Dr Irena Eris, Krem na cellulit

Dr Irena Eris, Krem na cellulit

W naszym poprzednim głosowaniu 15% głosujących twierdziło, że kosmetyk "Jest godny polecenia i daje szybkie i widoczne efekty". Swoje głosy na ten kosmetyk oddało łącznie 110 osób (średnia popularność).

Chyba pomogla mi wiara w

Smarowalam sie tym kremem przez wiele tygodni, fajnie sie wchlanial i wydawalo mi sie, ze moj cellulit byl troche mniejszy. Ale szczerze mowiac to sama nie wiem czy to byl krem czy wiara w ten kosmetyk! Swietny zapach!!

nie do walki z cellulitem

coz.. pokladalam w nim wielkie nadzieje i chyba dzieki swojemu uporowi tak dlugo wytrwalam przy stosowaniu tego kosmetyku.. bardzo podoba mi sie jego zapach i to, ze calkiem ladnie wygladza skore, jednak nie zauwazylam ZADNYCH rezultatow z walce z cellulitem. niestety pani doktor eriszka nie postarala sie tym razem

nie działa

Używałam go bardzo dawno temu, kiedy to jeszcze mój problem z cellulitem był niewielki, a pomimo to nie zauważyłam żadnych rezultatów. Plusem tego kosmetyków jest to że dobrze nawilża i skóra jest miękka, ale to nie jest jego głównym zadaniem. Pomimo stosowania 2 x dziennie wraz z masażem brak efektów. Jako balsam może być. Jako kosmetyk na cellulit, rozstępy, wyszczuplenie-nie.

makijaż kreska

może być

Miałam tylko jedno opakowanie, chciałam zredukować rozstępy. Troszkę przybladły, ale nie jestem pewna czy od tego produktu, bo często je zmieniam. Skóra była na pewno gładsza niż zwykle.

nic specjalnego

Na cellulit to niestety on nic nie pomógł. Zgadzam się z poprzednimi wypowiedzia,mi - jako balsam przyjemy - ładnie nawilża w miare dobrze się wchłania, ale jesli kupujemy kosmetyk aby walczyć z cellulitem - a tu nic??!!!

Oceniam na 1.00

Tak efekt żaden a jako balsam niezły oj tak, nierozumiem dlaczego ludzie przyczepiają etykiety np. "Antycellulit" (niedaj boże jak jeszcze "wyszczupla") do czegoś co wogóle ztym nic wspólnego nie ma.

Oceniam na 2.00

Całkowicie zgadzam się z poprzednimi opiniami- efektów przy jego stosowaniu nie ma żadnych. Bardzo dobry jako balsam.

Oceniam na 2.00

Jako krem na Cellulit nie sprawdził się wcale. Trzeba go traktować jako balsam do ciała.

Oceniam na 2.00

jedynie trochę lepiej "napina" skórę. Zdecydowanie nie dla osób z widocznym cellulitem.

Oceniam na 2.00

poza dobrym nawilzeniem-bez rezultatow

Oceniam na 2.00

Szczerze mówiąc nie widziałam szczególnego efektu.Przystępna cena.Kosmetyk sprawdzał się raczej jako balsam do ciała.