Cienie do powiek

Cienie do powiek

Cienie do powiek dostępne są w formie wymiennych wkładów do etui 2 lub 4-częściowego. Cienie zawierają oczyszczony talk i dzięki swojej jedwabistej konsystencji łatwo i równomiernie rozprowadzają się na powiekach. Cienie podkreślają i uwydatniają zarówno kształt jak i kolor oczu. Oczy stają się pełne ekspresji i wyrazistości. Cienie ARTISTRY nie kruszą się i nie zbijają w grudki, zapewniają trwały makijaż oczu. Są bezzapachowe oraz przebadane dermatologicznie, alergologicznie i oftalmologicznie.

najlepsze

Ekskluzywne cienie na kieszeń szaraczków takich jak ja;-) Jedne z pierwszych cieni jakie w życiu kupiłam...Na nich uczyłam się robić makijaże,więc kiedy nabyłam inne, zaszokowało mnie, że cienie mogą się osypywać,że jakieś bazy pod nie należy nałożyć..Bardzo wydajne,trwałe,nic się nie roluje,nie ściera ,nie osypuje.Szkoda tylko,że taka mała gama kolorów>Jednak tej jakości nie znajdziecie wśród BobbyBrownów,SLeeków i innych.Widzę po latach,że wreszcie poszerzają paletę kolorów i idą z trendami,więc muszę znów zainwestować w zakup ich kolekcji cieni,co i Wam polecam.

Ilość zużytych opakowań: wiele :-) i będzie więcej :-*

rewelacyjne

To moje podstawowe cienie do powiek, mam zawsze kilka kolorów. Są bardzo trwałe i nie psuję się. Jeżeli chce czuć się pewnie i mam długi ciężki dzień to zawsze wybieram te cienie.
Jeżeli mam ochotę na odrobinę szaleństwa i chce kupić cienie modne tylko w tym sezonie, to wtedy decyduje się na inne (Amway nie ma wielu kolorów) i jeżeli nie spełniają moich oczekiwań, bo się na przykład osypują, to nakładam je właśnie na cień Artistry w neutralnym kolorze. Działa to wtedy jak baza pod makijaż;-)
Używałam naprawdę wielu cieni różnych firm i tańszych (żaden mnie nie zachwycił) i tych z górnej półki ale do Artistry zawsze wracam
Używam tego produktu od:wielu lat
Ilość zużytych opakowań: bardzo wiele

znakomite

To naprawde doskonale cienie. Rozprowadzaja sie jedwabiscie, gladko. . Mozna nimi zrobic piekny makijaz oczu(duza paleta barw).Sa trwale, nie zbieraja sie w zgieciach. Mozna zakupic matowe(moje ulubione) oraz z polyskiem. Kolory sa spokojne, neutralne.Używam tego produktu od:2 lat

Max Factor 3

10 na 10

Dla mnie rewelacja. Cień twardy, mocno sprasowany. Nie kruszy się.

Bardzo dobrze trzyma się na powiekach, bez bazy pod cienie. Spokojnie wytrzymuje do następnego dnia (tylko lub aż 3 dziewczyny tak je testowały dla mnie ;-) ).

Paleta kolorów jest spokojna, podzielona na kolory ciepłe, zimne i neutralne. Najciekawsze kolory pojawiają się niestety tylko sezonowo i na krótko... W Polsce brak niestety czarnego...

Przeciętne

Taa... Miałam kiedyś dwa z tych cieni, nie były oczywiście w żadnym razie taką rewelacją, jaką przedstawia je firma "Amway", ot zwyczajne cienie, których przyzwoicie się uzywa, ale też łatwo zapomina.
Pamiętam, że były dość twarde, co mogło być i zaletą (nigdy się nie pokruszyły) i że zawierały niewiele pigmentu - subtelny efekt w sam raz dla świeżo upieczonej studentki ;) Dość mocno perłowe. Dziś by mi się pewnie nie spodobały.
In plus szalony wybór kolorów.
In minus cena, zwłaszcza biorąc pod uwagę konieczność dokupienia pojemnika-puderniczki, jeśli chce się je gdziekolwiek zabrać.