perfumami z górnej półki. Wyczuwam w nich cos sztucznego, chemicznego wręcz, drażnią (a może to zmiana w ph skóry? nie wiem).
Dałem tym perfumom w ocenie 3,5 dlatego, że jest to pierwsza markowa woda toaletowa z którą miałem stycznosc, więc ocena ta również z sentymentu. Trochę w tym jest tez mojej winy, bo akurat ten zapach przeznaczony jest na wieczory, a idąc dalej bym powiedział, że na ważniejsze okazje, na pewno nie warto robić z niego monotonnego co dziennego psikadła, bo straci swój urok. Produkt mimo wszystko polecam, w koncu nie bez powodu nosi obok Code miano drugiego kultowego zapachu Armani.

Używam tego produktu od: 7 lat z przerwami

Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania (30 ml, 50
ml, 100 ml)

Mexx Look up now

jakto armani :)

ten zapach takze nalezy do moich ulubionych.. jest sexy, uwodzicielski, meski, swiezy... wart polecenia.. armani to geniusz perfumowy.. flakony emporio sa genialne..ale to pikus przy aromatach ;)

Używam tego produktu od: :*
Ilość zużytych opakowań: :*

Super

Zapach jest wpsanialy, podoba sie nie tylko tym, ktorzy lubia wyzej wymienione nuty zapachowe. Jak przystalo na porzadny perfum, zapach utrzymuje sie dlugo. Opakowanie jest bardzo poreczne, co jest szczegolnie wazne, jesli bierze sie perfum w podroz. Ogolnie polecam.

Ach ten kardamon!!!!!!

Dzis Walentynki.Moj maz dostal w prencie ten zapach.Zdecydowalam sie podarowac Emporio malzonkowi ze wzgledu na kardamon w tym zapachu.Mam ostatnio bzika na punkcie tej przyprawy a juz szczegolnie bierze mnie gdy jest uzyta w perfumach.
Wracajac do samego zapachu to jest bardzo przyjemna won,seksowna,taka przejsciowa miedzy swiezym a slodkim aromatem.Ten zapach jest niezwykle magnetyczny i przyciagajacy,seksowny.Kazdy facet,ktory nim pachnie lapie u mnie punkty.W przeciwienstwie do damskiej wersji ma dosyc slaba trwalosc,ale i tak warto sie skusic.Flakon nie powala mnie na kolana-prosty ascetyczny,nowoczesny-moze byc.

sa ladniejsze

kupilam mojemu mezowi, zapach podobal sie nam obojgu - tak na pierwszy niuch. Coz, po dluzszym czasie zaczal nuzyc, jest co prawda bardzo elegancki ale brak mu jakiejs drapieznosci. I ma w sobie jakas slodka nute ktora mnie osobiscie drazni.
Flakonik jest zachwycajacy. Byl pierwszym z tych "nieklasycznych" flakonikow ktore sa teraz tak modne.

Francja elegancja

Jak dodalem to nalezy takze go opisac. Flakon to niewlasciwe slowo. Ale niech bedzie - flakon to metalowa rurka zakonczona gumowym guzikiem. Pomysl bardzo ciekawy i wyglada niezwykle ekskluzywnie (ach ten blyszczacy metal) ale totalnie nie widac ile plynu zostalo. Chociaz zeby dno bylo szklane jak w bossie in motion. Ale taka uroda:)

Sam zapach jest niezwykle delikatny. To nie ten typ ze sie psiknie i dookola na kilka metrow czuc mocno i wyraznie. Gdzies ktos slusznie napisal ze to arystokracja wsrod zapachow. Dyskretny aleee bardzo elegancki. Jak sie go nosi to sie czuje jak ktos z wyzszych elit. Troszke drzewny, troszke swierzy - taki krystaliczny - zadnych cytryn i owoców, nie jest swidrujacy, nie robi halasu, poprostu towarzyszy. Nadaje sie na kazda okazje. Jesli chodzi o trwalosc to ta wynosi 3-4 godziny. No na ubraniu moze 5-6 ale w tym czasie jest caly czas piekny. POlecam niezmiernie - jak inne pozycje Armaniego

ohhh

Oh my God! Ile razy moj brat go zarzuci na siebie, tyle razy go czuc na korytarzu i w calym domu, a to tylko woda toaletowa. Zapach elegancji, klasyczny, ponadczasowy, zawsze sie podoba. Ale zeby naprawde byl taki jakim go opisuje musi sie troche rozwinac. Bo jak wacham buteleczke to czuje tylko las sosnowy. :)
Ale i tak mi sie podoba na moim bracie:)