Elixine, Krem pod oczy przeciwzmarszczkowy

Elixine, Krem pod oczy przeciwzmarszczkowy

Przeciwzmarszczkowy krem dla wrażliwej skóry wokół oczu najnowszej serii Iwostinu, przeznaczonej dla skóry po 25 roku życia.
- Odżywia, uelastycznia i wygładza skórę wokół oczu (olej macadamia).
- Zmniejsza ilość i głębokość zmarszczek (Matrixil).
- Wzmacnia strukturę skóry.
- Zwiększa sprężystość i gęstość skóry.
- Działa łagodząco i przeciwalergicznie(fucogel, woda termalna z Iwonicza Zdroju).
- Stymuluje syntezę kolagenu w skórze(Matrixyl).
- Intensywnie nawilża oraz poprawia mikrocyrkulację w naczyniach włosowatych (witamina E).
- Spowalnia proces starzenia się skóry.
- Przy regularnym stosowaniu skóra wokół oczu staje się bardziej sprężysta i wypoczęta.

przeciwzmarszczkowe

Produkt niespełniający obietnic

Mam 30 lat, więc czas najwyższy na pięlęgnację przeciwzmarszczkową. Trafiłam na cały zestaw Iwostin, w tym również krem pod oczy.

Szczerze mówiąc, jestem zawiedziona, ponieważ :
- krem zbiera się w załamaniach,
- nie nawilża, a co za tym idzie nie spłyca zmarczek, nie likwiduje obrzęków, ani zasinień.

Produkt nie spełniający swoich założeń, chociaż cena znośna. Widziałam opinie dziewczyn ok 25 lat, które wychwalały ten produkt- może dla cery bez pierwszych zmarczek jest ok, ale do tej ze zmarszczkami ( "kurze łapki" ) - nie radzi sobie.
Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca.
Ilość zużytych opakowań: jedno pełnowymiarowe

rewelacja

Najlepszy krem pod oczy jaki miałam. Doskonale nawilża skórę, pięknie pachnie i nie uczula. No i cena! mozna juz kupic na allegro za 9zł!!
Używam na noc,a rano stosuję roll on Oftalin też z Iwostinu. Dla mnei duet idealny

Używam tego produktu od: 1 miesiac

Sympatyczny

Średniak w butelce :)
owszem likwiduje opuchniecia i lekko wygladza aqle nic więcej.
Niezły jako krem odzywczy dzialania przeciwzmarszczkowego po 3 miesiącach nie zauważylam :(

Używam tego produktu od:3-4mcy

Eris film 1

taki sobie

Nie widze po nim zadnych zmian, nie czuje, zeby w ogole dzialal. Mnie co prawda nie uczula, chociaz mam cere bardzo sklonna do alergii, niemniej smaruje skore wokol oczu, ale nie widze, zeby byla jakas lepsza. dodam, ze jestem jeszcze dosc mloda - 30 lat :-) wiec nie mam zmarszczek, najwyzej jakies male i stosuje ten krem zapobiegawczo, liczac ogolnie, ze skora wokol oczu sie poprawi, bedzie bardziej elastyczna itd, ale nic z tego, zadnej zmiany po tym kremie

Używam tego produktu od: 6 m-cy

krem jest świetny

krem rewelacyjny!!!!!polecam naprawdę świetny.
nie podrażnia oczu ,wygładza zmarszczki,likwiduje opuchnięcia.JEst świetny.Jestem bardzo z niego zadowolona.Jak dla mnie rewelacja!!!!!

Używam tego produktu od:3 tygodni
Ilość zużytych opakowań:nadal 1

Nalepszy do tej pory

Szukalam dobrego kremu i ten sie naprawde sprawdza-jest bardzo milutki w użyciu-ma lekka konsystencję,wchania sie szybko i niweluje oznaki zmęczania-jak do tej pory najlepszy jakiego uzywałam-i jest naprawde przeciwzmarszczkowy-odkąd go uzywam zmarszczki mimiczne w okół oczu wyraźnie się zmniejszyły_POLECAM!!!

