Peeling do twarzy

Peeling do twarzy

Swoje działanie peelingujące krem zawdzięcza zawartości dwóch rodzajów cząsteczek jojoby. Jedne z nich rozpuszczają się i w ten sposób oczyszczają powierzchnię skóry, a drugie zachowują swój kształt oraz formę i mechanicznie złuszczają martwy naskórek. Peeling zawiera żeńszeń, który działa ściągająco, a także rumianek łagodzący skórę. Stosowny do każdego rodzaju cery.

genialny!

Używam tego preparatu trochę inaczej niz można się spodziewać :) po nałożeniu należy zostawić na kilka minut i wtedy działa jak piling enzymatyczny - skora robi się wręcz nieprzyzwoicie gładka i delikatna w dotyku, na tyle, że pocieranie drobinkami nie jest już potrzebne :) co szczególnie przy mojej suchej cerze jest ważne - pocieram tylko w okresie zimowym kiedy ogrzewanie daje popalić :) jak najbardziej polecam.bardzo wydajny

średni

Przede wszystkim jest to zel, a nie krem, jak to widnieje w zgloszeniu. Jego poprzednik - krem peelingujacy wlasnie - chyba bardziej mi odpowiadal.
Ten ma przyjemna konsystencje zelu niebieskiej barwy z dwoma rodzajami kuleczek. Pachnie tak sobie, jakby lekko cytrusowo z jakimis mniej ciekawymi nutami. Opakowanie jest ladne, praktyczne, przezroczyste, wiec mozna kontrolowac ilosc produktu, poza tym latwo jest zuzyc go do konca. Jego dzialanie zluszczajace oceniam na srednie - jest niby drapiacy, ale po uzyciu nie zauwazalam oczekiwanej solidnej gladkosci; efekt byl bardzo przecietny. Kuleczki troszke trudno dobrze wymyc - zostaja we wlosach i w brwiach. Poza tym cena jest wysoka (no ale to nie zaskoczenie). Specjalnie mi sie nie spodobal, zreszta po odkryciu morelowych peelingow St. Ives i Rossmann nie chce juz innych!