Artistry, Odżywczy krem pod oczy

Artistry, Odżywczy krem pod oczy

Krem zawiera bioflawonoidy, lukrecję i siemię lniane. Dzięki tym składnikom krem ma lepsze właściwości nawilżające, skuteczniej i szybciej rozjaśnia cienie pod oczami oraz zmniejsza obrzęki.

nawilżające
krem
10 – 50ml

Super!!!!!

Kobiety/dziewczyny często zapominają o tak ważnej rzeczy w pielęgnacji jak krem pod oczy. Ja najpierw też omijałam go w zakupach kosmetyków, a później długo szukałam czegoś dla siebie. I wreszcie znalazłam. Ten kremik jest poprostu super. Ma fajną, leciutką konsystencję. Nie jest zbyt tłusty, ale ładnie wchłania się w skórę.

Wiadomo, efektów nie można spodziewać się od pierwszego użycia, ale po dłuższym stosowaniu cienie pod oczami mi się rozjaśniły. Bardzo szybko zauważyłam, że zmarszczki wokół oczu zaczęły być coraz mniej widoczne.

No i co najważniejsze, jako pierwszy krem, sprawdził się przy mojej wrażliwej skórze.

Polecam serdecznie!!!!!!!!!!!!

Używam tego produktu od:9miesięcy

POLECAM

Kremik doskonale sie wchłania, nie pozostawia tłustego filmu na skórze. Delikatny, wygładza drobne zmarszczki, Rozjasnia delikatnie cienie pod oczami. Przede wszystkim wygładza, nawilża i odżywia.
Zdecydowanie polecam

Używam tego produktu od:2 lat
Ilość zużytych opakowań:2 jestem na etapie 3

OK.

Kosmetyk ma formę lekkiego kremu, bardzo dobrze się wchłania i nawilża delikatną skórę pod oczami. Nie rozjaśnił mi jednak moich cieni pod oczami. Za to małe zmarszczki są mniej widoczne - krem je wygładził. Jednak uważam, że za tę cenę kosmetyk mógłby być lepszy.

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: 4 mieś.
Recenzja: ...