Naturals, Balsam do ciała Kwiat Pomarańczy

Naturals, Balsam do ciała Kwiat Pomarańczy

Kolejny balsam z serii Naturals. Odżywia, nawilża i wygładza skórę. Zawiera wit.E, która ma działanie antyrodnikowe. Pachnie świeżą pomarańczą.

Cena: 16,90 zł / 250 ml

bez wad

Jestem wściekła że go wycofano.Wszystko w nim było doskona
łe:
-lekka konsystencja
-szybkie wchłanianie
-zapach
-lekkość-idealny na lato
-bez żadnego filmu, bez ścierania i wałkowania
-piękne opakowanie
-tani

Wykupiłam sobie na bazarku 3 opakowania i będe używać na lato

średni

Pierwszy z balsamów Naturals - winogronowy - wspominam bardzo dobrze. Naprawdę nawilżał. Kolejne już tego nie potrafią. Ten ma dosyć płynną konsystencję, wchłania się dobrze, nie zostawia lepkiej skóry, spokojnie nadaje się na pośpieszne poranki. Zapach ma ładniejszy od żelu pod prysznic, mniej gorzki. Na ciele jest raczej niewyczuwalny - szczególnie spod kilku warstw zimowych swetrów ;). Działania specjalnego nie zauważyłam, ale na pewno lepszy taki niż żaden.

ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

Przyjemny

Balsam w zasadzie taki sam jak inne z tej serii. Średnia konsystencja , ładny jasnopomarańczowy kolor. Dobrze się rozprowadza, szybko wchałania, ale moim zdaniem trochę za mało nawilża- muszę go dość dużo wcierać w ciało, aby poczuć,że zostało nasycone. Ma ładny delikatny zapach- mnie osobiście przypomina zapach budyniu pomarańczowego. Reasumując- jak dla mnie przyjemny kosmetyk, będę do niego wracać bo lubię balsamy z tej serii.

małgorzata kożuchowska o nowym zapachu avon

normalny...

I znów kolejny balsam z serii Naturals, który z zasadzie tylko ładnie pachnie. Jak pisałam już o innych balsamach z tej serii: słabo nawilża, dość szybko się wchłania no i ładnie pachnie. Zapach taki jak starej serii Aromatherapy o zapachu mandarynki. Naprawdę ładny, delikatny, dość długo sie utrzymuje.Balsam nie ma specjalnych własciwości pielęgnacyjnych. Ogólnie może być.