Rochas, Aquawoman EDT

Rochas, Aquawoman EDT

Zapach stworzony w 2002 roku, należy do rodziny kwiatowo-wodnej. Początkowa nutka wodna, czysta krystaliczna woda.
W nucie serca znajdziemy płatki róż.
W nucie bazy jest piżmo, drzewo mangrowe oraz ambra.
Zapach czysty, zmysłowy, bardzo kobiecy.

męski pierwiastek

Nie radzę kupować w ciemno. Ja tak uczyniłam. Pomyślałam zapach wodny musi być bezpieczny. A tu zonk. Spryskałam nadgarstek i okazało się że jest on w pierwszej nucie bardzo męski, krzykliwy, ostry. Z czasem łagodnieje, ale ja nadal wyczuwam w nim ten męski pierwiastek. Zapach bardzo trwały. Ładna, solidna aczkolwiek niestabilna muszelka flaszka z metalowym korkiem. Podchodziłam do tego zapachu i zimą i latem, ale nic z tego. Nie polubiliśmy się. Zużyłam może 15% ze 100 ml. W trakcie remontu gdzieś się zapodziała ta piękna buteleczka. I tylko jej mi troszkę szkoda.

Używam tego produktu od: 3-4 lata temu
Ilość zużytych opakowań: 15% ze 100 ml

Kolejne cudo wycofane z produkcji :-(

Dlaczego Rochas wycofuje swoje najwspanialsze dziela jest poza moja wyobraznia.
Daleko nie trzeba szukac: Rochas wycofalo juz Alchimie, zaraz za nim Mystere i Aquawoman...
Nie pojmuje takiego obrotu sprawy, zupelnie nie pojmuje.

W swojej kolekcji posiadam dwie flaszki Aquawoman - obie 100ml z czego jedna juz jest na ukonczeniu, pozostalo jeszcze na pare miesiecy psikniec, druga natomiast pelna :-)

Zakochalam sie w Aquawoman bez pamieci ale jest to moj jedyny zapach, ktorego nie uzywam zima - mam wrazenie, ze zamarzlabym na kosc po aplikacji. Aquawoman jest chlodny, orzezwiajacy, wodny... jak lilie wodne na plyciznie krystalicznie czystego jeziora.

Testuje juz od dluzszego czasu zapachy wodne i poki co, nawet Eau D\'Eden Cacharel czy Blue Seduction Banderas\'a mu nie dorownuja, choc sa to z pewnoscia male arcydziela grupy wodno-kwiatowej, idealnej na lato!

Aquawoman jest juz tak rzadki, ze pojednyncze sztuki osiagaja ceny kolekcjonerskich rarytasow - 500PLN i w gore :-(

Jesli ponadczasowe wodno-kwiatowe zapachy sa w Twoim klimacie i natkniesz sie na ten zapach - kupuj w ciemno!
Nawet jesli jakism trafem Ci sie nie spodoba - koszt zwroci Ci sie z duza nawiazka jak wystawisz na aukcji!

Goraco polecam!

Używam tego produktu od: kilka lat
Ilość zużytych opakowań: 2 x 100ml, szukam nastepnej butelki na zapas :-)

mój zapach

Co jakiś czas wracam do tego zapachu.
Pomimo, ze jest to lekki wodny zapach to ma w sobie tajemniczą nutę elegancji. Cudowny.. nie znam faceta, którego nie zachwycił ten zapach

Używam tego produktu od: dobrych kilku lat
Ilość zużytych opakowań: kilka

TOP 10 męskich perfum

SUPER

Perfumy zaskakujace, ze wzgledu na polaczenie swiezosci i odrobiny zmyslowego ciepla. Jak im sie to udalo zamknac we flakoniku? ;) Piekna butelka- jakby wyciosna z lodowej tafli.

Używam tego produktu od:2 lat

Wodne klimaty:)

Uroczy i bezpretensjonalny zapach, lekki jak wiaterek, świeży jak morska bryza i niesamowicie pobudzający.:) Oczarował mnie, ponieważ uwielbiam swieże zapachy (choć nie jest to regułą), a on ma w sobie coś co przypomina mi inne wodne perfumy, które darzę ogromną sympatią. To jedna z tych kompozycji, z którą dobrze się czuję i pasuje do mnie.:) Poprawia samopoczucie i nastrój, przyjemnie od niej zacząć dzień, ma w sobie radość i optymizm. Przyjemny, zwiemny zapach na ciepłe i upalne dni:)

tak na 3 *

Zapach niczego sobie, bardzo mi przypomina 'Laurę' L. Biagiotti, podobna aromatyczno-wodna nuta.
Bardzo zmysłowy, kobiecy, pełen aromatów, ale to już było niestety...poza tym zapach szybko mi się znudził:(
Opakowanie ładne, ale niestabilne.