Sztuczne paznokcie ręcznie zdobione, Nail Care System, Top Choice

Sztuczne paznokcie ręcznie zdobione, Nail Care System, Top Choice

Zestaw 24 ręcznie zdobionych paznokci do samodzielnego doklejania. Opakowanie zawiera różowy klej.

Cena: 30 zł

Najlepsze sztuczne paznokcie!

Z czystym sumieniem polecam te sztuczne paznokcie! Maja bardzo niska cenę za tak wysoką jakość! Śliczne wzorki, trwały klej, niezniszczalne pazury :)

Kupiłam na wakacje przed wyjazdem nad morze. Trzymały cały tydzień wakacji, plażowania i kąpieli w słonym morzu.

Sztuczne paznokcie stosuje rzadko, ale gdy już - to właśnie te.

Polecam!

Używam tego produktu od:dwóch lat
Ilość zużytych opakowań:ok. 5

Jaestem zadowolona

Paznokcie są bardzo ładne, mają długą trwałość dzięki bardzo mocnemu klejowi. Podoba mi się jak wyglądają. Jedyny minus jest taki, że trzeba bardzo starannie nakładać ten klej, żeby nie było go widać pod sztucznym paznokciem, ale ogólnie to polecam.

Używam tego produktu od :jakiegoś czasu

Bardzo dobre

Raz w życiu(jak do tej pory) miałam tipsy na paznokciach i musze powiedzieć że na pewno nie ostatni. Do sztucznych paznokci podchodziłam z rezerwą dlatego, że tipsy w takiej cenie (15 zł) były conajmniej podejrzanym interesem. Ale doznałam szoku. Klej naprawde wyjątkowo mocny.Paznokci nie potrzebowałam już następnego dnia i miałam ogromne trudności z odklejeniem ich, nawet po zamoczeniu rąk w wodzie. Łatwo się opiłowują, nie rozwarstwiają, i naprawde świetnie prezentują się na dłoniach. Już planuje zakup następnych na tegorocznego sylwestra :))
Nie wiem, coprawda jak zachowałyby się po kilku dniach, ale na jedną noc- SUPER!

Zrób sama kosmetyk - oliwka na cellulit

najlepsze w tej cenie..

Oj swego czasu zuzylam chyba z 5-10 opkowan :) albo i wiecej :) trzeba miec wprawe, zeby je odpowiednio przykleic - nie za duzo, nie za malo kleju, dobrze docisnac, przyciac i przypilowac wedle potrzeb... potrzeba na to czasu i checi ;) przy starannym przyklejeniu potrafia wiele wytrzymac i wygladaja doskonale - wiele kolezanek na widok tych tipsow pytalo sie ktora kosmetyczka wykonuje takie ladne zele:)
wzorki tez przepiekne!
co do trwalosci - dwa tygodnie spedzone w gorach, kapiele, spacery, gra w siatkowke!, jazda konna! - wszystko to wytrzymaly...oczywiscie nie raz odpadaly (ale tylko kilka) i trzeba bylo miec pare w zapasie zawsze przy sobie :) ale jak na taki test spisaly sie doskonale.
ja je kupuje za ok. 18 zl (teraz juz nie gdyz w koncu zainwestowalam w zele ;) ale kiedys... kto wie powroty w modzie:D) polecam!

hmmm

Na zalozenie tipsow zdecydowalam sie raz w zyciu- na studniowke. Dopiero teraz natknelam sie na nie w katalogu KWC wiec postanowilam zrecenzowac.
Wzorki calkiem ladne, ja dlugo nie zastanawialam sie nad wyborem bo wypatrzylam pazurki w kolorze mojego gorsetu (czerwien i zloto).
Calkiem sprawnie poszlo mi przyklejenie tego, wydalo mi sie nawet ze klej jest bardzo mocny i nic zlego sie nie przytrafi. Niestety jednego "paznokcia" zgubilam juz w pierwszej polowie studniówki (nawet nie wiem w ktorym momencie). Na szczescie wzielam ze soba cale opakowanie i zaraz zastapilam go innym (ogromny plus! duzo tipsów i rozmiarów w jednym opakowaniu). Pozniej drugi się odkleil :(.
A z odklejeniem reszty mialam spory problem (mozliwe ze utrzymalyby sie kilka dni, ale ja odkleilam je po dwóch dlatego ze bylo mi niewygodnie pisac na klawiaturze ;) ).

Daje po 4 gwiazdki bo byc moze te dwie wpadki byly z mojej winy...

Mam problem z wyborem: kupie czy nie kupie ponownie. Jezeli jeszcze zdecyduje sie na naklejenie tipsow na jakas okazje to mozliwe ze to beda te. Bo sa sprawdzone i nie za drogie...

szalenstwo na raz

Z braku funduszy( wszystko poszło na fryzjera, kreację wieczorową i kosmetyczkę) na sylwestra założyłam sobie tańszą alternatywę tipsów. Wybór padł na Top Choice ze względu na jakość wykonania, która w porównaniu z innymi tego typu cudeńkami była wprost rewelacyjna :P Wyglądają całkiem nieźle i mają różne rozmiary, od zupełnie malutkich do dużych( i za to plus).Klej jest po nałożeniu bezbarwny i szybko "łapie". Tips się trzyma do 5 dni, o ile dobrze rozprowadzi się klej i dobrze dociśnie tips do paznokcia.
Fakt, wpadka się zdażyła, jeden ze sztucznych pazurków trzasnął mi w środku zabawy sylwestrowej( na szczęscie przezornie wzięłam klej i naprawiłam usterkę), ale reszta "dała radę" aż do dzisiaj.