French Pastel - zestaw do francuskiego manicure

French Pastel - zestaw do francuskiego manicure

Zestaw do francuskiego manicure zamknięty w mini-torebeczce z przezroczystego tworzywa zawiera:
- lakier z akrylem, witaminami C+E+F w kolorze białym do malowania końcówek, 8ml
- lakier z akrylem, witaminami C+E+F w wybranym spośród sześciu dostępnych pastelowych kolorów (odcienie beżu, różu oraz bezbarwny), 8ml
- 21 pasków

Cena: 11 zł / 2x8 ml

raczej nie polecam

Niektóre lakiery można mieć naprawdę długo i czas im nie straszny - vipera na pewno do nich nie należy - oba szybko zgęstniały i zgluciały

Biały zgęstniał przez co trudno się nim maluje końce i nie wychodzi to estetycznie. Powierzchnia po pomalowaniu nie jest gładka.

Kolor wierzchni, w odcieniu kawy z mlekiem byłby nawet ładny ale MEGA smuży nawet gdy nakładam go dużo - a nakładam, by pokryć niedoskonałości białej końcówki

Nie kupię ponownie - a ten zestaw chyba wyrzucę choć zostało jeszcze z pół, bo kończy mu się data ważności a trudność wykonania nim ładnego frenchu tylko mnie zniechęca do prób ..

Używam tego produktu od:rok
Ilość zużytych opakowań: 1sze

coś strasznego!

Nie wiem skąd takie dobre oceny na wizażu. Kupiłam ten zestaw jakiś czas temu, więc nie pamiętam dokładnie ile za niego zapłaciłam ale chyba niewiele. Kupiłam zestaw z odcieniem 321.
Biały lakier szybko odpryskuje. Po nałożeniu jednej warstwy różowego jeszcze jakoś znośnie wygląda jak się patrzy na niego z daleka ( a raczej z wysoka :D). Po nałożeniu drugiej warstwy smuży niesamowicie. Poleciał do kosza! Na temat pasków się nie wypowiem, bo nie używam.
Jedyny plus to opakowanie. W gąszczu lakierów zestaw jest łatwy do zlokalizowania.

Używam tego produktu od:?
Ilość zużytych opakowań:trochę pierwszego i nigdy więcej

****

Cztery gwiazdki, albo pięć z minusem - na tyle zasłużył ten zestaw. Do niedawna byłam nim zupełnie oczarowana - właściwe konsystencje lakierów, których kolory świetnie się uzupełniają, paznokcie są po nich zdrowe, a manicure dość trwały. Szybko schną.
Wszystkie w pełni zasłużone ochy i achy należą się pierwszej połowie buteleczek. Druga połówka jest już ciężka do wydostania, trzeba co chwilę moczyć pędzelek, lakier gęstnie... Ale może to kwestia tego, że nie zużywam go zbyt szybko???
Na temat pasków się nie wypowiadam, bo obywam się bez nich.

Ilość zużytych opakowań:kilka

Konturowanie Smashbox

Nie nie nie

No nie wiem- moja mama go używała, używałam i ja. Mam wielkie zastrzeżenia co do trwałości- lakier szybko odpryskuje, po dniu schodził płatami, mimo, że nie nałożyłam go za dużo. Są lepsze. Nie polecam

Używam tego produktu od:pól roku
Ilość zużytych opakowań:

super!

Jak dotad najlepszy zestaw do french manicure jaki miałam. Kupiłam oczywiscie zachęcona pozytywnymi recenzjami. najbardziej zachwycił mnie biały lakier, który nie jest gęsty jak większość tego typu lakierów przez co ułatwia nakładanie i nie zbija sie w denerwujące grudki. Schnie szybki. Ładnie uzupełnia go lakier pastelowy. Pędzelki bardzo praktyczne. Trwałość? Różna, w zalezności od wykonywanych dziennych czynności;-), ale ogólnie jest ok. Całość w bardzo fajnym, estetycznym, praktycznem opakowaniu no i paski faktycznie nie pozostawiają kleju na paznokciach. Za te pieniądze trzeba koniecznie wypróbować!

Używam tego produktu od:1 mies
Ilość zużytych opakowań:

długotrwały efekt

Dzięki temu zestawowi i ja potrafię w 15 minut zrobić sobie francuski manicure. I to bez użycia pasków!! Choć przyznam się szczerze, że za pierwszym razem jednak ich użyłam, ale potem postanowiłam spróbować czy uda mi się ten wyczyn bez nich, i jak już się udał, to paski stały się bezużyteczne. Ale nie o tym miała być mowa :D Oba lakiery są bardzo dobrej jakości i co ważne bardzo szybko schną. Biały dobrze kryje, ale mimo tego wygląda naturalnie na paznokciach, a (w moim przypadku) kremowy nadaje paznokciom delikatny kolor i blask. Do tego kremowego mam tylko jedno jedyne zastrzeżenie - w przypadku drugiej warstwy trzeba go umiejętnie nakładać (tzn. odpowiednio dużo nabierać na pędzelek), żeby nie narobić smug. Poza tą jedną wadą, żadnych uwag nie mam. French wykonany tym zestawem trzyma się dzielnie praktycznie przez tydzień. Lakier nie odpryskuje, nie traci blasku (!!!) i jest odporny na zarysowania. Jedynie brzegi paznokcia nieco się "wycierają" po tym czasie, ale czego chcieć przy normalnym wykonywaniu prac domowych? Pewnie gdybym nie myła naczyń, nie prała, nie sprzątała wytrzymałby dłużej, ale póki co mogę sobie pomarzyć o słodkim nicnierobieniu ;) Wracając do oceny - lakiery mają dość wygodne pędzelki i praktyczne buteleczki (w sensie, że z mieszającą kuleczką w środku), paski nie zostawiają kleju i dobrze trzymają się paznokci, a całość jako zestaw wygląda bardzo ciekawie. Buteleczki lakierów są do siebie dopasowane jak Jing-Jang, a mini-torebeczka pozwala zawsze mieć cały zestaw razem.

Super ;)

Super! Mam odcień zupełnie różowy i wraz z białymi paseczkami tworzy fajny komplecik:-) Paznokietki wyglądają na bardzo zadbane i zdrowe,dzięki odżywkom w obu lakierach (doskonałe!).

Szczerze polecam!! Ja dałam 14 zł za takie cudeńko:-)

najlepszy!!!

Zaskakujący kosmetyk, zważywszy na jego cenę :) Lakiery są doskonałej jakości - poręczna buteleczka, dobry pędzelek, szybko schnąca, kryjąca biel, niesamowity wybór pośród pasteli, trwałość, cudna torebeczka na oba lakiery + paski. Ach - no i paseczki najlepsze, jakich używałam. Brawo dla Vipery :D