Royal Velvet, Eyeline Minimiser (Emulsja pod oczy)

Royal Velvet, Eyeline Minimiser (Emulsja pod oczy)

Lekka emulsja należąca do serii Optimal Skin Defence ze specjalnym olejkiem roślinnym neutralizującym działanie wolnych rodników i łagodzącym podrażnienia skóry. Nawilża, ujędrnia i chroni delikatną skórę okolic oczu.

Cena: 29zł/ 20ml

solidny kawałek kremu

Choć wysmarowałam dopiero ponad 1/2 tubki, to jednak na recenzję nie jest moim zdaniem za wcześnie. Używam go 2 tygodnie, rano i wieczorem. Nie żałuję sobie tego kosmetyku, ponieważ znakomicie się wchłania i to każda ilość, nie wałkuje się, wspaniale nawilża i to na długo, co dla mnie (upał+komputer, klima w samochodzie) jest bardzo ważne. Choć nie jest hypoalergiczny, to nie uczula, nawet, jeśli co nieco dostaje się do oka :) (wiadomo, że rączka troszkę się chwieje po dwóch piwkach) :)Naprawdę znakomity - kupiłam sobie w promocji, ale na pewno dokupię następne opakowania.Nie wiem, czy redukuje zmarszczki, ponieważ szczerze mówiąc jakoś mi zniknęły, może po kremie z retinolem.Polecam niekoniecznie 35-latkom

Przyzwoity

Naprawde swietny kremik. Tak lekki, ze mozna go stosowac pod cienie do oczu bez obaw ze sie beda walkowac. Nawilza bardzo wyraznie i wspaniale odswieza skore. Jeden z lepszych kremow z jakimi mialam do czynienia.<BR>

tylko nawilża

Przyjemny, lekki kremik pod oczka. Dla pań bez większych kłopotów z tą okolicą twarzy. Spektakularnych efektów nie daje - raczej do utrzymania dobrej kondycji skóry.

Manicure - marynarskie paski

Leciutki kremik

Leciutki kremik dobrze nawilżający. Właśnie kończą mi sie próbki więc napewno sobie kupię bo warto.

Oceniam na 4.00

Godny polecenia, lekki krem i na dzień i na noc o wszechstronnym działaniu nawilżająco-odżywczym. Ekonomiczny - wystarczy kropelka; nie podrażnia. Przetestowany nie tylko na mnie, ale i na kilku znajomych