Artistry, Maseczka oczyszczająca

Artistry, Maseczka oczyszczająca

Zgłaszająca osoba: JaJudyta

Maseczka zawierająca glinkę mineralną, sole cynku i sole miedzi, które przywracają skórze młodość i blask. Maseczka głęboko oczyszcza pory skóry i wchłania nadmiar substancji tłuszczowej. Daje uczucie odświeżenia i czystości. Wyraźnie zmniejsza pory i redukuje błyszczenie się twarzy.

Maseczka jest wzbogacona zapachem miodownicy. Zawiera też wyciąg z żeń-szenia.

bardzo dobra

Miałam pewnego czasu duży problem z zaskórnikami i tradzikiem (po 30-stce wrócił ! chyba zatesknił?? ale po rzuceniu papierochów coś się poprzestawiało i proszę) ta maska bardzo mi pomogła. Już od pierwszego użycia poczułam, że działa. Używałam jej raz na tydzien i po 2 miesiacach stosowania wygląd mojej cera bardzo się poprawił. Dobrze oczyszcza, ładnie pachnie, łatwo się zmywa. Polecam

Produkt jest dobry tylko trzeba wiedziec jak go uzywac.

Po uzyciu pilingu nie stosuje sie maseczki oczyszczajacej dlatego pieklo.Ja stosuje i jest rewelacyjna.Skora jest dokladnie oczyszczona i pory sie zamykaja,polecam.

Dobra :)

Co prawda nie mam duzego doswiadczenia z maseczkami, bo jest to moja druga, ale jestem z niej naprawde zadowolona, w porownaniu do poprzedniej genialna :) Opakowanie jest juz inne niz na zdjeciu, ladniejsze. Produkt bardzo fajnie oczyszcza skore i ja wygladza, pory staja sie mniej widoczne, a buzia promienieje :) Minusem jest moze tylko to ze w porownaniu do innych kosmetykow Artistry nie jest az tak dobra.

Używam tego produktu od: paru tygodni
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania

Katarzyna Gudan fryzura sylwestrowa 01 pinup

Dobry efekt

Jakoś ostatnio używałam tej maseczki skończyła mi się dosłownie na dniach. Byłam do niej bardzo przyzwyczajona(jak zwykle wydajny amway). Po prostu działa. Może mam za małe doświadczenie w tego typu maseczkach, ale inne jakie próbowałam( z glinką) były jakieś za wodniste i w ogole nie działały. Muszę więc szybciutko zamówić, bo moja cera prosi o nią ;).

Używam tego produktu od:kilku lat

za droga

Zwykła maseczka "glinkowa" za kosmiczną cenę. Odtłuszcza jak każda inna tego typu, ściąga tak samo (bo to glinka jest :) ) , jeśli nakłada się ją po pilingu to piecze. Generalnie nic specjalnego. Lepiej kupic produkt o podobnym składzie z innych firm za 1/10 tej ceny lub wykosztować się na ziemię wulkaniczną z Abacosun która na prawdę działa.

Ilość zużytych opakowań: pierwsze i ostatnie

Niesamowity produkt

Kochani, jestem facetem. Raz w tygodniu - po ogoleniu twarzy - nakładam tę maseczkę i pozostawiam do wyschnięcia. Potem zmywam ciepłą wodą. Mam 52 lata a po takiej operacji dają mi maks. 40. a bywa, ze i 35! Uczucie świezości na twarzy trwa właściwie do końca dnia.. Szczerze polecam i Paniom, i Panom

ekstra maseczka

kupilam ja jakies 8 miesiecy temu,zuzylam dopiero 3/4
tubki,bardzo dobra maseczka do cery mieszanej lub tradzikowej,swietnie sciaga pory,wygladza buzie,oczyszcza,najlepsza na jakiekolwiek niespodzianki,podlecza takiego pryszczyka jak czasem mi wyskoczy,a pozatym przepieknie pachnie.Jest to maseczka zastygajaca na buzi i przy tym powoduje uczucie sciagniecia,zeby do tego nie dopuszczac ja spryskuje twarz co troszke woda termalna.