Eveline, Odżywka wzmacniająca do paznokci z krzemem

Eveline, Odżywka wzmacniająca do paznokci z krzemem

Odżywka wzmacnia i odbudowuje paznokcie. Wygładza nierówności i ubytki płytki paznokciowej. Stanowi doskonały podkład tuszujący pod lakier. Nanosić dwukrotnie na odtłuszczone paznokcie.

Jest fajny.

Mam paznokcie mega kruche, łamliwe, rozdwajające się itp. Uwielbiam odzywki w tzw "żelu" . Trzyma mi się ona do tygodnia, nie odpryskuje. Maluję 2 warstwami, fajnie błyszczy, poprawia wygląd paznokci już po samym nałożeniu. Jednym zdaniem: godny polecenia, świetnie sie rozprowadza, wydajny.

Używam tego produktu od:2 m-cy

działa

Wyraźnie wygładza nierówności,wzmacnia paznokcie,świetnie nadaje się jako podkład pod lakier.Jedna cienka warstwa w zupełności wystarcza,u mnie nienaruszona trzyma się trzy dni.

Używam tego produktu od:pół roku
Ilość zużytych opakowań:pół pierwszego

Kiepski

Wydawało się, że będzie dobry i odpowiedni. Konsystencja dobra, rozprowadza się odpowiednio, jedna warstwa pod lakier w zupełności wystaczy.

Przy 2 warstwach (któe zaleca producent) odżywka nie wytrzymuje 1 dnia. Odchodzi wielkimi płatami.

Przy dłuższym stosowaniu nie widać zupełnie efektów. Nie wzmacnia, nie odbudowuje paznokcia i nie wygładza ubytków, co także obiecuje nam producent.

Jedyne co mogę potwierdzić to fakt, że jest dobrym podkładem pod lakier.

Używam tego produktu od:rok

Testy redakcyjne odżywek Eveline 8w1 Total Action i Eveline 8w1 Total Action Sensitive

nie działa

Jako lakier - bardzo ładny, jeśli ktoś lubi cieliste kolory, dość dobrze trzyma się na paznokciu, nie zasycha zbyt szybko w buteleczce, nie jest bardzo drogi. Co z tego, skoro kondycja paznokci nie zmieniła się ani trochę w ciągu 4 miesięcy regularnego używania, dalej się łamią i rozdwajają.

Super!!

Godny polecenia.
Użyłam go dopieor dwa razy, ale jestem zadowolona z efektu.
Czy wzmacnia paznokcie nie wiem, napiszę za jakiś czas. Do wzmacniania paznokciu biorę humavit.
Ale świetnie wyrównuje płytkę paznokcia!! Miałam podłużne bruzdy, a po zastosowaniu odżywki ledwo są dostrzegalne.
Nadaje śliczny połysk paznokciom.
Świetnie się nadaje jako lakier do french'a.
Szybko schnie, nawet powiedziałabym bardzo szybko.
Polecam.
Za tę cenę na prawdę warto.

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: w trakcie 1
Recenzja: ...

jedna z lepszych

Jedna z lepszych odżywek jakie używałam. Autentycznie wzmacnia paznokcie-stają sie twardsze i mniej łamliwe. Daje ładny prawie transparentny kolor-lekko rozjaśnia płytkę paznokciową nadając jej delikatny różowy odcień. Doskonale nadaje sie jako podkład pod lakier lub jako lakier transparentny do french'u. Schnie w przyzwoitym czasie-nie jest to odżywka szybkoschnąca, jednak nie trzeba zbyt długo czekać.

ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego