Barwa, Miss, Bezacetonowy zmywacz do paznokci i tipsów z ekstraktem z bambusa i witaminą F

Polecany do każdego rodzaju lakieru i tipsów. Nie wysusza i nie uszkadza płytki paznokciowej. Ekstrakt z bambusa zawiera związki krzemu o działaniu wzmacniającym i nabłyszczającym. Witamina F (NNKT) zapobiega łamliwości paznokci.

Niekoniecznie.

Dostępność: kupiłam w Almie, z tego co wiem można go kupić w większości drogerii i supermarketów.

Skuteczność: dobrze zmywa paznokcie. I to jedyny plus, bo strasznie wysusza paznokcie (a znam produkty w cenie niewiele wyższej które tego nie robią).

Wydajność: używałam go ok. 3 miesięcy.

Zapach: standardowy jak na lakier. Zdążyłam się przyzwyczaić, więc już mi tak bardzo nie przeszkadzał.

Cena: bardzo tani, ok. 3-4 zł.

Ilość zużytych opakowań: ostatnio jedno, wcześniej nie wiem ile

Fajny

Sięgnęłam po niego gdy skończył mi się poprzednik.
Zmywacz bardzo dokładnie i szybko zdejmuje lakier przy użyciu niewielkiej jego ilości. Pozostawia piękny zapach, nie drażni, jest dosyć tani.
Lekko wysusza paznokcie, ale jest godny polecenia :)

Idealny! :)

Zmywacz jak zmywacz - ma zwywać lakier z paznokci. Przy okazji, każdy śmierdzi tak samo.
Ale ten, jak mój fawory, ma dodatkowe plusy:
+ po zmyciu paznokci pozostaje na nich piękny zapach kokosowy/orzechowy(?), który pozostaje na bardzo długo
+ zmywacz nie zawiera acetonu
+ w sumie wydajny
+ nie testowany na zwierzętach

Minusy:
- lekko wysusza płytkę paznokciową, ale każdy zmywacz to robi

To mój numer 1 przede wszystkim dzięki pięknemu zapachowi na paznokciach oraz z powodu, że jest to firma przyjazna zwierzętom.
Polecam! :)

Używam tego produktu od: ok. pół roku
Ilość zużytych opakowań: 3/4

od czasu do czasu

Najczęściej używam go do usuwania lakieru z paznokci stóp. Wg moich obserwacji działa dosyć silnie, chociaż nie jest tak ostry jak ten fioletowy z Essence...

Zdarza się również, że używam go do paznokci u rąk, ale raczej sporadycznie. Nie robi krzywdy, nie wypala paznokci, mimo wszystko do rąk wolę Inglota.

Powoduje delikatne rozjaśnienie płytki paznokciowej- ładny efekt, ale np. u rąk tego nie potrzebuję, natomiast paznokcie u stóp są ładniejsze, to fakt:)

Ma fajny zapach, kokosowy:) Prawdopodobnie mam nową wersję tego zmywacza:D

Lakiery usuwa bardzo dobrze, nie czyniąc paznokciom nic złego. Kupię jeszcze na pewno.

nie.

Chciałam kupić zmywać bez acetonu no i głupia kupiłam z alkoholem. No ale cóż, coś ten lakier rozpuścić musi.
Wszystkie recenzentki narzekają na zapach a on jest dla mnie akurat najmniejszym problemem. Napisze cos zupełnie odwrotnego do reszty recenzji: Zmywacz może i dokładnie i szybko zmywa każdy rodzaj lakieru ale przy tym niszczy mi płytkę paznokcia. Wysusza i pozostawia biały osad na paznokciach. Stosowany raz na miesiąc nawet nawet daje radę jednak czestrze uzywanie nie jest wskazane bopaznokcie potem się nadają do spiłowana. Jednym słowem, nie polecam.

P.S. zapach jest nawet spoko ale ja mam go już tak długo, ze się chyba ten alkohol już ulotnił :p:

Ilość zużytych opakowań: w trakcie ostatniego

taki sobie

szczerze mowiąc to zluzyłam 4 buteleczki tego produktu, bo wg mnie zmywa dobrze kazdy lakier, ale zgodze sie ze smród jest niesamowity, dlatego zazwyczaj jak zmywam paznokcie to robie to na zewnatrz albo przy otwartym oknie bo nie idzie wytrzymać!
bede szukac czegos lepszego ! :)

Używam tego produktu od: bardzo dawna
Ilość zużytych opakowań: 4 duze

beznadzieja

zmywacz kupiłam w drogerii internetowej przy okazji kupowania innych produktów. zachęciła mnie do tego dość dobra cena i wyciąg z bambusa.jakże się rozczarowałam.zmywacz masakrycznie wysuszył mi płytkę paznokcia, do tego wyglądały po nim tak jakby ktoś je dodatkowo czymś oskrobał, bo porobiły się zadziorki na płytce.zapach okropny, kręciło mi się po nim w głowie.nikomu nie polecam, to był zdecydowanie zły zakup.

Nigdy więcej!

Zdecydowanie odradzam. Silnie wysuszył mi płytkę paznokcia i dodatkowo zostały na niej białe ślady, jakby z proszku. Zmywa średnio dobrze.
Jedynie zapach jest lepszy niż w innych tego typu produktach.

Używam tego produktu od: pół miesiąca

nowy zapach!!

kupuje ten zmywacz od kilku dobrych miesięcy, zgodzę się z poprzedniczkami, ze zapach był okropny, ALE ostatnio kupiłam go ponownie i ma nowy subtelny przyjemny zapaszek. Zmywa bardzo dobrze, polecam.

Używam tego produktu od:roku

nie polecam...

Cóż, muszę się zgodzić z moss agate. Zapach, a raczej smród, jest nie do wytrzymania. Zmywasz usuwa lakier strasznie topornie i niedokładnie. Poza tym mam wrażenie, jakby kompletnie wysuszał mi płytkę... Zdecydowanie nie polecam, nigdy nie używałam tak beznadziejnego zmywacza.

Używam tego produktu od: nie pamiętam

ten zapach...

Cóż, muszę się podpisać pod recenzjami poprzedniczek - ten zapach jest nie do zniesienia! Sto razy wolałbym, żeby po prostu uczciwie śmierdział zmywaczem do paznokci. Próba maskowania tego smrodku jakimś innym zapachem daje wręcz powalający efekt!
Co do innych właściwości - to raczej jeden z łagodniejszych zmywaczy, dlatego trzeba troszkę się namęczyć, żeby dokładnie usunąć lakier, ale za to nie niszczy paznokci.

Używam tego produktu od: ponad miesiąca

Niedobry

Kupowałam go dość często w pierwszym lepszym bazarku,gdy nie miałam czasu iść do drogerii i wybierać spośród ogromnej ilości produktów.Zawsze byłam niezadowolona z niego.Niedokładnie zmywał lakier bądź nawet zwykłą odżywkę do paznokci.Bardzo wysuszał płytkę paznokcia.Miał bardzo duszący zapach,który długo utrzymywał się w powietrzu.Podrażniał spojówki i małe ranki wokół paznokcia np. od cążek.Paznokcie łamały się prawdopodobnie od złego zmywacza.Odradzam.

Używam tego produktu od: ok.2 lat
Ilość zużytych opakowań:3-4