Używam tego produktu od:4 tygodni
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

Rozczarował choć milusi :)

Mam 30 lat i sporo zmarszczek mimicznych, kurzych łapek itp.
Bardzo lubię kosmetyki IWOSTIN, ich seria dla cery tłustej to dla mnie najlepsza kuracja, więc chciałam wypróbowac coś z serii przeciwzmarszczkowej.
Niestety pomimo zużycia całego opakowania, na dzień i na noc krem nie zlikwidował zmarszczek, nie rozjaśnił cieni....chyba nie zrobił nic....
Ale jest miły w nakładaniu, super pod makijaż, nie szczypie, nie uczula...
jednak na wyrost został wepchnięty w serię przeciwzmarszczkową- to po prostu fajny nawilżacz i to wszystko.

Używam tego produktu od:3 m-cy

miły ale nic ponad to

Używam go od 2 miesięcy. Mimo, że mam 24 lata musze raczej używać kremów pod oczy - zniszczyłam sobie skórę częstym opalaniem w solarium.
Krem jest lagodny, lekko tłusty, dobrze sie wchłania. Przy regularnym stosowaniu zmniejsza cienie pod oczami.
Niestety ze zmarszczkami mimicznymi ( w ogole z żadnymi zmarszczkami) nie radzi sobie wcale...a przecież w nazwie ma "krem przeciwzmarszczkowy". Nie mam aż tak wielkich zmarszczek i uważam, że taki krem dla skóry po 25 roku życia powinien sobie poradzic. Co wiecej powinien przeciwdziałać powstawaniu nowych....ten tego nie robi.

Używam tego produktu od:2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:prawie całe 1

na razie najlepszy

Mam dopiero 22 lata i dość głębokie (jak na mój wiek) zmarszczki pod oczami. Moja skóra nie jest niestety elastyczna w tych miejscach. Próbowałam różnych kremów najpierw z Ziaja, potem Soraya, próbowałam też kremu pod oczy od mamy Nivea Q10. Ten kupiłam całkiem przypadkiem, ale jest najlepszy. Bardzo delikatny i naprawdę czuć, że napina skórę. Pewnie dlatego, że to są pierwsze zmarszczki. W takim razie gorąco polecam na pierwsze zmarszczki. :)

delikatny

Od kremów pod oczy zawsze oczekuję cudu, czyli, że zlikwidują moje pierwsze mimiczne zmarszczki. I niestety żadnemu jeszcze się to udało, Iwostinowi także nie. Ale ogólnie krem jest bardzo dobry, ładnie nawilża i odżywia skórę wokół oczu. Szybko się wchłania, jest lekki, nadaje się pod makijaż.

Idealna pielęgnacja!

Kupiłam kremik na próbę, ponieważ mam wrażliwą cerę i zostałam mile zaskoczona jego super :) działaniem. Mam wypoczete oczy, nie mam podrażnień, skóra bardzo dobrze napieta, zmarszczki mimiczne zmniejszone, w sumie same pozytywy! Stosuję na całe oko , na noc i rano, bardzoi dobrze nawilża a u mnie raczej wszystkie kremy zawodziły.... teraz juz na pewno przy nim pozostanę! Warto spróbować!

godny polecenia

Jest to naprawde porządny kosmetyk. Doskonale nawilża skórę wokół oczu, jest ona porządnie odzywiona, wygładzona i elastyczna, drobne zmarszczki mimiczne zrobiły się jekby mniejsze. Kremik ma konsystenję w sam raz, ani za lekką, ani za cieżką, wchłania sie dosć dobrze. Ogólnie stan skóry poprawił sie i to znacznie. Ale niestety ma równiez pewna wadę; krem nie ma zadnego działania przeciwko tym wstrętnym cieniom pod oczętami. Poprzednio używałam żel-kremu dermedica i ten zredukował cienia, a po jego odstawieniu stosowałam krem iwostinu i cienie znów sa bardziej widoczne. Producent nie obiecuje tego ze kremik zredukuje cienie, a wielka szkoda, bo jeśli miałby takie działanie dostałby max. ilosć *, a tak dostaje 4*. Ale i tak uważam, że warto kupić, bo jest to solidny kosmetyk :)