Rilastil Intensive, Regenerating Cream [Crema Regenerante] (Krem regenerujący)

Rilastil Intensive, Regenerating Cream [Crema Regenerante] (Krem regenerujący)

Krem jest preparatem silnie regenerującym. Skutecznie chroni skórę przed szkodliwym wpływem wolnych rodników, tym samym zapobiegajac przedwczesnemu starzeniu się skóry. Koryguje istniejące zmarszczki, a także przeciwdziała pojawianiu się nowych. Stymuluje syntezę włókien kolagenowych oraz intensywnie nawilża. Przywraca elastyczność, sprężystość i młodzieńczy blask, a także pobudza odnowę komórek.

Nietypowy, dobry, ale

Krem ma specyficzny nietypowy zapach, który przypomina mi zapach ryby, tranu, oleju? Zapach dziwnie naturalny, nie chemiczy. Niektórych może razić, jednak dla mnie był motywujący do uzycia specyfiku, widac musi być dobry skoro producent go nie perfumuje ani nie ulepsza kolorem, bo on tez jest biały, naturalny.
Konsystencja kremu jest miła, sliska, nie jest to tłusty ciężki krem ale też nie żel, raczej krem wpadający w emulsję. Super się rozprowadza, szybko się wchłania, nie jest super wydajny, przynajmniej dla mojej suchej cery.
Używałam go na noc, bo nie ma filtru, a w lecie wolałam taki krem który z opisu ma być cięzszym kremem stosować na noc.
Rano cera wyglądała na jaśniejszą, bardziej promienną, niestety jakoś szybko w ciągu dnia ten efekt ginął. cera była minimalnie wysuszona, nie elastyczna.
Raczej już go nie kupię, wolę sprawdzić inne kosmetyki. Co do niego mam mieszane uczucia.W Tubie sporo kremu zostaje, trzeba ciąć tubę, wolę słoiki bo można z nich wygrzebac krem co do ostatniej kropli.

Używam tego produktu od: całe 1
Ilość zużytych opakowań: całe 1

Nie lubię

Kremu z pewnością sama bym nie kupiła, ale dostałam próbki dołączone do zakupów, wiec postanowiłam wypróbować, szczególnie, ze opisy i oceny kremu były bardzo zachęcające.
Właściwie powinnam już wiedzieć, ze krem "dla wszystkich typów cery" raczej sie nie sprawdza dla mojej- czyli suchej. Jak zwykle jednak chciałam dać mu szanse, jako, ze szukam kremu idealnego :)
Ogromnym minusem jest dla mnie zapach- wiem, ze może nie powinnam go oceniać, ale w tym wypadku wydaje mi sie dość znaczący. Zapach jest naprawdę nieprzyjemny, do tego stopnia, ze bardzo mi czasami on przeszkadzał. Jako, ze mam cerę sucha, a wiec również odpowiednio jej nie nawilżył, już po kilku godzinach miałam uczucie ściągania i właściwie musiałam "poprawić" innym kremem.
żadnych rewelacyjnych efektów również nie zauważyłam, zmarszczki mimiczne delikatnie sie wygładziły, ale to wszystko.

Zdecydowanie używanie tego kremu nie sprawiało mi przyjemności, szczególnie ze względu na zapach, jak i słabe działanie nawilżające i z pewnością go nie kupie. Jak dobrze, ze są próbki ;)

Używam tego produktu przez:1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań:3 próbki po 5 ml

Dla mnie - bardzo fajny

Kremik używam od 1,5 roku, czy ma działanie przeciwzmarszczkowe- no może i trochę tak. Natomiast wyraźnie poprawia mi skórę (nałogowy palacz, skóra wybitnie odwodniona) , jest bardziej nawilzona, wypoczeta, faktycznie jakby zregenerowana. Zapach taki sobie, trochę "rybi" więc stosuję go tylko na noc. Doskonale mi sie sprawdza przy zmeczeniu. Dośc wydajny, dobrze się wchłania.

Używam tego produktu od: 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań:2 i 3 zaczęte

WŁOSY lokówka objętość

całkiem niezły...polecam :-)

Kupiłam ten kremik zachecona promocja w aptece. mam skore wrazliwa wiec jestem ostrozna z kremami. w sumie nie rzucil mnie na kolana ale musze przyznac ze jego dzialanie regenerujace zauwazylam:-) moje pierwsze zmarszczki jakby sie wygladzily a skora wygladala na bardzie "wypoczeta". niestety jak dla mnie slabo nawilza (mysle tu o zimie), na lato moze byc bo nie przetluszczal mi skory a racze matowil. zapach znosny (w porownaniu z innymi kosmetykami tej frmy - mysle tu o kremie przeciwzmarszczkowym - powiedzialabym ze dosc neutralny).
Nie wiem czemu przestalam go stosowac - chyba moja skora zaczela wariowac wiec odstawilam silniejsze preparaty. teraz stosuje go na szyje i dekolt - i tam jest super, skora miekka i jakby sie wygladzala. Dlatego uwazam ze wart polecenia - pewnie posiadaczki mniej histerysznych cer beda zadowolone z jego dzialania na buzce:-)

Edit:
Niedawno pani w aptece znowu skusila mnie na zakup tego kremiku - musze przyznac ze jestem z niego bardzo zadowolona - nie mam juz tak histercznie wrazliwej buzki i teraz jego dzialanie naprawde moge zauwazyc. Bardzo go lubie rowniez daltego ze jest w tubce. W okresie letnim na noc wyśmienity :) jak również pod filtry